Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez TEUFEL 26 gru 2013, 18:43
carlosbueno, Nie dziwie Ci się że masz takie zdanie o sobie, jak Cię tak jechali od małolata, ale Ty masz fazę, że wszyscy tak o Tobie myślą, a to już projekcja Twojego umysłu
TEUFEL

Wkurza mnie:

przez carlosbueno 26 gru 2013, 18:45
light napisał(a):carlosbueno, Nie dziwie Ci się że masz takie zdanie o sobie, jak Cię tak jechali od małolata, ale Ty masz fazę, że wszyscy tak o Tobie myślą, a to już projekcja Twojego umysłu

Wszyscy mnie za moimi plecami obgadują i gadają jaki głupi i nie zaradny jestem.
Największy Forumowy Maruda

Wkurza mnie:

przez TEUFEL 26 gru 2013, 18:48
carlosbueno, A skąd wiesz? Podsłuchujesz?
Myślisz, że ludzie nie mają ciekawszych zajęć od hejtowania Cię? Wiadomo, że ludzie lubią to robić bo wtedy dowartościowują swój marny byt, ale nie sądzę, żeby WSZYSCY jak to określiłeś Cię obgadywali, chyba że masz jakiś ukryty mechanizm w psychice, że robisz wszystko po to, żeby Cię jechali - taka forma masochizmu
TEUFEL

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez carlosbueno 26 gru 2013, 18:52
carlosbueno, A skąd wiesz? Podsłuchujesz?
Parę razy usłyszałem wprost, ale też wiele da się wyczuć. Pewnie przesadzam z tym że wszyscy obgadują ale na pewno jestem łatwym celem.

Wkurza mnie:

przez TEUFEL 26 gru 2013, 18:56
carlosbueno, Masz rację, można wyczuć wiele. Tylko teraz pytanie brzmi: Na ile Twój umysł nasiąknięty złymi doświadczeniami z przeszłości, generuje sam taką postawę bycia gorszym od innych, ściągając na siebie takie opinie. Taka samospełniająca się przepowiednia
TEUFEL

Wkurza mnie:

przez ladywind 26 gru 2013, 19:03
carlosbueno napisał(a):ladywind, talent do marudzenia to też talent ;) :?: Ja mam takie głupie talenty( choć to raczej nie talent tylko połączenie zainteresowania i specyficznej pamięci) że znam prawie wszystkie stolice świata, wielokrotnie więcej dat historycznych i danych statystycznych od przeciętnych ludzi itp ale w życiu to się przydaje zwłaszcza w czasach google. Natomiast mam kiepską pamięć do języków obcych( z wyjątkiem słówek) i nigdy w życiu nie potrafiłem się nauczyć wiersza czy piosenki.

Widzisz masz talent do rzeczy które tu opisales do języków obcych nie masz ,bo nie można być dobrym we wszystkim ,ja np kompletnie nie mam głowy do dat czy statystyki , naprawdę nie wkrecaj sobie
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Wkurza mnie:

przez carlosbueno 26 gru 2013, 19:04
Kiedyś miewałem nawet takie myśli że ludzie na ulicy,obcy mnie obgadują i śmieją się ze mnie. Ale ostatnio tego nie mam.

Wkurza mnie:

przez TEUFEL 26 gru 2013, 19:08
carlosbueno, Wiesz, że miałem Cię o to teraz pytać? Wiedziałem, że miałeś takie jazdy. Masz mega wkrętkę w głowie, musisz to rozpie*dolić, bo to Twoje myślenie to pie*dolona iluzja, zakrzywiająca rzeczywistość.
TEUFEL

Wkurza mnie:

przez stx 26 gru 2013, 22:42
typowe zachowanie moich rodziców... będę musiał w sylwestra zawieść ich do cioci, czekać i pózniej przywieść do domu. ZABIJCIE MNIE

wczoraj się zgodziłem bo zapytali czy ich zawiozę to myślałem że zaraz sobie wrócę
stx

Wkurza mnie:

przez ( Dean )^2 27 gru 2013, 00:28
koszykova napisał(a):( Dean )^2, a może najwyzszy czas zmienić priorytet życia? Zapewne nie zainteresowało ją w nim to, że nie może znaleźć dziewczyny, jest samotny, itd. Wrzuć na luz, a dziewczyna sama się znajdzie.

Ech,wiem,zmieniłem priorytety.Myśle o studiach głownie,chce wyzdrowieć,zmienić swoje życie na przyjemniejsze.Ale mimo wszystko nie umiem do końca wrzucić na luz,czuję że jak przestanę się tym przejmować to już na zawsze będę sam.
Najgorszy jest wiatr.

Wkurza mnie:

przez aptasia 27 gru 2013, 00:32
( Dean )^2, nie sądzę. Zwykle jest tak, że jak coś odpuszczamy i się na tym rozpaczliwie nie skupiamy to samo przychodzi :)
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

Wkurza mnie:

przez Anna Maria 27 gru 2013, 07:45
Fraszka która mi spać nie dała
Anna Maria

Wkurza mnie:

przez Midori 27 gru 2013, 13:07
Wkurza mnie, że jak zwykle się nie wyspałam. :roll:
I że nie potrafię się zmobilizować do robienia notatek na egzamin. :P
Midori

Wkurza mnie:

przez Shannon 27 gru 2013, 13:14