[zachodnio-pomorskie]

Hasiok.

joe - pomocna dlon

przez joe 16 lip 2006, 02:41
jak by co to ja jestem ze szczecina, chetnie porozmawiam ..:]
:::: poszukujesz sensu ? zajrzyj se do d..y ::::
joe

przez ania30 16 lip 2006, 07:51
Witaj Joe cieszę sie że ty również z zachodniopomorskiego , chętnie tez z tobą bym popisałą ,ale dzis własnie wyjeżdzam na dłuzej i mnie nie będzie ,więc do uslyszenia .PA pa :D
życie jest piękne

przez paflina 18 lip 2006, 09:27
witam wszystkich też jestem z zachodniopmorskeigo. choruje na depresje z napadami lęku panicznego, nerwice, fobie itp, itd. Czy leczył sie ktoś z was w Wałczu na ul. Kołobrzeskiej w tym szpitalu wojskowym?? dzisiaj jade właśnie tam na umówioną wizytę z psychiatrą i nie wiem czy są tam dobrzy lekarze. Z góry dzięki za info. pozdrawiam.
paflina

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kasandra 19 lip 2006, 02:08
Witam wszytskich- jestem ze Szczecina
If you dream it, and believe it, anything can happen...

przez beacia 25 lip 2006, 19:11
czesc wam!mam na imie Beata i od niedawna choruje na nerwice,to jest straszne :( .szukam kogos kto moglby porozmawiac ze mna na ten temat.jestem tu pierwszy raz.serdecznie pozdrawiam :)
beacia

przez lila357 08 sie 2006, 03:31
HEJ! Jestem z Barlinka. Nie jestem pewna co mi jest,ponieważ w zasadzie jestem jeszcze nie zdiagnozowana,lecz z pewnością bliżej mi do nerwicy niż normy.Może jest TU ktoś z mojego miasta(?),zakładam,że TAK.Proszę,daj znać,mam kilka pytań,potrzebuję porad formalnych.Wkrótce odbędzie się moja pierwsza wizyta u psychologa,z którą związane są moje obawy co do rzetelności pomocy medycznej.Panika moja wynika z niefachowości(moje odczucie!)podczas wizyty u lekarza w przychodni.

przez Agathy 21 paź 2006, 15:22
Witajcie. Ja również jestem z zachodniopomorskiego. Mieszkam w okolicach Koszalina. I z chęcią bym porozmawiała z tymi osobami co mają ten sam problem co ja czyli nerwicę lękową. Pozdrawiam.

przez roobeek33 08 gru 2006, 16:16
Hej. Jestem z koszalina - mam nerwice/depresje egzystencjalno-bytowa / jak kiedys okreslil fachowiec / - radze sobie od ok. 10 lat, nic nie zazywam - ale.. co mnie czeka dalej?
jutro MUSI być lepiej ...

zachodnio-pomorskie

przez ANETA302 10 sty 2007, 00:33
Witam wszystkich.Bardzo się cieszę,iż znalazłam osoby z mojego regionu,cierpiące z powodu tej samej choroby z którą ja się zmagam.Choruję na..no właśnie,cały czas myślałam(oczywiście po diagnozie lekarskiej),że na nerwicę lękową aż tu nagle dowiedziałam się od innego lekarza,że nie ma nerwicy lękowej tylko są stany lękowe,co podobno nie ma nic wspólnego z nerwicą(dziwne,prawda).Tak czy inaczej,zmagam się z tym potwornym choróbskiem już 4 długie i koszmarne lata.Próbowałam wielu metod pozbycia się jej np.akupunktura(działa szybko,lecz tylko na pewien czas.Przynajmniej w moim przypadku),bioenergoterapeuta,ziółka ojca Klimuszki itp. itd.,próbowałam każdej nowej metody o której usłyszałam.Oczywiście w międzyczasie odwiedzałam różnych lekarzy psychiatrów,niestety nic mi nie pomogło pokonac tej choroby.Chodziłam również przez kilka miesięcy na terapię indywidualną do psychoterapeuty,lecz z różnych osobistych powodów musiałam ją przerwac.Wróciłam do tego samego lekarza po kilku miesiącach i okazało się,że mój lekarz to zwykły materialista,traktujący pacjentów instrumentalnie.Stwierdziłam,że nie będę go dorabiac,skoro on tak naprawdę ma mnie gdzieś,więc przestałam chodzic na terapię.Mam nadzieję,iż są na tym portalu osoby,które trafiły na jakiegoś dobrego specjalistę z Koszalina i podzielą się ze mną informacjami na jego temat.Chciałabym aby ktoś z Was podał mi nazwisko dobrego terapeuty,który prowadzi terapię indywidualną.Przepraszam,że tak bardzo się rozpisałam,już kończę i pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie.Cieszę się,iż znalazłam to forum.Pozdrawiam Aneta.
ANETA

przez MadzioQ 02 lut 2007, 01:08
Szczecin...

Ja zaś...

przez Sekundant 27 lut 2007, 16:02
W okolicach Szczecina. Nerwcia jest darem, ale ja już chcę go oddać. Wczesniej chce o wypis recepty na normalnosc:) Pozdrawiam:)
Nożyczkami skracam odległość do normalności.

A poza tym czasem bywa zabawnie. Patrz wyżej

:-)

przez WERCIA 07 maja 2007, 17:05
witam.jestem ze szczecina.

przez nextfriday 15 lip 2007, 17:27
Witam,
dołączam do grona z zachodniopomorskiego

przez WERCIA 19 lip 2007, 09:23
coraz wiecej nas tu jest ze szczecina.jak ktos ma chec pogadac to piszcie na pw lub meila.
pozdrawiam.

Sortuj wg