Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez koszykova 03 lip 2013, 02:23
Monar, no i o to chodzi, czas to zmienic. Czemu nie zagladasz do tego smiesznego watku gdzie sie oglaszaja ludziska?

tak w ogole to nie warto i za bardzo sie rozpisywac na forum publicznie, ani w zyciu sie zwierzać.... :cry:
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Wkurza mnie:

przez Monar 03 lip 2013, 02:25
koszykova, niby to wiem, a i tak w końcu wymiękam i piszę na forum. mówiłam sobie, że będę pisać rzadziej i co - i nic...
to przez te wakacje. :?
jak patrzę, że innym zaczyna się życie układać, a ja ciągle stoję w miejscu, to...
ech. zajrzę do takiego wątku, o którym wspominasz.
albo założę własny

Wkurza mnie:

przez koszykova 03 lip 2013, 02:29
Monar, przejrzyj pare stron, ludzie pisza z czym maja problem.
ja tez myslalam ze zaczna sie wakacje to juz tu nie przyjde na forum... jakze smieszna jestem.

ja patrze, ze niby zycie idzie do przodu - bo musi. Jednak nie widze siebie jako samodzielna kobiete, pracujaca. Widze sie jako zero, przyszla bezrobotna, bez znajomych, rodziny, przyjaciol. Nie dam sobie rady i tyle. Wkurza mnie to bardzo, ze ciagle probuje, walcze, a i tak wiem ze g... z tego bedzie :evil:
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez Auman 03 lip 2013, 02:32
Wkurza mnie moja bezsenność. I fakt że muszę spędzać noc w samochodzie, bo boję się spać w domu.
Auman

Wkurza mnie:

przez koszykova 03 lip 2013, 02:36
Berwick, czemu boisz sie spac w domu?
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Wkurza mnie:

przez Monar 03 lip 2013, 02:38
Wkurza mnie to bardzo, ze ciagle probuje, walcze, a i tak wiem ze g... z tego bedzie

Mnie też...

Jeszcze niedawno chciałam innym pomagać, a teraz znów widzę, ze to ja potrzebuję pomocy.

Ale ustaliłam sobie, że pójdę na te studia, jak chcę pomagać, ale również pójdę na terapię, ale czy ta terapia pomoże...?
A jak nie pomoże, to co? To co z moją przyszłością?! Studia zrobię na marne? :(

-- 03 lip 2013, 02:39 --

koszykova napisał(a):Berwick, czemu boisz sie spac w domu?

Berwick ma brata, który go bije... Chyba on jest jego zmorą.

-- 03 lip 2013, 02:39 --

Berwick, jak masz na imię? To sobie zakoduję.
koszykova, Ty również mogłabyś zdradzić imię 8)

Wkurza mnie:

przez Auman 03 lip 2013, 02:40
koszykova, bo przyjechał mój "brat", który uwielbia się nademną znęcać psychicznie i fizycznie.
Auman

Wkurza mnie:

przez Monar 03 lip 2013, 02:43
Berwick, mówiłam Ci, żebyś coś z tym zrobił. Czemu nie zadzwonisz na Policję, gdy jest realne zagrożenie ?! Wiem, że to tak ciężko na swojego brata, ale zauważ, że brat nie zachowuje się fair w stosunku do Twojej osoby

Wkurza mnie:

przez Auman 03 lip 2013, 02:44
Monar, na imię mi Marcin. Nawet kiedyś figurowałem na tym forum jako Marcin20.04

-- 03 lip 2013, 02:47 --

Dopóki mi nic nie zrobi, to nie mogę zgłosić na policję. A ja nie pójdę specjalnie do domu żeby mnie pobił tylko po to żebym mógł to zgłosić.
Auman

Wkurza mnie:

przez Monar 03 lip 2013, 02:49
Berwick, miło mi, Monika.
Imię Marcin trochę znienawidzone jest przeze mnie, ale spróbuję nie kojarzyć Cię z tamtym palantem :P

Jasne, specjalnie nie ma po co szukać guza. Ale jakbyś był zagrożony, to proszę Cię - dzwoń. Szukaj pomocy.

Wkurza mnie:

przez Auman 03 lip 2013, 02:54
Monar, mi również miło. Ok, jak będzie problem, to zadzwonię. Jeśli źle kojarzy Ci się imię Marcin, to możemy przyjąć że mam na imię Andrzej.
Auman

Wkurza mnie:

przez koszykova 03 lip 2013, 03:01
Gośka. Milo mi Was poznac.

Monar, jakie studia wybierzesz?
Berwick, moge wiedziec ile masz lat? I ile lat ma Twoj brat? Takim to by sie przydalo posiedziec chwile... i zastanowic nad tym co robia, najlepiej zeby jeszcze inni mu wpierd...
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Wkurza mnie:

przez Auman 03 lip 2013, 03:04
koszykova, ja mam 19 lat, a on 21.
Auman

Wkurza mnie:

przez koszykova 03 lip 2013, 03:06
Berwick, jesli sie go boisz tzn. ze zrobil Ci juz krzywde kiedys. Dlaczego nigdzie tego nie zglosiles?
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Sortuj wg