HALOPERIDOL(Haloperidol,Decaldol,Peridol,Buteridol,Halidol)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy haloperidol pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
4
24%

Nie
4
24%

Zaszkodził
9
53%

Liczba głosów : 17

przez maniek123321 21 mar 2015, 13:13
halowpjerdol i zyjesz pelnia zycia hahaha :pirate:
F41.2
Paro 40mg (1-0-0)
Baklo 25mg (1-1-1)

przez buszujacywtrawie 21 mar 2015, 15:13
Zastrzyk przełożony o tydzień. Powód: utrzymywanie się dalszych stanów lekowych. I za tydzień nie dowiem się, ile to będzie mg. Nie wziąłem do lekarki rozpiski leków, może coś by wyrzuciła, ale dała na lęki Setaloft 100 mg 1 południe, druga wieczorem. SSRI :mrgreen:

przez Arasha 23 mar 2015, 06:29
buszujacywtrawie, super, kolejny lek :pirate: A to ta kobieta nie wie, że SSRI przepisuje się przeważnie do południa, bo na wieczór może powodować nadmierne pobudzenie i trudno zasnąć :shock: Tylko w wyjątkowych sytuacjach nieliczna grupa osób bierze te leki na noc, żeby przespać początkowe uboki ( ale Ty, z tego, co piszesz, dość dobrze tolerujesz większość leków ). Paranoja !

A tak swoją drogą, to czy Ty w ogóle masz możliwość odezwania się podczas wizyty, czy o wszystkim decyduje doktorka informowana o stanie Twojego aktualnego samopoczucia przez rodziców ? To jest jakaś chora sytuacja, mógłbyś równie dobrze wcale nie jeździć na te wizyty, skoro wszystko zostaje ustalone poza Twoimi plecami ... a przepraszam, zastrzyki musisz dostać realnie :pirate:
Nie bardzo wiem, po co miałeś brać ze sobą rozpiskę leków :shock: To ona nie ma tego w karcie pacjenta ... nie zdaje sobie sprawy, czym Cię faszeruje ? Czytałeś może opinie osób na temat jej leczenia w necie ?

Naprawdę cieszę się, że masz jeszcze siłę do jakichkolwiek zajęć ;) Bo tak to idzie zwariować ( odpukać ! )
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez buszujacywtrawie 23 mar 2015, 11:09
Arasha napisał(a):buszujacywtrawie, super, kolejny lek :pirate: A to ta kobieta nie wie, że SSRI przepisuje się przeważnie do południa, bo na wieczór może powodować nadmierne pobudzenie i trudno zasnąć :shock: Tylko w wyjątkowych sytuacjach nieliczna grupa osób bierze te leki na noc, żeby przespać początkowe uboki ( ale Ty, z tego, co piszesz, dość dobrze tolerujesz większość leków ). Paranoja !

A tak swoją drogą, to czy Ty w ogóle masz możliwość odezwania się podczas wizyty, czy o wszystkim decyduje doktorka informowana o stanie Twojego aktualnego samopoczucia przez rodziców ? To jest jakaś chora sytuacja, mógłbyś równie dobrze wcale nie jeździć na te wizyty, skoro wszystko zostaje ustalone poza Twoimi plecami ... a przepraszam, zastrzyki musisz dostać realnie :pirate:
Nie bardzo wiem, po co miałeś brać ze sobą rozpiskę leków :shock: To ona nie ma tego w karcie pacjenta ... nie zdaje sobie sprawy, czym Cię faszeruje ? Czytałeś może opinie osób na temat jej leczenia w necie ?

Naprawdę cieszę się, że masz jeszcze siłę do jakichkolwiek zajęć ;) Bo tak to idzie zwariować ( odpukać ! )

Ostatnio byłem sam, bardzo pozytywnie nastawiona na nowe leki. I na lęki też. Dziwię się tylko, że mam jeszcze zastrzyk brać. Ona, z tego co zauważyłem, nie przegląda całej karty. Ma chyba tylko napisane same leki, bez dawkowania, chociaż miligramy to ona ma nieźle wykute w czasze :pirate: Trudno powiedzieć jak zadziała Setaloft, ona chce chyba żeby zaczął od razu działać bo od razu przypieprzyła najmocniejszą dawkę. Cóż, na razie większych lęków nie ma. Ale wg ulotki to trzeba na niego wchodzić stopniowo, do tych 200 mg. Ona jednym pociągnięciem ręki potrafi skreślić od razu dany lek. Tak zrobiła z kroplami haloperidolu, które, faktycznie, wyciągnęły mnie z syfu, może poprzez uspokojenie, bo tabletki to raczej placebo. Bez względu na dawkę. Czytałem o niej, jedna pozytywna opinia, 1 negatywna. Ta negatywna to brzmiała tak: "Niektórzy sami psychiatrzy powinni się leczyć" :yeah:

PS. Faktycznie, siłę jeszcze mam :mrgreen:

-- 23 mar 2015, 11:19 --

W ogóle to już z powrotem u mnie zaczynają mi się górki i doliny, ja np. w okresie wiosenno-letnim źle funkcjonuję, natomiast ulubione moje pory roku to jesień i zima. Nastrój potrafi mi się diametralnie zmienić, więc najbliżej, naprawdę najbliżej mi do Borderline.

-- 23 mar 2015, 13:30 --

PS. Chyba jednak nie ma tam wszystkiego, w tych swoich "papiórach", bo powinienem brać według niej (tak mówiła rok temu) jeszcze Amizepin i Absenor, ale sam je odstawiłem bo były i tak neutralne. A teraz ona nic nie wspomina, więc :hide:

przez slow_down 23 mar 2015, 13:54
200mg sertraliny na start, nieźle dojebała
slow_down

przez cytrynka84 23 mar 2015, 16:09
Musi mieć w karcie,jakie leki i jakie dawki aktualnie Ci przepisuje Dawka kosmiczna Setaloftu tak od razu i jeszcze wieczorem :? Zgadzam się z ta negatywna opinia o niej w 100% :!:
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez Marcin2013 27 mar 2015, 17:25
Nie pijcie tego guwna ja hodze jak po paralirzu :-)

przez benzowiec84 27 mar 2015, 17:33
buszujacywtrawie, widzę dojebali ci kolejny lek :) i od razu 200 mg . Doktorka nie piszę w karcie co bierzesz i ile , masz przychodzić z rozpiską :D japrdl . stary ty trollujesz czy na poważnie?
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Marcin2013 27 mar 2015, 17:38
buszujacywtrawie, cos ty apteke okradl tyle tych lekuw

przez benzowiec84 27 mar 2015, 17:54
Marcin2013 napisał(a):buszujacywtrawie, cos ty apteke okradl tyle tych lekuw

apteki nie zdążaja ,zamawiać tych psychitropów tyle tego je
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Marcin2013 27 mar 2015, 17:56
benzowiec84, no wlasnie widze haha

przez benzowiec84 27 mar 2015, 17:59
:D .

-- 27 mar 2015, 17:00 --

ciekawe czy bierze coś osłonowo na wątrobę i w jakim stanie jest jego wątroba

-- 27 mar 2015, 17:03 --

faszerują go jak krowę sterydami :)
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Marcin2013 27 mar 2015, 18:04
Pewnie niema wotroby :-)

przez buszujacywtrawie 28 mar 2015, 07:35
Wątrobę mam, i nie trolluję Panowie :pirate: A dzś kolejna wizyta i prawdopodobnie Decaldol w tyłek. Dochtórka nie chce mi powiedzieć ile da miligramów, powiedziała, że w porównaniu do poprzedniego musi dać większą dawkę na 100 kilowego chłopa. :pirate:

Sortuj wg