Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

seneri

Użytkownik
  • Zawartość

    689
  • Rejestracja

Ostatnie wizyty

1341 wyświetleń profilu
  1. Sny zwłaszcza na początku brania są bardzo wyraziste, rzeczywiste do granic. Zdarzają się też koszmary więc wtedy to niezłe kombo ale ten efekt przechodzi po około dwóch miesiącach. Sny są dalej żywe ale już nie tak bardzo
  2. Aż tak tragicznie nie jest ale to fakt mianseryna i mirtazapina to konkretne bodybouldery po dwóch miesiącach czasem szybciej to mija tzn nie jest to aż takie parcie zwłaszcza na węgle jak na początku. Ale będąc wciąż na tych lekach ciężko zrzucić to co się złapało na początku więc nadmiar zostaje na dłużej. Są też przypadki że ludzie w ogóle na tym nie tyją ale to raczej rzadkość. Szczęściarze
  3. Miałem bardzo podobną sytuację. Można przeczytać kilka, kilkanaście stron wstecz. Przykra sprawa. Tyle. Próbuję jeszcze raz albo coś zmieniam. Moim zdaniem "brak działania" to nie Twoja wina tylko efekt honeymoon. Po prostu nie chciałem żebyś się tym zadręczał
  4. Ale ja nie cisnę nikomu na temat jego stanu i problemów stricte chorobowych no bo i po co? Zresztą sam je mam. Chodzi mi tylko i wyłącznie o stosunek do leku. Od trzech stron tylko w kółko że działał i już nie działa i to wszystko jego wina. Ileż można? Tylko o to mi chodziło.
  5. Chris Stevens. Ja zrobiłbym tak. Odstaw bupro na dwa tygodnie lub miesiąc. Zacznij brać ponownie. Zobaczysz że euforia wróci na pierwsze dwa tygodnie a później będzie stabilizacja i już nie będzie tego efektu wow. To się nazywa honeymoon. Klasyczny objaw bupropionu. Obgadaj ten plan z lekarzem. Ja bym tak zrobił. I zobaczysz że Twoje majstrowanie przy dawce niewiele zmieniło. I przestań się w kółko użalać nad sobą bo rozwiązanie jest tak proste jak opisałem powyżej.
  6. Tylko że ja obserwowaną zawartość mam pustą a notki przychodzą mi jedynie z działów w których się udzielałem.
  7. Cześć Mam takie pytanie. Jak przestać obserwować jakiś wątek który mnie już nie interesuje? Zmiany w opcjach nie są dla mnie zbyt przejrzyste. Dostaję update do każdego wątku w którym brałem udział i to jest ok bo mnie one interesują ale z kilku chciałbym już się wypisać. Jak to zrobić? Łopatologicznie proszę
  8. Różnie bywa. Czasami się nie wybudzam a czasami tak ale zasypiam ponownie. Są również dalej dni beznadziejne jak dwa ostatnie gdzie skończyło się na bardzo wczesnej pobudce. Ale takie noce są dużo rzadsze niż bez leków. Złotego środka niestety nie ma.
  9. Gdybym wiedział na sto procent to pewnie bym już ich nie miał XD ale zakładam że po trochu z każdego. Depresja nerwica uzależnienie od różnych substancji. Mimo że już nie używam to problem pozostał. Albo właśnie po odstawieniu się pojawił. Mirtazapina znacznie poprawiła komfort snu w tym radzi sobie nieźle z problemem wczesnego wybudzanania choć oxzy zdarzają się też noce koszmarne pod tym względem ale na pewno dużo rzadziej niż bez mirty. Zacząłem niedawno również terapię. Wiele mnie to nie kosztuje oprócz kasy i czasu ale spróbować warto
  10. Ja mam bardzo duże i wg mnie nie ma na to lepszego lekarstwa niż mirta albo miansa ale to jak i dawkowanie to sprawa bardzo osobnicza choć imo Twój lekarz patrzy w dobrym kierunku.
  11. No to skoro masz ADHD to ten lek jest dla Ciebie. Pomaga? To bierz. Chyba o to w tym chodzi. Ja też czasami się nad sobą użalam. Że depresja że nerwica że bezsenność. Za co? Tylko że to nie pomaga
  12. Możliwe że na początku doświadczyłeś czegoś co w przypadku bupropionu nazywa się honeymoon. W skrócie jest to wspaniały nastrój przez pierwsze dni czy tygodnie a później wszystko się stabilizuje i ludzie tęsknią za tym czymś co było na początku. Poczytaj na zagranicznych forach.
  13. Rozwiń proszę wątek melatoniny. W jakich godzinach dawki itp? Ile wobec tego śpisz? O której się budzisz?
×