Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy Palikot podżegał do morderstwa, czy nie?


circ

Rekomendowane odpowiedzi

„przyjdzie taki dzień, że Jarosław będzie już rozmawiał z siłami ostateczności. Być może jeszcze w tym roku. I wówczas uznamy, że to był naprawdę dobry rok. Tego się trzymam, w to wierzę.....i dodawał, że " jeśli Jarosław Kaczyński dalej będzie się zachowywał jak w tej chwili, podkręcając spiralę emocji, to będą kolejne ofiary.”-Palikot.… I ktoś posłuchał posła, ktoś też chciał wyzwolić Polskę od Jarosława.

 

Czy to nie pachnie nazizmem?

 

Nie

 

Czy koleżeństwo uważają, że Posłem Palikotem powinna zająć się prokuratura, czy nie?

 

Nie. Powiedzial brutalna prawde. Ma bardzo ciety jezyk ale ma tez racje.

 

[czy od tych książek reklamowanych poniżej ktoś wyzdrowiał? robiono jakieś badania?]

 

Ty mozesz byc pierwsza :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to nie pachnie nazizmem?

Czy koleżeństwo uważają, że Posłem Palikotem powinna zająć się prokuratura, czy nie?

 

Palikot jest oderwany od rzeczywistości ,niestety człowiek ten ma w d000 ludzi ,prze jedynie na szkło .

Ale czy odrazu nazizm :) no może trochę bo Jarek z godziny na godzinę upodabnia się do małego fuhrera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanatykiem kaczora, ale mówię, że na scenie politycznej to najmniejsze zło. Oczywiście poza szeregiem wad, nie rujnowali gospodarki tak jak rudy oszust, rychu miro i spółka. O dziwo u nas nie ma czegoś takiego jak prawica i lewica. Prawica= antykomuniści, lewica=postkomuniści.

A czemu nigdzie w mediach nie było jak Tusk dostał po mordzie od powodzian kilka miesięcy temu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rujnowali gospodarki tak jak rudy oszust, rychu miro i spółka.

W jaki sposób zrujnowali gospodarkę?.Bardzo ciekawe.

 

A czemu nigdzie w mediach nie było jak Tusk dostał po mordzie od powodzian kilka miesięcy temu?

Aj i tu mylisz się bo było było,nawet pokazywane kilka razy dziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wujek_Dobra_Rada, Fobia związana z Rosja ,spowodował ominiecie Polski rurociągiem . I utratę pieniędzy za tranzyt gazu ...porażka stulecia ,bo chodziło o gigantyczne pieniądze .

Maslanko - gdyby nie sowieci i Stalin,nie musialbys teraz odbierac marnych 20% i to bez odsetek od 1944 za majatek pozostawiony na Kresach.

Po prostu mieszkalbys tak nadal :)

 

I dlatego cokolwiek ze wschodu smierdzi bolszewizmem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janek66, Kijem Wisły nie zawrócisz ,nie? Wiec mam ich traktować nadal jak wrogów ? Wrogi był ustrój ,którego juz nie ma ,nie naród. Naród jest szansą na lepsze życie w naszym kraju ,nie zapominaj ,ze to gigantyczny rynek zbytu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8) Ja tam mam zamiar poprzeć Palikota i jego partię - bo on jeszcze nie rządził....czy może bardziej coś popsuć? nie sądzę, a hasła ma bardzo wpadające w mój gust: Usunięcie religii ze szkół, prawo kobiet do aborcji, darmowa antykoncepcja, refundowanie in vitro, wprowadzenie edukacji seksualnej w szkołach, zaprzestanie finansowania Kościoła ze środków publicznych - to tylko kilka z nich. Nie do końca się z niektórymi zgadzam ale sam zamysł jest całkiem ciekawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KE miała też zastrzeżenia do ustalania taryfy za przesył rosyjskiego gazu przez Polskę. W trakcie negocjacji z Rosją ustalono, że taryfa tranzytowa dla rosyjskiego gazu będzie obliczana tak, by zapewnić roczny zysk netto EuRoPol Gazu na poziomie 21 mln zł. Gazociąg jamalski transportuje rosyjski surowiec przez Polskę na zachód.

 

Jakaś cześć z tego wpływała do kasy państwa nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janek66, Kijem Wisły nie zawrócisz ,nie? Wiec mam ich traktować nadal jak wrogów ? Wrogi był ustrój ,którego juz nie ma ,nie naród. Naród jest szansą na lepsze życie w naszym kraju ,nie zapominaj ,ze to gigantyczny rynek zbytu .

 

Pozornie tak.

Ale doswiadczenie - wielowiekowe - uczy,ze nie.

Rosjanie zawsze chca zagarnac Polske,tyle,ze czasem moga,a czasem sa za slabi.

Zreszta to samo dotyczy szwabow.

 

 

Jedno co trzeba - widziec fakty jakimi sa.

I nie przekladac wszystkiego na ekonomie,bo akurat ekonomie sowieci maja w dupie.U nich liczy sie jedno: WLADZA.

Dal niej zrobia wszystko-wymorduja glodem Ukraincow,wysla do lagrow na Kolyme kupe ludzi,itd.Albo zamontuja gazociag :)

Rosja nie zmienila sie od wiekow.

Poczytaj "Listy z Rosji" markiza De Coustine.Pisane w XVIII wieku,a zwyczaje dzisiejsze.

Dobra,tyle,nie cierpie polityki.

 

Ende :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób zrujnowali gospodarkę?.Bardzo ciekawe.

 

Ciekawe dlaczego deficyt budżetowy Polski jest na granicy załamania gospodarczego, po Gierku pierwszy raz w historii Polski mamy gigantyczny dług publiczny, jesteśmy bliżej kondominium Rosji niż nam się wydaje. ;)

 

Palikot pomimo tego, że ma małe poparcie polityczne wpuszcza w eter skazy, które mimowolnie powodują wzrost agresji...za dużo w polskiej polityce cwaniactwa, kolesiostwa, słów puszczonych na wiatr.

 

Po polityce Donalda pozostaną tylko Orliki....pomnik "gry" na prowincji, aby uszczęśliwić dzieci prostych ludzi, małe przekupstwo dla głosu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janek66, Kolejne wojny w naszym regionie będą odbywały się za pomocą użycia kapitału nie czołgów

Czego gazociag jest jaskrawym dowodem :)

 

Ale - nie tak dawno czolgi byly calkiem uzyteczne,np. w Wujku.

Niekoniecznie tak zaraz je zezlomuja :D

 

Maslanko,lubie z Toba gadac,ale juz serio mi sie nie chce o tym.

Dla mnie temat stary jak swiat,doskonale znany i wywrocony na dziesiata strone.

Duzo ciekawsze sa motocykle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie fobia, tylko hegemonia władzy nad danym państwem, tyle lat na umowie gazowej, możecie sobie wyobrazić jak nasza suwerenność kruszeje, to dziwne, żeby samodzielne i demokratyczne państwo prosiło o pomoc UE w sprawie negocjacji gazowych.

 

I znów przechodzi do polityki, wiedza podstawowa mile widziana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aramis, poddaje się jeśli nie widzisz tej fobii :)

 

Dodam tylko jedno ,Rosja jest dobrym partnerem małego businessu . Dowodem na to miasto w którym mieszkam , po wprowadzeniu wiz dla Rosjan wciągu 3 miesięcy prace straciło 15 000 osób w kolejnym krótkim okresie prawie 10 000 , 75 % szwalni w Łodzi zbankrutowało tego samego roku .

 

To nie była recesja ,tylko brak rosyjskich ,drobnych sklepikarzy . Którzy żyli z łódzkich produktów a Łódź żyła z nich ...a teraz kicha ...bezrobocie gigantyczne 40% ludzi w moim mieście pracuje za minimum placowe ( około 1 300 ) Wiec dla mnie w skali mikro ,dobre kontakty z Rosja to ożywienie polskiej gospodarki .

 

[Dodane po edycji:]

 

Aż musiałem zobaczyć kto stworzył taki głupi temat...

 

ha ha jak ja sprawdziłem to parsknąłem śmiechem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie Palikot to szołmen i jedyne co mu dobrze wychodzi to robiene zamieszania w tym jest dobry a nawet bardzo dobry. Jednak jeśli mial by on i jego partia dojść do władzy to już wolał bym żeby w naszym kraju była anarchia. A co do zamachu na posłów Pis to nie sądze żeby to był zamach zlecony przez którąś z parti opozycyjnych. To poprostu przyklad co robią publicznie wypowiadane słowa pełne nienawisci do Pisu i kaczyńskiego. Osobiście to wolał bym żeby Tuskowi roz.....li baniak glokiem albo berettą a najlepiej Ak47, bo ten typ i jego partia to porostu pieprzeni oszuści którrzy nasz kraj najchętniej sprzedali by odrazu a sami uciekli by gdzieś w ciepłe kraje i robili by sobie lache na wzajem.

 

[Dodane po edycji:]

 

Posłami i zwolennikami PiS powinni zająć się polscy psychiatrzy.Myślę,że stanowili by ciekawą grupę do badań.Ps. ciekawe co Jarek brał podczas wyborów

 

 

w takim razie Tuskiem poslami Po powinni zająć sie egzekutorzy z meksyku najlepiej specgrópa od rozwałki :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cudowne cztery strony narzekań na wszechchujowość naszego państwa. Czy to polityka jest szczególnie popularna wśród osób, które deklarują się, jakoby ich zdrowie psychiczne było w jakiś sposób zagrożone? Czy to raczej wpływ polityki na ludzką psychikę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×