Kto z was pokonal depresje??

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez S_And_S 29 cze 2013, 17:41
Jeśli mogę coś napisać, to mnie wydaje się, że z depresji da się wyjść, tylko zostaną jakieś małe lęki czy to bariery do pokonania..
S_And_S

przez rotten soul 29 cze 2013, 18:03
deader,
Dzięki wielkie. :smile: Przed rejestracją obserwowałem forum kilka dni, a potem postanowiłem, że jeśli w ogóle się zarejestruję, to zacznę z grubej rury, bo jakbym się zaczął czajnikować, to zapał mógłby osłabnąć i finalnie nic bym nie zrobił. Tak w ogóle, tutaj jest spory ruch, więc jest gdzie i co pisać. Na poprzednim forum, z którego zdezerterowałem, było bardzo kameralnie i tam przez 4 lata obecności miałem mniej postów, niż tu przez miesiąc.

S_And_S,
A sam wyszedłeś już, czy cały czas dążysz do tego?

makqong126,
Bardzo ciekawy typ depresji ;) . Napisałeś to poważnie, czy po prostu jesteś troliński?
rotten soul

przez khaleesi 29 cze 2013, 18:05
makqong126, to troll albo słabe leki zażywa. Już którys raz wkleja jakieś posty, że wszystkie kobiety to sz**** i dz*** :roll:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez deader 29 cze 2013, 18:09
makqong126 napisał(a):ja mam depresje ze kazda jest dziwką, dlatego nie moge z niej wyjsc, bo nie da sie tego zmienic

Idź się wykastrować, przestaną cię interesować kobiety i wyjdziesz z depresji.

rotten soul, proszę bardzo :)

-- 29 cze 2013, 17:21 --

psyche., no, cóż innego można kolesiowi poradzić? :D To ewidentnie jedyny sensowny sposób na załatwienie tej jego przypadłości. I to jest i żart i serio jednocześnie. Myślenie "wszystkie kobiety to dziwki" nie jest mi obce - kurde, chyba każdy facet choć raz w życiu miał taki moment że tak pomyślał po tym jak rzuciła go dziewczyna czy jakaś laska nie chciała z nim chodzić, czy zdradzała, itp... Sam jeszcze z pół roku temu miałem krótko taką fazę (aczkolwiek nie rozwrzaskiwałem tego po całym internecie), a od kiedy biorę SSRI w ogóle nie myślę o tych sprawach i mam spokój. Tak więc jest i jakiś sens w tym moim małym trollingu...
Ostatnio edytowano 29 cze 2013, 18:13 przez deader, łącznie edytowano 1 raz
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez S_And_S 29 cze 2013, 22:03
rotten soul, nie dążę, bo to bez sensu.. raczej tkwię w lekkiej depresji..
S_And_S

przez mousike 29 cze 2013, 23:35
Prosze o wypowiedzi na temat a nie jakies pierdu pierdu... :P o dziwkach...

przez ( Dean )^2 30 cze 2013, 13:40
Ja moge powiedzieć nie że wyleczyłem się z depresji,ale przez ostatnie pół roku mój stan zmienił sie diametralnie.Gdyby ktoś mi powiedział pół roku temu że mimo tego że musze powtarzać semestr,siedzieć w domu,znosić moich czasem wkurzających rodziców i rózne inne rzeczy bede się tak dobrze czuł i o tyle lepsze życie to bym nie uwierzył.

Zaczeło się od kursu tańca,troche się ośmieliłem,wróciłem do społeczeństwa,potem chwilowa obsesja na punkcie szukania dziewczyny;) która pomogła mi sie przełamac,zagadywałem do przypadkowych lasek i widziałem że im sie to podoba i to mnie bardzo osmieliło,magia paroksetyny+ kilka mądrych książek+ kilka mądrych słów od mojego psychiatry( koffam Cie Stasiu :*:*)+ baaardzo dużo własnych doswiadczeń,przemyśleń,ryzyka robienia rzeczy których nie robiłem i naprawde na dziś moge powiedzieć że całkiem lubie siebie.Nie ma jeszcze szału ale o 70% mniej smutku,strachu i co najważniejsze złości bo ona mnie najbardziej wyniszcza.
Najgorszy jest wiatr.

przez rotten soul 30 cze 2013, 19:48
( Dean )^2,

:great: Chciałbym, żeby takich postów, było tu znacznie więcej. Kontynuuj to co zacząłeś, bo wygląda, że obrana strategia okazała się być słuszną. Tylko czemu ta obsesja na punkcie szukania dziewczyny tylko chwilowa? Zniechęcenie zaatakowało czy jak?
rotten soul

przez TAO 30 cze 2013, 21:34
Ja się wyleczyłem z depresji będącej skutkiem nerwicy lekowej. Bez leków i terapii.
jest super, zawsze było, tylko trzeba było to zobaczyć ... :)))
TAO

przez rotten soul 09 lip 2013, 18:32
Cóż ze z względu na niebywale dużą ilość pozytywnych wpisów na zadane pytanie, całkiem dobrze widać , że prowadzimy bardzo nierówną walkę z tą chorobą i porażka jest wysoce prawdopodobne. :(

Chociaż po namyśle, można by się pokusić o teorię, że Ci co wygrali z depresją dawno się zwinęli z forum, pławiąc się w swoim szczęściu, które w końcu osiągnęli. Albo się zabili, co też jest możliwe. :evil: BTW ciekawi mnie ile użytkowników (nie tylko udzielających się, tylko zarejestrowanych w ogóle) tego forum skończyło z sobą?
rotten soul

przez Łapa 09 lip 2013, 22:33
Też wyszedłem z depresji ,od dłuższego czasu żadnych objawów, pełna remisja.
ObrazekObrazekObrazekObrazek

przez rotten soul 09 lip 2013, 22:35
Łapa,
Gratki :great:
Zapobiegasz jakoś nawrotowi czy po prostu sobie żyjesz zwyczajnie?
rotten soul

przez mousike 09 lip 2013, 23:00
Oj nie myslmy o tym ilu ze soba skonczylo ale ilu z tego wyszlo :mrgreen: nie jest wyjsciem zabic sie skoro juz jestesmy na tym swiecie i zyjemy to dokonczmy to i wykorzystajmy. Trzeba poswiecic czas i powalczyc a nie sie poddawac... gdybysmy na prawde chcieli sie zabic to po co wchodzilibysmy na to forum? W kazdym z nas jest zdrowa nadzieja na wyjscie z tego bagna ktore jest nienaturalne i przytlaczajace i wole zycia tez w sobie mamy dlatego szukamy pomocy. I tego sie trzymajmy! Z czasem sie pouklada tylko trzeba cierpliwosci lekow i terapii no i pracy nad soba :yeah: co jest po smierci tez nie wiadomo wiec zyjmy poki mozemy bo kiedys i tak przyjdzue na nas czas :lol:

przez tanczaca_skarpetka 10 lip 2013, 20:55
Szkoda, że ten temat został tak płytko potraktowany bo jest bardzo ważny. Mało jest w necie historii ludzi, którym udało się wyjść z tego gówna. Pełno jest za to bezwartościowych porad, typu zmień podejście, wyjdź do ludzi, zaakceptuj siebie. Mam okresy kiedy myślę, że mam pomysł jak z tego wyjść jednak moje siły się szybko kończą. Długa depresja jest zakorzeniona w podświadomości i racjonalizowanie nic nie daje. To nawyki myślowe.

Jak miałem indywidualne to psychiatra mówiła, żeby wrócić do szkoły, że to mi pomoże. /cenzura/ pomogło. Rodzice mówili, żeby iść do pracy, kilka dni pochodziłem czułem się chodzące gówno. Byłem na studiach, to samo gówno.

Czuje się nieakceptowany, nie mam żadnych znajomych, nie mam perspektyw, ani nadziei. Oczywiście mógłbym sobie znaleźć jakich znajomych, odnowić stare kontakty, ale one były płytkie i wcale mi nie pomogłaby. Z resztą ja tych ludzi nie lubię chodź większość nic mi złego nie zrobiła. I czuje silny lęk.

Może jestem po prostu takim typem człowieka, wiecznie nie szczęśliwy nihilista. Nie wierze w boga, nie wierzę w ludzi, nie wierzę, że życie ma sens. Typowe objawy depresji.

Sortuj wg