[Szczecin]- szukam znajomych

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Szczecin]- szukam znajomych

przez magdalenabmw 03 lis 2009, 16:25
Ja żałuję że pojechalam ale trudno.. I też glupio że siedze codziennie w Szczecinie i tylko dwa dni mnie nie bylo i akurat wtedy spotkanie...
magdalenabmw

przez tracący sens życia 03 lis 2009, 21:29
magdalenabmw napisał(a):Ja żałuję że pojechalam ale trudno.. I też glupio że siedze codziennie w Szczecinie i tylko dwa dni mnie nie bylo i akurat wtedy spotkanie...

Dwie osoby to nie takie duże spotkanie, a swoją drogą to zadziwiające że te 2 osoby rozmawiały przez 5 godzin mnie pewnie po 30 minutach by się skończyły tematy

przez magdalenabmw 03 lis 2009, 23:24
Zorganizujemy nastepne i poinformujemy wszystkich duzo wczesniej i to i na pw, i na gg i na komorki. Spokojnie. Wazne, ze sa postepy. Ja naprawde chcialam byc, ale musialam wyjechac i dupa mi wyszla takze z wyjazdu.
Ech.
magdalenabmw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Alienated 03 lis 2009, 23:52
tracący sens życia napisał(a):Dwie osoby to nie takie duże spotkanie, a swoją drogą to zadziwiające że te 2 osoby rozmawiały przez 5 godzin mnie pewnie po 30 minutach by się skończyły tematy

Spotkanie faktycznie skromne jeśli chodzi o obsadę, co się natomiast tyczy atmosfery, w moim odczuciu, bardzo sympatyczne. Może i faktycznie troszeczkę bardziej wymagające od obojga rozmówców, ale dzięki temu można było pozwolić sobie na nieco większą bezpośredniość zamiast asekuranckiego skrywania się w "tłumie" ;)
Co do kolejnego terminu przypuszczam, że sytuacja wyglądać będzie dość podobnie. Wystarczy uważnie prześledzić wątek, który istnieje już prawie trzy lata. Trochę mnie to wszystko zastanawia ponieważ jeśli już ktoś ma podstawy obawiać się takiej konfrontacji powinienem być to ja. No ale każdy ma zapewne jakieś swoje własne powody aby się na spotkaniu nie pojawić...
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

przez agnieszka_2008 09 lis 2009, 15:58
Krótki to był zryw... :D
Człowiek naprawdę posiada tylko to, co jest w nim.

przez magdalenabmw 17 lis 2009, 17:11
Spokojnie, będzie kolejny :smile:
Prawda?
magdalenabmw

przez tracący sens życia 17 lis 2009, 23:42
Jak mawiał ks.Tischner są trzy prawdy i ja myślę, że tu ta ostatnia ma zastosowanie

przez magdalenabmw 18 lis 2009, 00:07
Gdyby pesymizm był karany, to siedziałbyś dożywocie.
magdalenabmw

przez carlos 18 lis 2009, 01:26
Nawet dwa dożywocia. Już zaczynasz mnie irytować tracący sens życia...

przez tracący sens życia 19 lis 2009, 21:41
Jasne najlepiej kogoś opierdolić za to że ma problemy i nie jest optymistą, może niech zapiszą w regulaminie „ Forum dostępne dla ludzi zdrowych, optymistycznie nastawionych do życia, pełnych energii, zabawnych, elokwentnych, z poczuciem humoru.” Tak mój przypadek jest trudny, i nikt z osób tu będących nie potrafi mi pomóc ale to nie znaczy że jestem irytujący, niektóre osoby są bardziej irytujące i właściwie nie wiem czego tu szukają, ja szukałem pomocy niestety jej nie znalazłem

przez magdalenabmw 19 lis 2009, 21:46
Tracący, każdy z nas szuka tu tego samego -wsparcia i poczucia że nie jest sam z tą chorobą.
magdalenabmw

przez carlos 19 lis 2009, 22:14
Wyjątkowy ze swoją "chorobą" to nie jesteś. Zamknąłeś się już na tyle w pryzmacie swojego "cierpienia", że nie dopuszczasz do siebie faktu, że inni cierpią tak samo. Tylko my chociaż mimo wielu porażek próbujemy wykrzesać z siebie odrobinę "optymizmu", a jeśli już dostajemy doła, to nie przerzucamy go po chamsku na innych. Ja właśnie odnoszę takie wrażenie, jak czytam Twoje posty. Mnie najzwyczajniej próbujesz zarazić swoim pesymizmem, ale to bardziej mnie denerwuje jak dołuje.

przez magdalenabmw 19 lis 2009, 22:18
Mnie też Carlos, dokładnie.
magdalenabmw

przez tracący sens życia 19 lis 2009, 22:33
Co wy tam wiecie niczego nie rozumiecie nie każdy ma w sobie siłę na ten optymizm. Pisałem, że to spotkanie się nie uda i wyszło na moje. Wy widzicie świat w kolorowych barwach a ja widzę takim jakim on jest jak cos jest czarne to nie mówię, że to jest różowe. Ludzie są różni fajnie że potraficie walczyć z tym co was męczy koloryzując to ja nie potrafię
PS Magda zmieniając codziennie fotki i pisząc tyle postów ładujesz sobie ego?

Sortuj wg