CALIFORNIA ROCKET FUEL

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Co sądzisz o CRF?

Genialny mix
14
29%

Nie urywa d*py
24
50%

Ćpuński wynalazek
10
21%

Liczba głosów : 48

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez ladywind 15 sie 2013, 14:10
Marek1977 napisał(a):Skoro CRF jest tak wielką bombą przeciwdepresyjną to aż strach się bać co może się dziać z człowiekiem podczas jej odstawiania.

Strach się bać jak przestaje działać :-|
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez CórkaNocy 15 sie 2013, 14:14
Marek1977, ja odstawialam i nie było źle, gorzej nawet mi się wchodziło na wyższą dawkę wenli niż schodziło z niej, miałam kilka dni lekkich zawrotów głowy i to wszystko, nie utrudniało mi to życia
a bombą bym tego nie nazwała, dla mnie to subtelne połączenie, pomagające mi głównie na lęki i regulację snu
CórkaNocy

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez ladywind 15 sie 2013, 14:38
Faktycznie szału po tym nie ma, pomaga wyjść z depresji napewno ale to i tak wiele .
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Popiół 15 sie 2013, 15:01
Popiół, jak widzę libido jest dla ciebie tak samo istotne jak dla mnie a z własnego doświadczenia na wenli nawet na 75 mg dojście to był koszmar a na sertralinie 50 mg (przy większym potencjale przeciwlękowym jak 75 wenli) jest dobrze orgazm to nie problem :) jest trochę słabszy wzwód ale to można zawsze poprawić żeń-szeniem argininą itd
tiktalk jak trochę ozdrowiałem na paroksetynie to przeszkadzało mi to bardzo, teraz w depresji i tak jest jeszcze gorzej bo żyć mi się nie chcę a gdzie tam jeszcze do seksu;).

Mnie zastanawia jedna rzecz, jestem od dziś na 300mg wenlafaksyny i nie czuje po prostu nic, żadnego szczękościsku jak to było kiedyś nawet przy 75mg, żadnych skutków ubocznych żadnego pobudzenia itp. jak by wytworzyła się u mnie spora tolerancja, jest to dla mnie tym bardziej dziwne gdyż zawsze byłem bardzo czuły już na bardzo niskie dawki leków.
Widzę że czym częściej skacze się z leku na lek tym większa tolerancja na te leki się wytwarza.
Popiół

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez ladywind 15 sie 2013, 15:20
Popiół, od jakiego czasu jesteś na 300mg ?

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Popiół 15 sie 2013, 15:32
Od dziś rana, wcześniej było 225mg, idzie dopiero 4 tydz. terapii wenlafaksyna więc dam jej jeszcze trochę czasu. Dziwi mnie brak jakichkolwiek skutków ubocznych bo kiedyś nawet przy 75mg było ich całe spektrum, od silnego pobudzenia i szczękościsku do zaburzeń funkcji seksualnych i anorgazmii.
Popiół

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez elfrid 15 sie 2013, 16:05
Popiół, a wtedy brales wenle solo? Może to dzięki lamotrygine nie masz tych początkowych skutków ubocznych.
pregabalina, wenlafaksyna

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Popiół 15 sie 2013, 16:17
Tak solo, lamotryginy nie stosuje od 3 dni bo mi się skończyła, muszę iść do lekarza żeby ciągłość zachować, tylko ostatni atak depresji nie pozwala mi z łóżka wstać, odszedłem z pracy, nie jestem w stanie funkcjonować. Od wczoraj zaczynają się jakieś prześwity, gdzieś tam daleko w tunelu zaczyna pojawiać się światełko nadziei, bo jeszcze parę dni temu po głowie chodziło mi tylko myśli jak odebrać sobie życie.
Wątpię żeby lamotrygina w takiej dawce niwelowała skutki uboczne.
Popiół

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez ladywind 15 sie 2013, 16:20
Popiół, żebyśmy wyszli z tego bagna . Czytajac Ciebie odnoszę wrażenie że jesteśmy w bardzo podobnym stanie psychicznym . Może te 300mg wenli wyciągnie nas z sidel depresji .

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez In_Chains_Of_DD 15 sie 2013, 16:24
ladywind, będę trzymał kciuki, aczkolwiek po przejściu na wyższą dawkę znowu będzie potrzeba trochę cierpliwości, żeby ocenić działanie.

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez ladywind 15 sie 2013, 16:31
In_Chains_Of_DD, wiem , nie nastąpi to od razu niestety .

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez CórkaNocy 15 sie 2013, 16:33
jeśli nie działa na was wenla w takiej dawce, to wątpie, żeby nagle byla jakas bomba
wam by sie przydalo wejscie na wellbutrin, on by wam dal kopa do zycia
bylam w podobnym stanie, to bylo straszne, a well pobudzil mnie do normalnego funkcjonowania
co prawda potem pojawily się lęki, ale byly do przejscia, nie bylo tragicznie tak jak kiedys, ale energia i radosc ze wszystkiego naprawde zajebista
warto bylo nawet na te 3 miechy na niego wejsc

u niektorych na takie stany moga pomagac wlasnie leki na dopamine, bo czasem ta oklepana serotonina potrafi nie zadzialac jak powinna
CórkaNocy

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez ladywind 15 sie 2013, 16:39
CórkaNocy, możliwe że nie zadziała a well jak to się mówi doda nam skrzydeł .

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez elfrid 15 sie 2013, 16:40
Popiół, a co to była za praca? Nie mogłeś się przemeczyc albo iść na L4?
Wg mnie leki przeciwpadaczkowe skutecznie zapobiegają pobudzeniu na SSRI ale może z drugiej strony bez lamo coś się ruszy, będziesz bardziej zmotywowany.
pregabalina, wenlafaksyna

Sortuj wg