Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

majka16

Użytkownik
 • Zawartość

  56
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. majka16

  problemy finansowe

  tylko , bo i tak juz pracuje ponad sily fizycznie ...
 2. jestem w kropce i chwytam sie wszystkiego co mozliwe . znacie moze jakis sposob legalnego zarobku przez internet?
 3. eviq, czytając to co napisałaś sądzę , że prawdziwa ty jesteś w tej pierwszej wersji, tylko inni nie potrafią tego docenić, dostrzec i to jest cholernie niesprawiedliwe i przykre . rozumiem cie. uważam jednak , że zawsze należy walczyć dla siebie przede wszystkim życie jest tylko jedno. i warto spróbować nawet po raz kolejny - do skutku. na to trzeba dużo siły, ale prawda jest taka, że człowiek jest silny i jeśli chce, to z każdej sytuacji będzie mógł się wygrzebać z tego .
 4. majka16

  DDA a ZWIĄZKI

  ja też jestem DDA . W moim przypadku jest tak, że bardzo często zmieniałam partnerów - dopóki nie spotkałam tego odpowiedniego, którego pokochałam męczyłam się w różnych związkach -bardzo różnych. byłam z chłopakiem z podobnymi problemami co ja i potem obydwoje zorientowaliśmy się , że to pewnie dlatego byliśmy ze sobą - bo się rozumieliśmy doskonale i była to bardziej przyjaźń niż co innego. Kolejny związek był z osobą uzależnioną , bo podobnie jak moja przedmówczyni czułam potrzebę pomocy takiej osobie - i to była prawdziwa męka . Aż w końcu zdałam sobie sprawę , że chcę normalnego życia, poszłam na terapię. a swoją potrzebę pomocy innym ujarzmiłam w pracy społecznej , a teraz jestem z osobą którą bardzo kocham i nie pozwolę, aby cokolwiek to zniszczyło przede wszytstkim moja przeszłość . i wszystkim życzę tego samego
 5. majka16

  Skojarzenia

  podstawka- woda
 6. majka16

  zadajesz pytanie

  mam- Uwa Lubisz sport?
 7. majka16

  zadajesz pytanie

  cierpliwa jaki masz dziś nastrój?
 8. majka16

  Fobia szkolna

  rozumiem, jeśli chcesz pogadać, mozemy pogadać to moje gg 11754807 jeśli masz ochotę to napisz :). powodzenia.
 9. majka16

  zadajesz pytanie

  zależy jakie:) jesteś romantyczny/a?
 10. majka16

  Fobia szkolna

  rozumiem, a ile masz lat? ja kiedyś też byłam na granicy nauczania indywidualnego, ale zmieniłam zdanie po rozmowie z psychologiem, kiedy mój stan się poprawił postanowiłam uczyć się normalnie w szkole . U mnie było to tak, że kiedy uporałam się z chorobami fizycznymi(a trochę ich było) to moja z moją psychiką od razu też było lepiej. Inaczej patrzę na świat , mam przyjaciół , wspaniałe zajęcia poza lekcyjne , zaangażowanie w to co lubię podbudowało mnie, na tyle, że jest naprawdę ok, mogę powiedzieć tu z całą pewnością, że zawdzięczam to osobie na stanowisku pedagoga w mojej szkole. miałam szczęście , ze trafiłam na taką osobę. czy jesteś pewien, że nie chcesz spróbować odbudować swojej pozycji w szkole, może warto o tym pomyśleć?
 11. majka16

  Fobia szkolna

  speedy opiszesz swoją sytuację dokładniej? zajęcia indywidualne , czy to konieczne?
 12. myśl, że nie będę zmywała garów
 13. majka16

  zadajesz pytanie

  nie. masz samochód?
 14. majka16

  Witam

  ja też nigdy nie miałam jakiegoś wiekiego grona znajomych, przez wiele lat nie poznawałam nowych ludzi, aż do czasu nowej szkoły. Postanowiłam wtedy znaleźć dla siebie jakieś zajęcie, które bym lubiła, które byłoby dla mnie odskocznią, w którym znalazłabym oparcie w nowo poznanych ludziach i udało się. To jest najlepsze co mogłam zrobić, żaden psycholog, ani psychoanalityk nie potrafiłby mi pomóc w tym nawet przez nie wiem jak długi czas terapii. Często myślę , że życie samo nas nakieruje w odpowiednim momencie na lepszą ścieżkę . Musimy wyczuć ten moment, moment w życiu i to co jest dla nas najlepsze , po prostu , to co kochamy , to co nas spełnia, to najlepsze lekarstwo na udane życie. Może się mylę, ale tak czuję. pozdrawiam.
×