O nerwicy optymistycznie ;-)

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Akae 09 maja 2015, 00:50
"krzywy uśmiech" 1 pozytyw to raczej taki że dowiedziałam się że zaburzenia nerwicowe to coś więcej niż tylko 1 nie tak poważne określenie nerwów. Wmawiano mi (to co było widać z zewnątrz) że to nic takiego albo że jestem r**, choć zdarzały się wyjątki pytające czy biorę jakieś laki. Więc punk dla forum i internetu.
2 pozytyw to pierwsze co mi zawsze przychodzi do głowy w ciągu tych lat to sami otaczający mnie ludzie, Bywa jak bywa raz lepiej raz gorzej,przynajmniej poznałam ich naturę czy tą dobrą czy złą i nie jestem aż tak naiwna jak kiedyś.

przez asl 09 maja 2015, 01:07
Arasha napisał(a):
oskaka napisał(a):
Arasha napisał(a):oskaka, :great:

Może jeszcze coś z tego wątku będzie :mhm:

Pewnie, że coś będzie :D coś z czasem będę tutaj pisał na pewno :)

A ja nie wiedziałam, że Ty taki młodziutki jesteś ... maturkę ponoć poprawiałeś z biologi ;)
Jak Ci poszło? Pochwal nam się ;) Jak oceniasz poziom w stosunku do zeszłorocznego?

asl, Wrocław ładniejszy :105: A najładniej to i tak nad morzem, nad które mam prawie 700 km :why:
( co przy moich lękach :? )

skąd wiedziałaaś że jestem Wrocławianką? :smile:
tak, nad morzem jest pieknie... w górach jest pieknie.... wspólczuję Ci :-| akurat w moim przypadku, podróze to chyba jedyna rzecz, której się nie boję :hide:
asl

przez oskaka 09 maja 2015, 01:37
Arasha, Nie powiem gdzie mam tą maturę... 5 raz to dziadostwo poprawiam ale w tym roku już mam to gdzieś... Co roku powtarzam kilkakrotnie materiał i przerabiam kilkaset zadań i to wszystko na nic... Rok temu pojechałem zobaczyć jak mi ją sprawdzili bo jak zobaczyłem wynik to wpadłem w furię. Tak więc każde zadanie zamknięte dobrze ale odpowiedzi z zadań otwartych różniło się max 2 słowami z klucza odpowiedzi i już dostawałem 0ptk (a nie zmieniały sensu odpowiedzi). Trzeba trafić jednak na dobrego egzaminatora. Co do poziomu to jest mniej więcej taki sam ;) Niby łatwe ale w klucz trzeba trafić :why:

Co do wieku: mam 24 lata :D
Sami tworzymy własne demony.

F41.2, DDA
Citalopram 20 mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Arasha 09 maja 2015, 21:12
oskaka napisał(a):Arasha, Nie powiem gdzie mam tą maturę... 5 raz to dziadostwo poprawiam

Łoo Matko ... to nie zazdroszczę :? Aż tak bardzo jest Ci potrzebny dobry wynik z tej biologii? Planujesz jakieś studia, które wymagają biologii na poziomie rozszerzonym?
Czy tak bardziej ambicjonalnie do tego podchodzisz? Tak w ogóle to podobno matura z biologii jest przeważnie jedną z trudniejszych. Ciężko mi się do tego odnieść, bo ja zdawałam jeszcze starym systemem 8)

oskaka napisał(a): Rok temu pojechałem zobaczyć jak mi ją sprawdzili bo jak zobaczyłem wynik to wpadłem w furię.

Ludzka rzecz. Nie dziwię się Twojej reakcji ;)

oskaka napisał(a): Trzeba trafić jednak na dobrego egzaminatora.

Jak wszędzie :?

oskaka napisał(a):Co do wieku: mam 24 lata :D

Czyli wiek taki w sam raz, nie za młody, nie za stary ... nie to co ja :?
Ostatnio edytowano 09 maja 2015, 21:17 przez Arasha, łącznie edytowano 1 raz
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez Arasha 09 maja 2015, 21:16
asl napisał(a):skąd wiedziałaaś że jestem Wrocławianką? :smile:

Czego ja nie wiem :mhm: A tak serio, nie mogłam tego wiedzieć, chociaż do Niemiec bliżej z Wrocka niż powiedzmy Rzeszowa ;) Pisałam to raczej z perspektywy osoby przez krótki czas, ale jednak przebywającej w tym pięknym mieście :105: Niestety depresja nie dała mi się nim zbytnio nacieszyć :pirate:

asl napisał(a):tak, nad morzem jest pieknie... w górach jest pieknie.... wspólczuję Ci :-| akurat w moim przypadku, podróze to chyba jedyna rzecz, której się nie boję :hide:

Ja już nad morzem byłam tyle razy, że nie powinnam narzekać ... a góry mam w zasięgu wzroku ;) Mimo to sama świadomość ograniczeń w komunikacji nie jest zbyt miła!
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

przez oskaka 09 maja 2015, 21:18
Arasha, Tak potrzebny mi lepszy wynik :D jak chce się dostać tam gdzie chcę ;) ale już mi nie zależy za bardzo na tym... Lepsza stara matura i egzaminy wstępne. Przynajmniej było trzeba mieć wiedzę a nie szczęście... Nie jesteś dużo starsza odemnie przecież :D Nibły w sam raz ale z nerwicą to nie to samo :P
Sami tworzymy własne demony.

F41.2, DDA
Citalopram 20 mg

przez Arasha 09 maja 2015, 21:46
oskaka, ostatni rocznik starej :mhm: ( ale nie pisałam z biologii )

Ale masz rację ... nerwica nie patrzy na wiek, wszystkich siecze równo :?

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

przez schatten 09 maja 2015, 22:55
Co mogę pozytywnego napisać? To, że się znacząco podszkoliłem w dziedzinie psychologii i psychiatrii, sporo pojęć przestało być dla mnie obcych oraz zdaję sobie sprawę, że nie tylko ze mną jest coś nie tak ;D
No love left in me, no eyes to see the heaven beside me...

przez asl 10 maja 2015, 21:56
schatten napisał(a):Co mogę pozytywnego napisać? To, że się znacząco podszkoliłem w dziedzinie psychologii i psychiatrii, sporo pojęć przestało być dla mnie obcych oraz zdaję sobie sprawę, że nie tylko ze mną jest coś nie tak ;D

o własnie, pod tym tez mogłabym się podpisać
asl

przez asl 10 maja 2015, 21:57
Arasha, a kiedy byłąs we Wrocku i co Ci się tam tak spodobało, jeśli mogę wiedzieć
asl

przez anka484 10 lip 2015, 14:32
witam

nerwica zawsze chce nam cos ważnego przekazać. Walcze z nia już kilka lat ucze sie jej na nowo za każdym razem ale i za każdym razem odnajduje coś co powinnam zmienić w życiu bo mnie niszczy. Zawsze są jakieś pozytywy chodziasz w okresie gorszym naprawde ciężko je dojrzec coś dobrego.

przez myślicielka 10 lip 2015, 21:25
Ja widzę wiele pozytywnych cech!

- kiedy wszystko było w miarę ok, nie rozumiałam jak ktoś może mieć gorszy dzień itp. Teraz nie od wszystkich wymagam tak uśmiechu od ucha do ucha, bo wiem, że dana osoba może przeżywać coś ciężkiego
- ogólnie więcej empatii, zrozumienia dla innych
- podszkoliłam się z psychologii i ... teologii!
- doszłam do wniosku jak bardzo należy doceniać nawet najmniejsze rzeczy w życiu. Były takie krótkie incydenty, że obsesje znacznie ustały i wtedy świat wydawał się taki piękny. Aż chce się krzyczeć do tych wszystkich ludzi bez obsesji, doceńcie to co macie!

no to już wystarczy tych poztywnych rzeczy, dużo się nauczyłam. Teraz poproszę o wyleczenie ^^ :)

przez Maria-Anna 30 lip 2015, 01:09
Moje pozytywne aspekty posiadania nerwicy? Przestałam być zamkniętą w sobie i strachliwą sierotką. Jakoś łatwiej przychodzi mi wydarcie się na innych, okazywanie swoich emocji i niezadowolenia. Wcześniej było to nie do pomyślenia, po prostu się tego bałam, teraz w większości przypadków kiedy puszczają mi nerwy nie mam zahamowań żeby kogoś porządnie opieprzyć jak mnie wkurzy i na to faktycznie zasługuje :D

przez Atalanta 01 sie 2015, 18:55
Maria-Anna napisał(a):Moje pozytywne aspekty posiadania nerwicy? Przestałam być zamkniętą w sobie i strachliwą sierotką. Jakoś łatwiej przychodzi mi wydarcie się na innych, okazywanie swoich emocji i niezadowolenia. Wcześniej było to nie do pomyślenia, po prostu się tego bałam, teraz w większości przypadków kiedy puszczają mi nerwy nie mam zahamowań żeby kogoś porządnie opieprzyć jak mnie wkurzy i na to faktycznie zasługuje :D

otóż to, nabrałam więcej dystansu emocjonalnego do innych, łatwiej mi mówić o swoich uczuciach, mniej przejmuje się błahostkami, nie czuje strachu w kontaktach z innymi, jestem bardziej otwarta i pewniejsza siebie

Sortuj wg