Nienawidzę ludzi!!! Tak bardzo nienawidzę ludzi!!!

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez kaja123 16 lut 2013, 15:47
TwojaLaura1, co Ci to daje?

przez TwojaLaura1 16 lut 2013, 15:51
kaja123, co mi daje ze pomagam innym? jest mi lepiej, czuje sie bardziej potrzebna
nobody can destroy your dreams
twojalaura@gmail.com

przez kaja123 16 lut 2013, 15:55
TwojaLaura1 napisał(a):kaja123, co mi daje ze pomagam innym? jest mi lepiej, czuje sie bardziej potrzebna

no własnie poprzez takie zachowanie chcesz się dowartościować jestes narzędziem.
Wiesz nie chciałabym pomocy od takiej osoby bo zauważyłabym że działa na swoją niekorzyść i miałabym wyrzuty sumienia, bo widząc czynione dobro Twoje dla reszty tego świata nie bacząc na siebie odebrałabym to jako „patrzcie jaka ja jestem dobra” irytowało by mnie to bo człowiek może czynić dobro i być uważny na siebie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez TwojaLaura1 16 lut 2013, 15:59
kaja123, „patrzcie jaka ja jestem dobra” to totalnie nie w moim stylu, robie to totalnie bezinteresownie.
nawet kiedys tak robilam kiedy jeszcze czulam sie dobrze i znalam swoja wartosc. to dla mnie naturalne a w moim obecnym stanie nienawiści do samej siebie takie czyny dobrze mi robia
twojalaura@gmail.com

przez kaja123 16 lut 2013, 16:01
TwojaLaura1, ja napisałam co ja bym czuła a nie to co Ty czujesz. Ty być może czujesz tak ale inni mogą odbierać Cię właśnie tak jak ja piszę a to pogłębi Twoje problemy.

przez TwojaLaura1 16 lut 2013, 16:06
kaja123, byc moze, choc nie zauwazylam niczego takiego i takze nie usyszalam. dziekuje za rade
twojalaura@gmail.com

przez kaja123 16 lut 2013, 16:08
TwojaLaura1 napisał(a):kaja123, byc moze, choc nie zauwazylam niczego takiego i takze nie usyszalam. dziekuje za rade

jak nie sama napisałaś taki post
TwojaLaura1 napisał(a):ludzie to skurwysyny. potrafia wykorzystywac i ranic. malo kto chce Twojego dobra
być może sama sobie jesteś winna. Jak człowiek sam siebie nie szanuje to niestety nie może oczekiwać szacunku od innych :bezradny:

przez TwojaLaura1 16 lut 2013, 16:20
kaja123, racja, wyszlo maslo maslane
twojalaura@gmail.com

przez kaja123 16 lut 2013, 16:29
TwojaLaura1, żeby efektywnie ludziom pomagać trzeba ich chociaż troszkę polubić no i siebie.
Wyobraź sobie terapeutę co pomaga ludziom i ich nienawidzi jednocześnie - jedno drugie wyklucza. Albo kogoś kto nienawidzi zwierząt a pracuje w schronisku. Dziękuję za taką pomoc :roll:

przez graddis 16 lut 2013, 18:46
wszędzie można spotkać ludzi, których się nie lubi: praca, szkoła, dom, sąsiedztwo.

ten model z dzieciństwa i lat szkolnych, zauważam, się powtarza.
pracuję wśród koleżeńśtwa, którzy są zdolniejsi, a szef ich chwali za dorze wykonaną robotę. ja potrzebowałbym na to więcej czasu i wnikliwie dochodziłbym do pewnych niuansów. walczę z tą "dziką" zazdrością, by ona nie przesłoniła mego zaangażowania w moje zadania. ale także przesłania mi prawdziwy obraz. później może się okazać, że było zupełnie inaczej. ktoś chciał dla mnie coś dobrego, a ja go odepchnąłem od siebie, tylko dlatego, że w danej chwili patrzyłem na niego w "czarnych okularach".
graddis

przez Miss Presley 09 kwi 2014, 17:37
czy to normalne? ostatnio też miewam wrażenie, że nienawidzę ludzi, ale nie dlatego, że coś mają a ja nie tylko irytują mnie i mam wrażenie, że stoją mi na przeszkodzie
obcowanie do jakiegoś stopnia ok, ale jakieś większe kontakty, dłuższe mnie denerwują
to część dorastania?

przez lucy1979 09 kwi 2014, 17:57
Sobota ma taki kawałek " Jak ja nienawidzę ludzi" :D
Hardcore w duszy w bani Meksyk

przez nieboszczyk 09 kwi 2014, 21:03
tahela napisał(a):Zeerwij z chłopakiem, olej znajomych ,zamieszkaj na jakiejś górze i mow ,ze Cię oswieciło zostań pustelnikiem ,może bedzie Ci lepiej, mozesz jeszcze isc do klasztoru tam się siedzi w celi samu albo odmawia modły i to akurat dla takich osób jak ty lubiaaych bardzo zyć w samotnosci i nienawidzących innych

nie.daj się zamknąć na oddziale psychiatrii sądowej z zapewnieniem maksymalnego bezpieczeństwa.tam ludzie siedzą sami w izolatkach a jedyny kontakt z rzeczywistością to pojawiające się jedzenie w otworze w drzwiach.może taki tryb życia tamhttps://www.youtube.com/watch?v=K11Zm8nenRg będzie ci super odpowiadał.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez asior22 01 sie 2014, 21:14
Ja mam to samo. Na ogół nienawidzę ludzi. Uważam że są wredni, bezlitośni, dwulicowi, zazdrośni i generalnie mnie zeszmacili w życiu bez powodu. Chodzenie do pracy to dla mnie męka, nie umiem podlizywać się ani udawać że kogoś lubię jak go nie lubię. Dlatego mi tam ciężko. Trzymam się na uboczu choć mimo wszystko brakuje mi bliskich. Kogoś z kim można pogadać i wyżalić się trochę. Jedną osobę kocham, mojego syna ale codziennie myślę o tym ze podrośnie i tez mnie oleje jak każdy.
Siebie też nienawidzę choć momentami uważam że nie jestem taka zła. Od jakiegoś czasu jest gorzej, bo czuję złość na rodziców, siostrę, męża. Rozczarowali mnie. Przestałam się widywać z koleżankami a one też olały z czasem sprawę zamiast dowiedzieć się co jest przyczyną i trochę "powalczyć" o mnie. Typowe. Jestem więc od niedawna praktycznie sama i jest mi z tym źle. Nocami ryczę, nie mogę się zmusić żeby iść do pracy. Wpadam we wściekłość i rzucam w męża rzeczami. Rodziców przy każdej rozmowie telefonicznej opierdzielam. Z siostrą miałam kłótnie po której się nie widujemy.Po części wiem czemu taka jestem, pewne wydarzenia w życiu mnie ukształtowały ale pytanie czy to można jakoś zmienić? Czy to choroba jakaś czy po prostu taka jestem?

-- 01 sie 2014, 21:21 --

kaja123 napisał(a):
TwojaLaura1 napisał(a):ludzie to skurwysyny. potrafia wykorzystywac i ranic. malo kto chce Twojego dobra
być może sama sobie jesteś winna. Jak człowiek sam siebie nie szanuje to niestety nie może oczekiwać szacunku od innych :bezradny:

ale głupota...jak ja sama zacznę siebie szanować to inni też zaczną? To taki sam dyrdymał jak to że wygląd się nie liczy tylko to co ma się w środku :blabla:

Sortuj wg