Co zrobić by się nie zabić? Pomóżcie, bardzo proszę

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez depresyjny86 03 sty 2008, 14:19
bethi uwierz mi ze biore je do serca.Tylko gorzej z realizacją u mnie tego o czym mówicie,ja wiem ze musze sieprzełąmać gadac z ludzmi ja to wiem,tylko jakośnie potrafie tego zamienic w rzeczywistość..gadanie z ludżmi jest dla mnie jak unoszenie jakiegoś wielkiego cięzaru.....mimo to chce unieśc ten ciężar i chce z ludzmi gadac.
Wiem ze może się wydawac że to mozna przeciez tak latwo zmienić....ale problem w tym zę ja jużnie wiem jak to zmienić.Nie wiem jak w ogóle zmienic swój charakter swoją osobowość
:)

przez Pstryk 03 sty 2008, 14:35
Na nic Twoje starania, jeśli nie zaczniesz 'gadać ze sobą'. Skoro Ty nie masz ochoty na swoje towarzystwo, nie wymagaj tego od innych. Za bardzo uzależniasz swój wizerunek od otoczenia.
Pstryk

przez snaefridur 03 sty 2008, 14:37
człowiek nerwica,nie bierz tego co napiszę do siebie,bo nic złego nie chcę Ci powiedzieć.Przemyśl po prostu dobrze jedną kwestię.Ten rodzaj desperacji,który prezentujesz budzi raczej agresję,niż współczucie i chęć pomocy.Być może na początku dominuje to drugie,ale to z czasem się zmienia.Potrzebowałam mnóstwo czasu,by to zrozumieć.Nie marnuj go.
snaefridur

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 03 sty 2008, 16:52
Na nic Twoje starania, jeśli nie zaczniesz 'gadać ze sobą'. Skoro Ty nie masz ochoty na swoje towarzystwo, nie wymagaj tego od innych. Za bardzo uzależniasz swój wizerunek od otoczenia.

Staram sięze sobą gadać,wczoraj miałem kryzys ale już jeest ok..Nawet zauwazyłem pare wartości u siebie pozytywnych:dobroć,chęć pomagania innym,nie jestem człowiekiem płytkim,inaczej nie jestem plastikowy :D
Ale no właśnie musze teraz uważać abym nie poddal się opiniom innych ludzi.
Ale jeszcze nienawidze siebie...ale to jużcoś że wiem ze jakieś wartości mam.
Tylko teraz musze nie słuchać ludzi.i ich opinii złych na mój temat
snaefridur,bethi,bakus,laven-dzięki za pocieszenia i dobre rady
Snaefridur-dzięki,nie będe marnował.[/quote]
:)

przez norm 03 sty 2008, 17:40
przeczytałem sobie tak z 10 stron i muszę powiedzieć że czuje się jak po obejrzeniu wyjątkowo esencjonalnej telenoweli :f
norm

przez marzyciel 03 sty 2008, 19:17
norm napisał(a):przeczytałem sobie tak z 10 stron i muszę powiedzieć że czuje się jak po obejrzeniu wyjątkowo esencjonalnej telenoweli :f

samo zycie ,samo zycie ...
"...Tam, jeśli dawnych rzeczy myśl w tobie głęboko. Może, w ten śliczny błękit wpatrzywszy twe oko.
Słodycz w rozpaczy znajdziesz i lubość w żałobie..."

przez bakus 03 sty 2008, 21:05
Błądzisz... Oni owszem piszą co myślą ale jest to na zasadzie komentarza do tego co napisałeś a nie dają zadnych rad i tego jak to rozwiązać, a przynajmniej nie zawsze i częściej nie dają niż dają. Tym samym Cie dołują i tyle z ich pomocy. Dołują Cie bardziej choć też nie znają do końca faktów ze sprawy. Pozatym moja opinia nie jest wywnioskowana tylko na podstawie komentarzy do Czlowieka nerwicy.

I przestań już gdać o tym pociągu fizycznym. Pewnie ze to ma znaczenie ale nie jest to najwazniejsze. A przynajmniej dla kobiety. Bo to faceci są wzrokowcami a nie kobiety. Nie chciałbym mieć brzydkiej laski, bo to oczywiste, nikt by niechcial mnieć, co nie oznacza ze taki ktos nie mas zans na bycie w związku. Moja kumpela jest najlepszym przykładem na to, że nie jest to najważniejsze. Pozatym dotarło wreszczie do mnie, że uroda to kwestia względna i dla Ciebie to moze być pasztet dla kogos ktoś wyjatkowo atrakcyjny.
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez bakus 04 sty 2008, 00:17
No przecież mówie, że wygląd ma zawsze znaczenie... Tylko, że w przypadku kobiet nie jest on tak wazny jak w przypadku meżczyzn. Dlaczego? Dlatego, że chociażby częściej spotykamy brzydala z sekowną dziewczyną. Niz brzydulke z Leonardo DiCaprio...
I ja o dziwo znam o wiele wiecej takich przyoadków i o wiele wiecej widuje na ulicach seksowne kobiety z średnio wyglądającymi facetami.
A pozatym u kobiet to jest tak, że z wiekiem babka zaczyna brać jeszcze mniejszą uwage pod wygląd, dlatego, że zaczyna dochodzić do wniosku, że z takim łysym ochroniażem nie chce już pokazywać sie na mieście(bo głownie tylko po to oni są) i chce zalozyc rodzine i szuka kogoś "normalnego"...
zresztą ja poznałem ostatnio wiele atrakcyjnych kobiet i mi własnie powiedziały, żę tacy ich śmiesza. Ściema? A niby czemu miałby by mi kłamać?? Gadamy otwarcie na wszystkie tematy to po co miałby mnie okłamywać? Nie widze powodu.
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez bakus 04 sty 2008, 05:51
Wiesz podejrzewam, zę nasłuchałes sie płytek Bad Boya, który dązy tylko do seksu. Gadasz dokładnie jak on... Że kobiety mimo wszystko wolą pakerów... że z wiekiem kobieta mądrzeje(tu akurat przyakowałes) że zdradzi bo są nudni kolesie tacy dla niej...
Jesteś nudny i monotematyczny. Nie każdy ugania sie za pustymi barbie, facet.
A co miały mi odpowiedziec tamte laski?? Rozmawiamy szczerze i szczerze dowiedziałem sie, że szaleją za Millerem ze Skazanego i za Deppem, a taki napakowany kary ich nie interesuje i jest w ich oczach pozerowatą grubą świnią...

I skończ juz te straszenia o tym, że laska Cie zdradzi niezależnie od wszystkiego bo to pierdolenie. Głupi stereotyp. A pozatym to faceci zdradzają cześćiej niż kobiety. Chyba, że mowa o panienkach ktore co tydzien łażą na dyskoteke by iść i kogoś puknąć, ale to nie zdrada tylko szybkie numerki... Te twoje gadanie o zdradzie działa wielce negatywnie na nas tutaj. Bo pierwsze co będziemy laske pilnować jak pies kości, czy nas nie zdradza... A związek to zaufanie. A twoije głupie pseudo "prawdy" nam to uniemożliwiają. Pewnie, ze moze zdradzić, ale może tez nie zdradzić i weś to już kur//a pod uwage.
Kobiety o których mówisz to rozpuszczone babska, które miały za dobrze. Są kobiety które si szanują i chcą być kochane. Ty jesteś takim co nimi "manipuluje" i je nisczy od środka. Jeden tak zniszczył moją koleżanke i zostawił... Straciła cnote dla kogoś kogo myslała, ze pokochała bo tak ja zabajerował, a potem miała depresje. Takiego to by trzeba na miejscu zbutować....
I wiesz co myśle? Myśle, że po cichu zalujesz tych swoich "numerków" Żadna pożądna dziewczyna Cie nie zechce. Więc albo będziesz ją okłamywać, albo weźmiesz sobie za żone laseczke taką za jakimi sie teraz uganiasz i stworzysz "Wspaniały" związek małzenski.
Zalujesz ale jednoczesnie wmawiasz sobie, ze dobrze robisz, bo inaczej kobiety nie zdobędziesz... A to nie prawda. Miłość sama nas znajdzie. A jak jej szukamy to ją możemy znaleźć ale tylko w jedną strone.
Aha powiem Ci coś od siebie. Jest w gronie moich znajomych, pewna dziewczyna, która mi sie w ogóle ie podoba. ALe od jakiegoś czasu zacząłem z nią rozmawiać częściej i częściej i z każdym dniem widze w niej coraz to atrakcyjniejszą kobiete. Takwiec ty tez cos takiego sporoboj zrobic. Może zrozumiesz, żę twoja prawda ejst pusta jak puszka po piwie.
Powodzenia.

przez pierchor 04 sty 2008, 16:17
jestem bliski samobójstwa..i co? i nic! jakoś mnie to nie przeraża, jednakowoż mam świadomość że powinno.
ŹLE-GORZEJ-JA

Sortuj wg