Co was dzisiaj ucieszyło?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Mooni 09 lis 2007, 10:17
a ja się cieszę, że idę dziś z synem na rysunek 8)
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

przez pyzia1 09 lis 2007, 11:43
Cieszę się jak cholera że jutro mam wolne! Będę gnić w łózku do południa!!
Wszelkie przywiązanie jest koniec końców źródłem bólu.Szczęśliwi,którzy obywają się bez niego.Samotny nie opłakuje nikogo,nikt też nie płacze nad nim.Niech ten,kto nie chce cierpieć,kto czuje trwogę przed zgryzotą,uwalnia się od ludzi.

przez Tornado 09 lis 2007, 14:51
Przedemną wspaniały weekend :D
"Wolno dojrzewa człowiek. Wiele mu trzeba męstwa aby się nie dać wiatrowi i rosnąć w górę i w głąb, by triumfalną zielenią zaszumieć w końcu jak dąb zwycięstwa..."
[Konstanty Ildefons Gałczyński]

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pstryk 09 lis 2007, 16:35
Witam w klubie Tornado :mrgreen:

Poza tym, po całotygodniowej gonitwie od urzędu do urzędu, ze spotkania na spotkanie, dwojenia się i trojenia, stawania na głowie i kombinowania, moje starania zakończyły się Heppy Endem a moje wysiłki docenione. Ta praca jest dla mnie wszystkim. Aż mnie to przeraża :shock:
Pstryk

przez smutna48 09 lis 2007, 20:04
że jutro mam wolne i będę spaććććććććććć i spaććććććć i palic jak komin i spać i najem sie wreszcie i bede sie obijać jak nigdy wcześniej to samo w niedziele
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez .Tomek 09 lis 2007, 20:44
HA, a ja też mam plan. Najem się i się wyśpię i pojadę do miasta po hash [o ile będzie :evil: ] i się najaram łiiiii.
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

przez pyzia1 09 lis 2007, 20:51
No pięknie! Nie myśl,że będę tu wstawiac jakiś umoralniający kit, bo sama święta nie jestem, ani tym bardziej nie byłam, ale nie wiem czy czytałeś to:http://www.forum.nerwica.com/viewtopic.php?p=127343&highlight=#127343
Wszelkie przywiązanie jest koniec końców źródłem bólu.Szczęśliwi,którzy obywają się bez niego.Samotny nie opłakuje nikogo,nikt też nie płacze nad nim.Niech ten,kto nie chce cierpieć,kto czuje trwogę przed zgryzotą,uwalnia się od ludzi.

przez .Tomek 09 lis 2007, 20:54
dobrze wiem czym grozi palenie trawy :) Jak na razie mi nie szkodzi. Jak za szkodzi to pożałuję później na razie trzeba dobre strony wyciągać z tego ;)
ExModerator

przez pyzia1 09 lis 2007, 20:58
Jeśli tak, to życzę Ci jutro dobrej zabawy ;)

przez Unfathomable Alex 09 lis 2007, 21:34
.Tomek napisał(a):Jak na razie mi nie szkodzi. Jak za szkodzi to pożałuję później na razie trzeba dobre strony wyciągać z tego

Gratuluje optymizmu! :P
Palenie mnie już nie jara, a przyznam że długo paliłam. Więc na to "żałowanie później" zeszło czasu zanim przekonałam się jakie to gówno.
Heh pobudzacz depresyjno-maniakalny o niszczycielskiej sile likwidowania komórek nerwowych;) Poza fajną, chwilową "banią" nie widzę w tym innych zalet. Nie jestem kolejną uświadamiającą, znam fascynację trawą i nie tylko, ale ... wszystko do czasu. :smile:
"Każdy z was jest łodzią
w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury,
musi tylko w to uwierzyć!"
Arka Noego Jacka Kaczmarskiego
---------------------------------------------------
Unikat + siła = zdrowie psychiczne.

przez .Tomek 09 lis 2007, 21:37
Unfathomable Alex napisał(a):wszystko do czasu. Smile

Chciałbym zaprzeczyć ale wiem, że to prawda ;)
ExModerator

przez pyzia1 09 lis 2007, 21:55
Ha, i tu się mylisz! Żadnego sarkazmu nie używałam. Każdy ma prawo robić co mu się podoba ...co Ci będę gadać, też kiedyś miałam 16 lat :D
(chociaż dawno to było :D )

przez Ewawe 10 lis 2007, 00:24
Ucieszyło mnie dziś, że plany wczorajsze się spełniły, podpisałam korzystną dla siebie umowę, wynegocjowałam z niekorzystnej, by the way, zniknął moj temat, Śmiech to zdrowie... szkoda, bo moglibyśmy się nawzajem trochę rozweselać, przecież walczymy w większości z dolegliwościami natury psychcznej i bywamy smutni, śmiechu nigdy za wiele:)

przez .Tomek 10 lis 2007, 00:31
Temat przeniosłem do Off-Topu i dołączyłem do istniejącego. [nie dołączył bym bo się trochę różnił ale ktoś miał jakieś wątpliwości] Jak chcesz to mogę go wydzielić w off-Topie.
ExModerator

Sortuj wg