Nie daje mi spokoju myśl "że jestem pedofilem"

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez izaak17 18 wrz 2011, 09:50
Jak nie spróbujesz to nie będziesz wiedział jak to jest i będziesz krążył ciągle w tym samym miejscu:P.Mogę dać sobie obciąć mojego ***** za to,że NIGDY nie dopuścisz się pedofilii.Uwierz mi,że akceptacja tych myśli wcale nie pociągnie za sobą czynów-wręcz przeciwnie-zaczniesz się z tego wszystkiego śmiać.Mam za sobą 2 lata choroby więc wiem co mówię:)

przez Eh Eh 18 wrz 2011, 12:55
Czasem mam taki dzień, że po prostu się z tego śmieję i nie wierzę, jak mogę się przejmować taką głupią myślą, ale częściej zdarza mi się jednak panikować, chodzę wtedy bardzo zdołowany. Nakręcam się jeszcze bardziej, rozbudowuję jakieś scenariusze, jeszcze dokładam do tego sztuczne odczucia (może trochę nieświadomie) których wcale nie chcę, no i wtedy jest kicha. Na prawdę wolałbym obciąć swojego ... niż posunąć się do takiego czynu. Podziwiam Cię, 2 lata się męczyć z takim paskudztwem, ja po pół roku tych tortur czasami naprawdę czuję się wrakiem człowieka :P Ciągle jednak mam nadzieję i powtarzam sobie stanowczo, że to tylko myśli, a te odczucia również nie są prawdziwe, tylko nakręcane przeze mnie. Czasem się trochę uspokajam, jeszcze gdy się zajmę czymś to nie mam czasu w ogóle myśleć nad tym i się zastanawiać, wtedy jestem szczęśliwy jak kiedyś :) Tak w ogóle dzięki za odpowiedź, i mam też małe pytanko, czy brałeś jakieś leki na to ? Bo ja idę niedługo do psychiatry i chciałem tak się zorientować trochę, czy czeka mnie kolejna faszerówka psychotropami ( kiedyś brałem Trittico cr, miałem przez jakiś czas depresję). W sumie nie miałbym nic przeciwko, jestem gotów na wszystko byleby się pozbyć tego paskudztwa :)

przez rafałblabla 18 wrz 2011, 13:10
a masz czasami takie myśli że już wydaje ci się że tak jest napewno że jestes tym pedofilem ? Jak już tak nakręcasz się ?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Eh Eh 18 wrz 2011, 14:49
Czasami te myśli są tak wybitnie natrętne, że już na prawdę sam wątpie, czy to tylko myśli czy może już jestem tym pedofilem, ale właśnie natręctwa mają to do siebie, że z 1 strony przez te myśli wydaje ci się, że jesteś zboczeńcem a z 2 strony gdzies tam zdrowy rozsądek podpowiada, że to nie prawda. W każdym bądź razie, mnie najbardziej nie przeraża sama myśl o pedofilii tylko te wszystkie odczucia, tego się boję najbardziej. Że przez to nakręcanie to sztuczne podniecenie będzie się nasilać coraz bardziej a nie daj boże dojdą jakieś inne "doznania" czy coś w tym rodzaju to chyba już zupełnie zwariuję.

przez rafałblabla 18 wrz 2011, 15:04
ja mam to samo podniecenie widząc gościa :/ czuje strach lęk panikie i podniecenie takie że chce to czy to zrobić z tym gościem :/ nie dostaje erekcji a mimo to wydaje mi się że zaraz tak jakbym miał dojść :/ porażka i to podniecenie jest najgorsze :/

przez Eh Eh 18 wrz 2011, 18:13
Mam to samo ! Nie mam nawet wzwodu ale takie uczucie jakby zaraz miał mi "stanąć". Przerąbane z tym ! Ale szczerze mówiąc,wolałbym chyba mieć takie natręctwo jak ty, bo homoseksualizm nie jest chorobą i nie jest karalne, a pedofilia tak :( W każdym bądź razie każde natręctwo potrafi nieźle dać w kość więc doskonale wiem co przeżywasz ;/ Z jednej strony cieszę się, że jest tak wielu ludzi z podobnym bądź takim samym problemem, zawsze to jakieś pocieszenie, i fakt, że tutaj można się tym wszystkim podzielić, z drugiej strony nikomu nie życzę czegoś takiego, bo to jest koszmar ! Zgadzam się z Tobą, jak jeszcze dochodzi to nakręcane podniecenie, to człowiek już zupełnie panikuje ;/

przez rafałblabla 18 wrz 2011, 18:25
a ja bym wolał mieć takie natręctwo jak ty :p bo wiem że nie jestem pedofilem a ty na odwrót bo wiesz że nie jestes homo

przez Nurofen 19 wrz 2011, 08:53
rafal uwierz mi, ze nie wolalbys. Kazde natrectwo loi niesamowicie mocno. Mialem tez pedofilskie, mialem ze kogos zamordowalem po pijaku i tak go ukrylem ze nikt o tym nie wie. I juz mialem isc na policje i spytac sie czy nie ma jakiegos morderstwa w okolicy.

przez Eh Eh 19 wrz 2011, 16:32
Nurofen a jak udało Ci się z tego wyjść ?

przez Nurofen 19 wrz 2011, 16:40
pedofilskie przeszly same, ale homoseksualne natrectwa dalej mnie trzymaja od 28 maja.

przez betsi 30 wrz 2011, 17:03
...to chyba najgorsze natrectwo jakie moze byc...Mam tak od dwoch lat...Kiedy bylam w ciazy natrectwa sie nasilily...Oprocz tych natretnych mysli o pedofilii dostalam mysli,ze moze jestem psychopatka...A po porodzie zaczelam miec mysli w stosunku do mojego bobasa,ze biore noz i zabijam dziecko,potem rozchorowalam sie na psychoze poporodowa...Biore neuroleptyk seroquel,i anafranil w dawce 150 mg...Natrectwa mi przeszly,czasem zdarzy sie jakas mysl,ale juz nie zwracam na nie uwagi...Wszystkim polecam anafranil,ten lek potrafi zdzialac cuda,tylko na efekty trzeba troche poczekac...w moim przypadku zaczal dzialac po 5 miesiacach,moje dwie kolezanki tez go biora i tez tak jak u mnie lek zadzialal po kilku miesiacach...

przez Nancy1529 07 paź 2011, 11:51
Muszę powiedzieć, że miałam podobnie. Najpierw miałam natrętną myśl, że jestem morderczynią. I w sumie ciężko to wytłumaczyć, bo owszem jestem impulsywna i nerwowa, ale nie zrobiłabym nikomu krzywdy, ale ta myśl, nie dawała mi spokoju, że kogoś zabije, że najdzie mnie jakiś amok. Np, jak wyjeżdżaliśmy na działkę, z moim mężem i paliliśmy marihuanę, to ja leżąc w łóżku bałam się zasnąć, bo a nuż wpadnę w jakieś odrętwienie psychiczne wezmę nóż i go zadźgam. Strasznie się z tym męczyłam. Ale jakoś samo przeszło. Za każdym razem jak pojawiała się ta myśl, starałam się coś robić, odganiać ją od siebie. Teraz mam nowe natręctwo. Boję się raka, wypadku samochodowego, mój mąż cierpi katusze jeżdżąc ze mną samochodem, bo ciągle wrzeszczę: "uważaj", "zwolnij", itp. No i lęk przed rakiem. Każdy ból, kaszel, chrypka i już denerwuję się, że to objaw raka i umrę. Mogłabym na okrągło robić badanie krwi, bo jak widzę, że wartości są w normie, to mam parę dni ulgi. No i dodatkowo straszliwie boję się o swoją córeczkę, żeby ona tez nie miała raka albo jakiejś innej śmiertelnej choroby. Niesamowicie to utrudnia życie i nie pozwala cieszyć się swoim szczęściem. :cry:

przez Skriviel 08 paź 2011, 18:08
Brawo Nancy,pal dalej to g*wno :brawo:

przez Tomiris 08 paź 2011, 23:27
Moim zdaniem Ty nie myślisz, że jesteś pedofilem, Ty boisz się, że nim jesteś. Samo to wyklucza bycie pedofilem, taka osoba, myślę, że niektóre cierpią i mają chwile, że brzydzą się siebie ale robią to co robią dalej. Ty nie chcesz nikogo krzywdzić tylko ta natrętna myśl wprowadza zamęt. To tak samo jak z hipochondrią, nagle obejrzysz program np o raku, coś Cię zaboli i bum masz raka, ja tak mam. U Ciebie było podobnie, ktoś z Twojego otoczenia okazał się być pedofilem, spotkał się z potępieniem i pojawił się u Ciebie strach, że możesz być taki jak on.

Sortuj wg