NA TYM FORUM PANUJE JAKAŚ PARANOJA

Hasiok.

przez darkMary 01 sie 2011, 20:06
To co się dzieje jest cholernie dziecinne.
To nie są zdrowe dyskusje tylko szczeniackie przepychanki (przepraszam jeśli kogoś uraziłam ale tak to wygląda) :evil:
Każda ze stron ma w tym sporze trochę racji ale nie potraficie dojść do porozumienia :!:
Ja jestem tu neutralna.Nie chcę być stronnicza bo i po co :?:
Wina nie leży po jednej stronie , każdy ma w tym swój udział :!:
Powiedzcie tylko po co podrzucać drewno w zgliszcza skoro ogień już dawno ugaszony :?:
Czy naprawdę nie ma większych problemów tylko "paranoja" na forum :?:
Przecież to tylko wirtualny świat :!:
Każdy ma prawo się wypowiedzieć.
A to , że "nikt nikogo nie zmusza do pozostania tutaj" to przecież prawda :!:
Każdy z nas jest tu z własnej nieprzymuszonej woli i nie rozumiem dlaczego niektórzy czują się tym zdaniem tak strasznie dotknięci i poruszeni :shock:
Świat jest dziwny , więc dlaczego ja mam być normalna?

przez linka 01 sie 2011, 20:28
darkMary napisał(a):
linka napisał(a):[b][color=#112f55]
ale jeśli komuś mimo to aż tak bardzo tu źle, czuje się ograniczony - nikt nie zmusza go do pozostania tutaj.... :-|

Linka Ty weź bo niektórzy to takie rzeczy od razu do siebie biorą i robią zamieszanie... :blabla: :silence:

A do kogo mają je brać skoro są ewidentnie do nich skierowane?[/quote]

Jak już napisała, co pominąłeś bo tak łatwiej, administratorzy i moderatorzy każdą prośbę o zmianę czegoś na forum rozważają, wprowadzają poprawki, staramy się, żeby wszyscy się tu dobrze czuli - ale jeśli to nie pomaga, to my cudów niestety robić nie umiemy.
Dziwi mnie to najzwyczajniej w świecie - mi jak gdzieś jest wyjątkowo źle, czuję się dyskryminowana, niewysłuchana itd to najzwyczajniej w świecie idę sobie ........
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez paradoksy 01 sie 2011, 21:29
esprit, wiesz gdzie mam Twoje przeprosiny?
szantaże to możesz sobie na kimś innym stosować.
i skończ tę dziecinadę. dziw że staremu bykowi się w takie rzeczy bawić.
paradoksy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 01 sie 2011, 21:42
Ludzie...znaczy sie esprity i inne roberty - nie macie niczego innego do roboty tylko włażenie na forum i marudzenie typu "moderatorzy są żłi,wszyscy co uważają inaczej niż ja są żli,tylko to co ja myślę jest ok i tylko Ci co myślą podobnie są ok" i grożenie,szantażowanie innych?.....Nudne to już jest.Skończcie się bawić chłopcy i do roboty,a nie siedzieć na forum!.
Beeeeee.
:)

przez piotrek_d04 01 sie 2011, 21:44
człowiek nerwica napisał(a):Ludzie...znaczy sie esprity i inne roberty - nie macie niczego innego do roboty tylko włażenie na forum i marudzenie typu "moderatorzy są żłi,wszyscy co uważają inaczej niż ja są żli,tylko to co ja myślę jest ok i tylko Ci co myślą podobnie są ok" i grożenie,szantażowanie innych?.....Nudne to już jest.Skończcie się bawić chłopcy i do roboty,a nie siedzieć na forum!.

i kto to mówi?:) typowa projekcja... wlasnie sprawdzalem czy moje konto zostalo juz usuniete a gdy sie okazalo ze nie, wobec takiej hipokryzji nie moglem pozostać obojętny :P
piotrek_d04

Sortuj wg