Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

adrian1233378

Użytkownik
 • Zawartość

  69
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Hipochondrie miałem kiedyś, dziś nie mam. Ilość chorób jakie sobie przypisywałem przekracza zdrowy rozsądek(Zespół przewlekłego zmęczenia, zespół kanału nadgarstka, różnorakie encefelopatie, glejaka mózgu,schizofremie prostą,astygmatyzm,diplopie,stwardnienie rozsiane,zapalenie opon mózgowych i wiele wiele innych na przestrzeni lat.) Latanie po wszystkich lekarzach, różne badania(mri mózgu,eeg, morfologie, echo serca, i wiele innych.)Kupa szmalu straconego na te wszystkie badania, czasu który mogłem spożytkować lepiej.Przeklęta hipochondria!!
 2. @marzena22514 I jak nadal masz derealizacje ? Nadal bierzesz fluo ?
 3. Lek działa od razu to prawda, ale na poprawę samopoczucia, zmniejszenie lęku trzeba zazwyczaj czekać 2 tyg i dłużej. Mózg musi się przyzwyczaić do leku.Ważne też jest to żeby brać dawkę skuteczną(dobrze tolerowaną) żeby osiągnąć pełne działanie leku, branie za małej, lub za dużej dawki mija się z celem.
 4. Ma ktoś senność po Wellbutrinie jak weźmie go z rana? Jak minie tak 5 godzin od wstania i wezmę to senności nie ma,dziwne. Ciekawe od czego to zależy.
 5. Medyczna marihuana może pomóc w zaburzeniach psychicznych(szczególnie PTSD). Wiadomo że na każde schorzenie psychiczne nie będzie skuteczna, ale w niektórych owszem.
 6. @marzena22514 Ja biorę z sertraliną. W miesiąc powinien się rozkręcić.
 7. @marzena22514 Wellbutrin bierzesz z escitalopramem czy samodzielnie ?
 8. czy bierze ktoś lamotrygine z ssri na derealizacje/depersonalizacje ?
 9. objawy jakie wymieniasz wskazują że możesz mieć ptsd. Jak mówisz że zdarzyły Ci się momenty otarcia o śmierć, możliwe że wystąpiło to zaburzenie. Bierzesz nadal jakieś sub psychoaktywne ?
 10. W pełni Cię rozumiem, niestety na stres pourazowy nie ma tak skutecznych leków jak na inne schorzenia.
 11. @Disappear Nawet na to coś powinno pomóc. No nic, musisz pogadać o tym z lekarzem, czy bawić się w te leki czy nie. Ja Ci życzę powodzenia.
 12. Nawet że wszystkie leki ssri mają podobne działanie, to nie znaczy że będą tu nieskuteczne. dla osoby ze stresem pourazowym różnica między escitalopramem a sertraliną może być b.duża.
×