Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

TAO

Użytkownik
 • Zawartość

  1309
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Witam, myślę że jestem, odpisałem na maila który przyszedł do mnie z forum. Zajmuję się nie tylko EFT. Są teraz bardziej skuteczne metoody z zakresu tzw. Psychobiologii Subkomórkowej. Zanim jednak zaczniesz cokolwiek robić musimy się skonsultować. Niestety najgorsza rzecz jaka się stała to branie leków. Ale i z tym sobie poradzimy, mam nadzieję. Zapraszam na konsultację. Pozdrawiam serdecznie.
 2. TAO

  Da się bez leków?

  cassidy87, Da się, 20 lat temu miałem wegetatywną i depresję ze skłonnościami do samobójstwa, wyszedłem bez leków i terapii, medytacja. Teraz jeszcze są inne metody, niż klasyczna terapia.
 3. Nie o tym piszę. Trauma powoduje, że w neurotyczny sposób reagujesz, co sama ostatecznie widzisz i co Ci przeszkadza. To, że jej skutki pojawiły się teraz, w tzw. kluczowym dla Ciebie momencie to insza inszość. Lęk z okresu wcześniejszego najprawdopodobniej jest przeniesiony na obecnego partnera. W rzeczywistości jest on jedynie w pewnym sensie tylko "ofiarą", "katalizatorem", który przywołał te negatywne uczucia, spowodował, że one się uzewnętrzniły.
 4. No cóż... Tomi tak długo ta sielanka trwała, jak na takie jazdy jakie masz teraz. Przyczyny takiego zachowania mogą być różne... generalnie głębsza trauma z przeszłości. Resztę piszę na priv. -- 26 wrz 2013, 21:00 -- No cóż... Tomi tak długo ta sielanka trwała, jak na takie jazdy jakie masz teraz. Przyczyny takiego zachowania mogą być różne... generalnie głębsza trauma z przeszłości. Resztę piszę na priv.
 5. Piękne było lato, zatem cały ten czas poruszałem się po mieście na rowerze. Samochód porzuciłem pod stertą miejskiego kurzu. Ostatnio wyszedłem do sklepu i idąc chodnikiem uparcie wędruję po ścieżce dla rowerów. Rowerzyści dzwonią na mnie, mijają niemalposzturchując a ja... zastanawiam się o co im chodzi? Dopiero po kilku minutach zorientowałem się że poruszam się na piechotę... sam z siebie brechtałem pod nosem jak nienormalny.
 6. TAO

  Zatoka Erotomanów

  Tomcio Nerwica, Nooo to wiedz, że najwięcej zarażonych AIDS Australijczyków wraca po urlopie w Tajandii.
 7. TAO

  Zatoka Erotomanów

  Nooo witam wszystkich A Monika pisała mi żebym na ten zlot pojechał.... kurde a terazto sobie tylko mogę poczytać.
 8. nomorewords43, Dawno nie miałem już okazji Czytać pisanych Twoim palcem Na komputera klawiaturze Myśli ubranych w rymowane wersy. Miło znów widzieć Ciebie w sieci, Miałem wrażenie, że przepadłeś Do swoich światów gdzieś uciekłeś I już odzywać się przestałeś. Mnie również różne dziwne sprawy Porwały w strony bardzo różne Lecz choć na forum mniej pisuję Przeglądam posty tu uważnie.
 9. TAO

  Zabawa z origami i inne takie

  Lilith, No mnie też zmyliło i przeczytałem z orgiami.... chmmm Piękne rzeczy... odpadłem chapeau bas
 10. TAO

  Witam..

  Ewita1, Piszesz co się stało, ale nie piszesz o swoich uczuciach. Jakie uczucia towarzysz,a Twojej depresji? Piszesz że to czwarty nawrót. Napisz coś więcej,bo tak to tylko można powierzchownie posuwać pierdoły, próbować pocieszać Cię, choc nie mam wątpliwości że to jak "psu na buty".
 11. Jest jeszcze jeden aspekt biernej agresji, i chyba znacznie ważniejszy od tego o czym tu do tej pory piszecie. To moim zdaniem nie jest do końca kwestia biernej agresji. To kwestia oczekiwań i frustracji związanej z niespełnianiem ich przez inne osoby. Pytanie tylko czy oczekiwania są w takich wypadkach zasadne czy nie. Vian, uważam że toniekoniecznie musi byc agresja. To o czym piszesz zalezy jedynie od tego jakie umowy miedzy stronami zostały zawarte. Dla mnie bierna agresja ma nieco inne oblicze. To wbijanie w poczucie winy z byle powodu, wytykanie niedostatków uchybień itd. Poczatkowo nie wczytałem sie zbyt dokładnie we wszystko,odkładając lekturę wątku na bardziej dogodny moment. Ten moment nadszedł. I w zasadzie to niezbyt rozumiem tak jak i inne osoby tutaj piszące jakie kryteria przyjmujesz tworząc definicję biernej agresji? Czy opierasz się o jakieś fachowe źródła czy to Twoje wnioski i uzycie okreslenia na specyficzne zachowania w relacjach międzyludzkich?
 12. TAO

  Czołem.

  N7Inferno, wITAJ A w czym chcesz sobie pomóc?
 13. TAO

  Co teraz robisz?

  Wróciłem z pokazu na wrocławskim rynku filmu w ramach festiwalu Nowe Horyzonty. Siedzę przeglądam posty i czekam na ciekawy dla mnie temat.
 14. TAO

  Menel

  czerwona-malina, dokonujesz tzw. projekcji twojego ojca na każdego menela. Znam ludzi, ktorzy w głupi sposób potracili dorobek całego życia. Kiedy stracili pieniadze stracili przyjaciół, rodziny. Nie piją, są bezdomni i mimo dużych kwalifikacji nik ich nie chce zatrudnić bo mają np 55 lat. Na śmietnik ich wyrzucono. Społeczeństwo ich wykluczyło.
×