Czy mam szanse na takie zycie jak kiedys??

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Czy mam szanse na takie zycie jak kiedys??

przez zagubiony83 30 sie 2010, 15:38
wszystki wyniki ok doslownie idealne , to depresja bo mi wenla na poczatku pomagala wiec to musi byc to..

[Dodane po edycji:]

zamin zachorowalem stosowalem antybiotyki to z 8 miechow temu bylo
EFECTIN ER-300 mg
WELLBUTRIN XR -150mg
MIRZATEN -45 mg
DEPAKINE CHROMO -1800mg

przez Zachmurami 30 sie 2010, 16:35
Ok, idealna morfologia to nie wszystko, skoro czujesz się szitowo.

A jakie konkretniem masz objawy somatyczne - te, najbardziej dokuczliwe?
Rozumiem, że gardło już Cię nie boli, temperatury też nie masz?

Antybiotyk brałeś - jeden / kilka - jak długo? Czy osłonowo stosowałeś probiotyki?

przez zagubiony83 30 sie 2010, 22:03
robilem nie tylko mofrologie ale i inne badania krwi na zapalenie w organizmie badania moczu posiew moczu wszystko ok , bralem 5 rodzaji antybiotykow i nic mi nie dali na oslone , dostalem refluksowego zapalenia przelyku ale juz to wyleczylem temperatury tez nie mam , to na 100% depresja bo jak juz nie moge wytrzymac i nie moge zyc normalnie ciagle czuje sie do niczego odciety od swiata choc w nim zyje... temparatury tez nie mam...
EFECTIN ER-300 mg
WELLBUTRIN XR -150mg
MIRZATEN -45 mg
DEPAKINE CHROMO -1800mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Zachmurami 31 sie 2010, 13:51
zagubiony83 napisał(a): bralem 5 rodzaji antybiotykow i nic mi nie dali na oslone ...

:shock: No to dobra flora bakteryjna w Twoich jelitach dostała w łeb, i to z grubej rury :shock:
Zajrzyj na ten wątek:

candida-prosz-niech-mi-kto-pomo-e-t18030-114.html

objawy dysbakteriozy jelit lub kandydozy często przypominają te, które daje nerwica / depresja.

przez mansun 31 sie 2010, 14:03
Jeśli organizm od lat jest przez 24 godziny w silnym stresie, takim, jaki odczuwa człowiek przed walką, to nic dziwnego, że szwankuje. Stres jest zabójczy. Trzeba zmniejszyć poziom stresu a stan fizyczny się poprawki. Wiem, bo mam podobnie. I powtórzę: chodzenie po lekarzach i faszerowanie się lekami jest głupotą. Lekarz tego nigdy nie powie, musi z czegoś żyć, czyli kupować coraz lepsze samochody.

przez zagubiony83 31 sie 2010, 14:50
to co mam robic gdzie mam isc na takie badania?? do kogo sie zglosic?? watpie ze to cos innego bo sen tez mam strasznie zaburzony ale moge sprobowac pomoz mi i daj wskazowke co dalej robic do kogo isc z tym?
EFECTIN ER-300 mg
WELLBUTRIN XR -150mg
MIRZATEN -45 mg
DEPAKINE CHROMO -1800mg

przez marlena1977 31 sie 2010, 15:45
zagubiony83,
przygnębiające jest to co napisałeś. Jesteś po prostu chory (masz depresję) i powinieneś ją leczyć. Z mojego punktu widzenia znalazłeś się w totalnym dołku, co potęgują również leki, które zmieniają procesy chemiczne w mózgu i przyczyniają się jeszcze bardziej do złego samopoczucia. Ale spokojnie, musisz uzbroić się w cierpiwość, leki zaczynają działać optymalnie po paru tygodniach i powinno być lepiej. Ja też tak miałam, na początku dostałam od lekarza setaloft, czy jak tam to się nazywało i się załamałam. Przez ten lek straciłam wiarę we wszystko, moje stany depresyjne tak się nasiliły, że nie funkcjonowałam wogóle. Pierdyknęłam ten lek w cholerę i dostałam velafax , który na mnie (w przeciwieństwie do Ciebie) dobrze zadziałał. Oczywiście były gorsze dni, nawet sporo, ale teraz człowiek żyje normalnie i tak ma być!
Jeśli mogę Ci coś doradzić, to nie trać wiary w to, że będzie dobrze. Bierz leki, chodź do psychiatry, lecz depresję farmakologicznie, bo fatalnie się czujesz, A jak przywrócisz swojemu organizmowi w miarę równowagę i trochę lepiej się poczujesz, to idź do psychologa koniecznie. Psychoterapia jest bardzo ważna w leczeniu depresji, nerwicy. Myślę, że dasz radę wyjść z tego piekła, bądź silny, nie poddawaj się, pracuj nad sobą, sprawiaj sobie małe przyjemności, zamiast dobijać się, spróbuj myśleć o przyjemnych rzeczach, przeczytaj fajną książkę, może jakąś psychologiczną, staraj się (wiem, że to cholernie trudne) myśleć chociaż odrobinę pozytywnie. Zyczę powodzenia i zdrowia oczywiście. M.

przez zagubiony83 31 sie 2010, 16:51
dziekuje marlena za to co napisalas , powiedz mi czy tez tak mialas na wenlafaksynie ze czasami tydzien mialas lepszy potem znowu fatalnie?? chodzi o poczatki leczenia ja balem 2 miechy i tak mialem dlatego ja rzucilem , moze potem by to sie jakos unormowalo?? i by bylo lepiej zawsze jak bym dluzej bral??

9 dzien mojej walki z lekami bo moj ogranizm narazie tylko z nimi walczy bo mi jeszcze gorzej ale trwam , tigera lykam i trzeba przetrwac ten kolejny pierdolony dzien liczac na cud..
EFECTIN ER-300 mg
WELLBUTRIN XR -150mg
MIRZATEN -45 mg
DEPAKINE CHROMO -1800mg

przez marlena1977 01 wrz 2010, 20:40
zagubiony83,
u mnie było tak, że po okropnym epizodzie z setaloftem, velafax zadziałał pozytywnie właściwie natychmiast. Już następnego dnia czułam się lepiej, no może apetyt poprawił się po tygodniu, ale przynajmniej moje życie nabrało barw. Jakieś dwa miesiące było super, ale niestety znowu musiałam wyjechać za granicę (przyczynę moich strasznych lęków) i trach velafax przestał działać. Po prostu z dnia na dzień. Oj było strasznie, jeden tydzień czułam się totalnie źle, potem poprawa, parę dni niby dobrze i cholera znowu lęki wracały. Wspomagałam się signopamem. W końcu rozmówiłam się z mężem(po dwóch miesiącach mordęgi) i wróciłam do Polski z postanowieniem najpier wracam ja z dzieckiem, potem mój mąż. Musiałam wyeliminować jedną z największych przyczyn mojej depresji i znowu zrobiło się lepiej.
Jak odstawiałam raz velafax, to pamiętam że skutki odstawienne trwały jakieś 5-6 dni i straszne były takie jakby wyładowania prądu w mózgu, nie bardzo umiem to opisać, ale było to bardzo nieprzyjemne, oprócz tego ból głowy i oczywiście lęki.
U Ciebie Zagubiony dochodzi nowy lek, więc Masz prawo żle się czuć. Ale spokojnie, wszystko się unormuje. Bądź silny-Masz dla kogo. Pozdrowienia M.

przez zagubiony83 01 wrz 2010, 22:04
ja naszczescie zadnych lekow nie mam , mam tylko zle samopoczucie brak sil na zycie , taka blokada zyciowa jakby stan otepienia i znurzenia, ty mialas tabletki o przedluzonym uwalnianiu czy normalne??

10 dzien przyswajania nowych lekow ciezko jest narazie tylko gorzej.. czekam na cud na nic wiecej nie licze i nic mi wiecej pomoc nie moze..

11 dzien i jest mi coraz gorzej masakra zamiast coraz lepiej to gorzej , czuje ze moja depresja sie poglebia wrecz , wiekszy stan znurzenia , mniej sil , wiekszy bol w oczach nasilone zamulenie... co jest...
EFECTIN ER-300 mg
WELLBUTRIN XR -150mg
MIRZATEN -45 mg
DEPAKINE CHROMO -1800mg

przez 00poprostuja00 03 wrz 2010, 22:35
Z góry zakładasz, że z tego nie wyjdziesz... błąd! z takim podejściem będzie ciężko.
Doceniasz co rodzina i kobieta dla Ciebie robią, pomyśl o nich jak oni cierpią gdy za wszelką cenę się starają i nadal nic... nie poddawaj się! Musisz znaleźć jakąś pracę aby mieć po co wstać a nie krążyć po domu bez celu bo to dołujące, sama teraz nie mam pracy i jestem w domu i czuję się coraz gorzej...znajdź dobrego psychologa czy psychiatrę i działaj i żyj dla bliskich dla których widać, że dużo znaczysz! powodzenia!

przez zagubiony83 03 wrz 2010, 22:49
ja nie jestem w stanie isc do pracy , to jak mam pracowac??.. ja nie jestem w stanie nic robic nawet siedzenie przy pc mi sprawie problem wiec jak tu pracowac ?? nie da sie isc do pracy gdy jestem w takim stanie to nie takie proste jak piszesz.. gdyby takie bylo proste juz bym pracowal

12 dzien nowych lekow , czuje tylko sama chorobe , wenla calkowicie mi zeszla bo ledwo juz siedze i czekam na dzialanie obecnych lekow , mocna kawa i trzeba przetrwac ale sil brak..

nie ma nadal poprawy jest wrecz coraz gorzej.... niewiem co robic..
EFECTIN ER-300 mg
WELLBUTRIN XR -150mg
MIRZATEN -45 mg
DEPAKINE CHROMO -1800mg

przez zagubiony83 06 wrz 2010, 14:12
14 dni i nadal zero poprawy co gorsza coraz gorzejsie czuje nie wiem co robic zalamka..
EFECTIN ER-300 mg
WELLBUTRIN XR -150mg
MIRZATEN -45 mg
DEPAKINE CHROMO -1800mg

przez Misiek_NL 06 wrz 2010, 14:16
A jak ma być lepiej skoro cały czas skupiasz się na tym jak jest źle ??
Misiek_NL

Sortuj wg