Czy Palikot podżegał do morderstwa, czy nie?

Hasiok.

Re: Czy Palikot podżegał do morderstwa, czy nie?

przez Wujek_Dobra_Rada 20 paź 2010, 21:40
Nie jestem fanatykiem kaczora, ale mówię, że na scenie politycznej to najmniejsze zło. Oczywiście poza szeregiem wad, nie rujnowali gospodarki tak jak rudy oszust, rychu miro i spółka. O dziwo u nas nie ma czegoś takiego jak prawica i lewica. Prawica= antykomuniści, lewica=postkomuniści.
A czemu nigdzie w mediach nie było jak Tusk dostał po mordzie od powodzian kilka miesięcy temu?
Wujek_Dobra_Rada

przez depresyjny86 20 paź 2010, 23:07
nie rujnowali gospodarki tak jak rudy oszust, rychu miro i spółka.

W jaki sposób zrujnowali gospodarkę?.Bardzo ciekawe.

A czemu nigdzie w mediach nie było jak Tusk dostał po mordzie od powodzian kilka miesięcy temu?

Aj i tu mylisz się bo było było,nawet pokazywane kilka razy dziennie.
:)

przez LitrMaślanki 20 paź 2010, 23:13
Wujek_Dobra_Rada, Fobia związana z Rosja ,spowodował ominiecie Polski rurociągiem . I utratę pieniędzy za tranzyt gazu ...porażka stulecia ,bo chodziło o gigantyczne pieniądze .
LitrMaślanki

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Janek66 20 paź 2010, 23:23
LitrMaśalanki napisał(a):Wujek_Dobra_Rada, Fobia związana z Rosja ,spowodował ominiecie Polski rurociągiem . I utratę pieniędzy za tranzyt gazu ...porażka stulecia ,bo chodziło o gigantyczne pieniądze .

Maslanko - gdyby nie sowieci i Stalin,nie musialbys teraz odbierac marnych 20% i to bez odsetek od 1944 za majatek pozostawiony na Kresach.
Po prostu mieszkalbys tak nadal :)

I dlatego cokolwiek ze wschodu smierdzi bolszewizmem.
Janek66

przez LitrMaślanki 20 paź 2010, 23:29
Janek66, Kijem Wisły nie zawrócisz ,nie? Wiec mam ich traktować nadal jak wrogów ? Wrogi był ustrój ,którego juz nie ma ,nie naród. Naród jest szansą na lepsze życie w naszym kraju ,nie zapominaj ,ze to gigantyczny rynek zbytu .
LitrMaślanki

przez linka 20 paź 2010, 23:34
8) Ja tam mam zamiar poprzeć Palikota i jego partię - bo on jeszcze nie rządził....czy może bardziej coś popsuć? nie sądzę, a hasła ma bardzo wpadające w mój gust: Usunięcie religii ze szkół, prawo kobiet do aborcji, darmowa antykoncepcja, refundowanie in vitro, wprowadzenie edukacji seksualnej w szkołach, zaprzestanie finansowania Kościoła ze środków publicznych - to tylko kilka z nich. Nie do końca się z niektórymi zgadzam ale sam zamysł jest całkiem ciekawy.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez LitrMaślanki 20 paź 2010, 23:36
KE miała też zastrzeżenia do ustalania taryfy za przesył rosyjskiego gazu przez Polskę. W trakcie negocjacji z Rosją ustalono, że taryfa tranzytowa dla rosyjskiego gazu będzie obliczana tak, by zapewnić roczny zysk netto EuRoPol Gazu na poziomie 21 mln zł. Gazociąg jamalski transportuje rosyjski surowiec przez Polskę na zachód.

Jakaś cześć z tego wpływała do kasy państwa nie ?
LitrMaślanki

przez Janek66 20 paź 2010, 23:37
LitrMaśalanki napisał(a):Janek66, Kijem Wisły nie zawrócisz ,nie? Wiec mam ich traktować nadal jak wrogów ? Wrogi był ustrój ,którego juz nie ma ,nie naród. Naród jest szansą na lepsze życie w naszym kraju ,nie zapominaj ,ze to gigantyczny rynek zbytu .

Pozornie tak.
Ale doswiadczenie - wielowiekowe - uczy,ze nie.
Rosjanie zawsze chca zagarnac Polske,tyle,ze czasem moga,a czasem sa za slabi.
Zreszta to samo dotyczy szwabow.

Jedno co trzeba - widziec fakty jakimi sa.
I nie przekladac wszystkiego na ekonomie,bo akurat ekonomie sowieci maja w dupie.U nich liczy sie jedno: WLADZA.
Dal niej zrobia wszystko-wymorduja glodem Ukraincow,wysla do lagrow na Kolyme kupe ludzi,itd.Albo zamontuja gazociag :)
Rosja nie zmienila sie od wiekow.
Poczytaj "Listy z Rosji" markiza De Coustine.Pisane w XVIII wieku,a zwyczaje dzisiejsze.
Dobra,tyle,nie cierpie polityki.

Ende :)
Janek66

przez MOCca 20 paź 2010, 23:42
W jaki sposób zrujnowali gospodarkę?.Bardzo ciekawe.

Ciekawe dlaczego deficyt budżetowy Polski jest na granicy załamania gospodarczego, po Gierku pierwszy raz w historii Polski mamy gigantyczny dług publiczny, jesteśmy bliżej kondominium Rosji niż nam się wydaje. ;)

Palikot pomimo tego, że ma małe poparcie polityczne wpuszcza w eter skazy, które mimowolnie powodują wzrost agresji...za dużo w polskiej polityce cwaniactwa, kolesiostwa, słów puszczonych na wiatr.

Po polityce Donalda pozostaną tylko Orliki....pomnik "gry" na prowincji, aby uszczęśliwić dzieci prostych ludzi, małe przekupstwo dla głosu.
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez LitrMaślanki 20 paź 2010, 23:45
Janek66, Kolejne wojny w naszym regionie będą odbywały się za pomocą użycia kapitału nie czołgów
LitrMaślanki

przez anakonda 20 paź 2010, 23:47
ale jesteście nudni :roll:

posiedze tu jeszcze troche..może uda mi się szybciej zasnąć.. :roll:
anakonda

przez linka 20 paź 2010, 23:51
anakonda, nikt cię nie zmusza do czytania tematów które cię nie interesują ;)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez MOCca 20 paź 2010, 23:51
Nie wiem kto jest bardziej nudny, wydaje mi się, że ty.
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez anakonda 20 paź 2010, 23:56
linka napisał(a):anakonda, nikt cię nie zmusza do czytania tematów które cię nie interesują ;)

nie no... kiedy to dla mnie jak zbawienie...
temat do poduszki.. :D

mocca
no ja Cię proszę..
bez szaleństw..
anakonda

Sortuj wg