Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez black swan 17 sty 2015, 15:30
Pituś, dziwi mnie Twoje podejście. Nie, to nie wynika z konwersacji, którą opisuję. Czemu zakładasz, że każda konwersacja polega na niezgodzie? Ja wolę rozmawiać z ludźmi, z którymi mam coś wspólnego, wtedy nawet, jeśli nasze zdania na dany temat się różnią, nie musimy się nawzajem do nich przekonywać, bo pomimo tego panuje między nami sympatia. Po prostu każdy jest przekonany do swojego i tyle. Nie trzeba nic z tym robić, po co na siłę kogoś zmieniać?
No risk - no fun, no pain - no gain.

Wkurza mnie:

przez Pituś 17 sty 2015, 17:04
black swan, Trudno się z Tobą nie zgodzić w zupełności masz rację. :D
https://www.youtube.com/watch?v=jhIo2txNlcI#t=18

Wkurza mnie:

przez wel2 17 sty 2015, 18:12
black swan, :D
jeśli patrzysz na zachowanie drugiego człowieka i nie widzisz w nim piękna jego niezaspokojonych potrzeb, które stara się zaspokoić, to nieuważnie patrzysz.

jeśli mam ochotę krytykować, oceniać, jeśli czuję złość, to jest duża szansa, że patrzę tylko po wierzchu.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez abstrakcyjna 17 sty 2015, 21:43
Moja osoba. Życie.
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

Wkurza mnie:

przez kotek em 18 sty 2015, 18:11
Moja "wspaniała" siostra, a jeszcze bardziej jej mąż :evil:.
Obrazek

Wkurza mnie:

przez black swan 18 sty 2015, 22:46
Palenie fajek u kogoś, kogo lubię.

Wkurza mnie:

przez Argish 18 sty 2015, 22:46
Koniec weekendu
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

Wkurza mnie:

przez black swan 18 sty 2015, 22:58
Poza tym jeszcze wkurza mnie dużo rzeczy. Wkurza mnie niedocenianie mojego wkładu w utrzymanie porządku, wkurza mnie wieczny brak czasu, to że dzień jest taki krótki, wkurza mnie oczekiwanie ode mnie że wszystkim się będę zajmować i wszystko zrobię. Wkurza mnie zwalanie na mnie winy i obracanie kota ogonem. Wkurzają mnie niedomówienia, niedopowiedzenia, brak odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania, wkurza mnie bycie zależną, wkurza mnie krzyczenie na mnie jak na małe dziecko, wkurza mnie, że muszę postępować po czyjemuś a nie po swojemu, wkurza mnie brak totalnej swobody, wkurza mnie dogadzanie komuś na siłę i brak wdzięczności, wkurza mnie durny tok rozumowania, wkurza mnie narzekanie i marudzenie, jakbym to ja miała coś z tym zrobić, wkurza mnie obarczanie mnie winą i odpowiedzialnością za coś, co praktycznie ode mnie nie zależy. Najlepiej się nie starać i po prostu to olać...

Wkurza mnie:

przez magnolia84 19 sty 2015, 11:41
śmieciowe wątki
magnolia84

Co Wam dziś sprawiło radość?

przez lojantka 19 sty 2015, 17:32
wybiłam dziurę w suficie po wiadomości z dzisiaj że za 2 miechy gra w polszy mój ulubiony zespół w dodatku za śmiszne piniondze, ale potem sobie przypomniałam że mam nerwicę uniemożliwiającą swobodne wyjście z domu, a co dopiero pojechanie do miasta oddalonego o 200km. w sumie piszę w złym wątku proszę moderację o przeniesienie
lojantka

Wkurza mnie:

przez hobbyturysta 19 sty 2015, 17:42
wkurza mnie ze za 2 miechy gra w Polsce ulubiony zespol jolantki a zakichana nerwica uniemożliwia jej wyjscie z domu :evil: :evil: :evil: dlatego sam sie udam na ta imprezke i przygotuje jej wideo raport a byc moze transmisje live na skajpaju :great:
The truth is... everyone is going to hurt you. You just have to decide... who is worth the pain.

http://www.youtube.com/watch?v=EK_Fe4wL-t4
http://www.youtube.com/watch?v=3A5uf8FE ... plpp_video

Wkurza mnie:

przez lojantka 19 sty 2015, 17:48
no to idźta z porejbenusem bo to zdaje się w jego mieścinie (o ile dobrze wystalkowałam) i czekam na mmsy spod sceny
lojantka

Wkurza mnie:

przez hobbyturysta 19 sty 2015, 17:49
lojantka, dobrze tylko numer kom potrzebny zebym pani mogl na biezaco wysylac :oops: :oops: :oops:
The truth is... everyone is going to hurt you. You just have to decide... who is worth the pain.

http://www.youtube.com/watch?v=EK_Fe4wL-t4
http://www.youtube.com/watch?v=3A5uf8FE ... plpp_video

Wkurza mnie:

przez lojantka 19 sty 2015, 17:52
łosz ciul po głębszym zastanowieniu wolę jednak jechać na koncert hobbi HE HE HE :P
lojantka

Sortuj wg