Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

agnieszka_2008

Użytkownik
 • Zawartość

  64
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. agnieszka_2008

  [Poznań] Poznań...okolice...

  Hej, ja też będę z 2 koleżankami, do zoba :)
 2. agnieszka_2008

  [Poznań] Poznań...okolice...

  Hej, też bym wpadła na Wasze spotkanie i to nawet z koleżanką Tylko napiszcie do jakiego pubu idziecie, bo my będziemy mogły dołączyć dopiero ok. godz. 19. Sobota, tak? Pozdro
 3. agnieszka_2008

  [Poznań] Poznań...okolice...

  ja też będę
 4. agnieszka_2008

  [Poznań] Poznań...okolice...

  Ja mam 29 zim, widzę że prawie same starszaki się zbierają- to fajnie A scrabble też lubię, ale ostatnią partyjkę zagrałam jakieś 6 lat temu. Muszę odkurzyć literki.
 5. agnieszka_2008

  [Poznań] Poznań...okolice...

  To i ja będę 13
 6. agnieszka_2008

  [Poznań] Poznań...okolice...

  O, ja też studiuję w tym budynku, ale on jest raczej ceglastoczerwony. W piątek mam tam ostatni wykład, potem możecie nawet wbić się w niego samolotem.
 7. agnieszka_2008

  [Poznań] Poznań...okolice...

  Hej, sorry za off-top. Czy ktoś zna dobrego DERMATOLOGA w Poznaniu specjalizującego się w leczeniu trądziku ??? Najlepiej kobietę, prywatny gabinet. Odpowiedzi lepiej pisać w formie pw, żeby nie psuć wątku towarzyskiego. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto podzieli się ze mną tą cenną wiedzą, please . Z góry dzięki.
 8. agnieszka_2008

  [Poznań] Poznań...okolice...

  Hej, spotkanie: niedziela, 16.00 pod pręgierzem.
 9. agnieszka_2008

  [Poznań] Poznań...okolice...

  Hello. Planujemy spotkanie w czwartek, pewnie ok. godz. 18, zbiórka jak zwykle na Starym Rynku.
 10. agnieszka_2008

  [Poznań] Poznań...okolice...

  Ja jestem za spotkaniem 29.
 11. agnieszka_2008

  [Poznań] Poznań...okolice...

  Hej. Zrobiłam rezerwację stolika na czwartek na max. 10 osób na godz. 19.10, knajpa jest na Starym Rynku i niektórym jest już znana
 12. agnieszka_2008

  [Poznań] Poznań...okolice...

  A ja będę (a co ten ludzik tu pokazuje ??? )
 13. agnieszka_2008

  [Poznań] Poznań...okolice...

  Hej. Dzisiejsze, a właściwie jutrzejsze (piątkowe) spotkanie jest raczej nieaktualne, bo spotkaliśmy się wczoraj, a właściwie dzisiaj. Byliśmy w kinie i knajpie, dołączyła do nas fajna nowa koleżanka. Teraz planujemy wybrać się na zwiedzanie browaru Lecha, termin- 5 grudnia (niedziela). Chętnych prosimy szybko dać znać, bo dużo wcześniej trzeba zrobić rezerwację. Impreza jest darmowa. Przewidziane picie piwa- tzw. degustacja Pomysłodawczyni Chawa radzi przygotować się na intensywne doznania zapachowe.
 14. agnieszka_2008

  [Poznań] Poznań...okolice...

  Hej. Do jutra pewnie nie zdążymy się zebrać, no i bilety na tanie seanse czwartkowe trzeba kupować do środy najpóźniej. Jutro mi w miarę pasuje, ale jeszcze bardziej w piątek Więc proponuję spotkanie w piątek- najpierw Muzeum Instrumentów Muzycznych na Starym Rynku, a potem knajpa. W piątki muzeum jest czynne do godz. 21 (w inne dni do 18). Bilety: normalny- 5.50 zł, ulgowy- 3.50 zł, dzieci do lat 7- 0 zł. Jak macie inne propozycje to proponujcie
 15. agnieszka_2008

  [Poznań] Poznań...okolice...

  Hej. Widzę, że zaraz zacznie się kłótnia, a przecież nie o to chodzi na tym forum. Spotkania mają nam pomagać, a przede wszystkim my mamy sobie nawzajem pomagać. Wszyscy mamy ciężkie przejścia na koncie, skomplikowane nerwice i nawet pozornie błahy temat może obudzić w kimś z nas złe skojarzenia czy wspomnienia. Nie możemy mieć pretensji do Chawy, że tak zareagowała i nie sadzę, żeby to miało akurat coś wspólnego z kościołem. Nie musimy rozumieć siebie nawzajem, ale szanujmy swoje zdanie i weźmy poprawkę na różne emocjonalne reakcje, bo u nerwicowców są one czasem faktycznie ekstremalne i nawet innym nerwicowcom mogą one wydać się dziwne. Poza tym każdy z nas od wieczoru w knajpie oczekuje czegoś innego- jeden chce zażartej dyskusji, inny relaksu, a kolejny wpaść pod stół ze śmiechu . Następnym razem ustalmy mniej więcej, jaki ma być charakter spotkania i jak przejdziemy do tematu dla kogoś niewygodnego, to MÓWIĆ OD RAZU!- przy okazji asertywność poćwiczymy, bo tego nam brak. Peace?
×