Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

przez olinelka 04 sty 2011, 17:50
mel nasikaj do pojemnika i idź sie zbadać, bo pewnie masz infekcje układu moczowego. Ja miałam kiedyś bez wymiotów i goraczki a piekło przu siusianiu i plery bolały jak cholera.

[Dodane po edycji:]

mogłas sobie wprowadzic ta infekcję tym ciągłym macaniem szyjki i zagladaniem :nono: Lepiej nasikaj i idz do lekarza bo urosept może nie pomóc.

przez joakar4 04 sty 2011, 17:52
Aneta Wydaje mi się, że jak jest pojedynczy to nie oznacza, że tylko jeden masz powiększony. Tylko, że możesz mieć kilka, ale nie tworzą pakietów. Ja tez mam kilka powiększonych. :smile:

Mel no to nie martw się tą gulką, ja jej u siebie nie znalazłam. Ale ja tam miałam te wędzidełko nacinane to może coś usunęli.

Aaa, zapomniałam Wam powiedzieć, że moja babcia wczoraj poszła do szpitala. Zbadali ją ręcznie, wyników jeszcze szczegółowych oprócz usg nie ma. Ale lekarka mówi, że nic strasznego póki co nie widzi. Dali jej kroplówki i jakieś leki i już lepiej. :smile:
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta...

przez mel89 04 sty 2011, 18:11
A potrzebuję jakieś skierowanie? Gdzie mam iść z tym pojemnikiem? Ja nic nie wiem :why: Też myślę, że ogólnie zapalenie zaczęło się od tej infekcji bakteryjnej co to wyszła w cyto i teraz się rozprzestrzeniła na pęcherz.

Asia, widzisz, babcia Twoja zdrowsza od nas wszystkich :P

A wiecie, zrobiłam nawet test ciążowy wczoraj, bo on wykrywa hcg i jak ma się hcg to albo jest się w ciąży albo ma się r. No i ujemny wyszedł, czyli na pewno żadne przerzuty nie wchodzą w grę.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez joakar4 04 sty 2011, 18:25
Idziesz tam gdzie robisz morfologię, albo masz skierowanie od rodzinnego albo robisz prywatnie badanie moczu. Kosztuje ok 10zł.

przez perla86 04 sty 2011, 18:30
mel89 a może cię zawiało ino.
Asia to moze rzeczywiscie z twoja babcia jest okey lekarze tez lubia sie pomylic jak jest z nia dobrze :)

słyszeliscie o przypadku juz zachorowania świnskiej grypy w Krakowie 50km odemnie echh :zonk:

przez joakar4 04 sty 2011, 18:34
Na wp coś było o 23 letniej dziewczynie, która walczy o życie. I, że śmiertelny wirus wraca do Polski. To to? Ja nie wchodziłam tego czytać. Ale nie martw się, moja sąsiadka miała świńską grypę (jakieś 15 domów dalej) i nikt inny się nie zaraził. :smile:

przez perla86 04 sty 2011, 18:40
Tak to to była w ciazy musieli zrobic cesarke :( Ale ona pewnie zachorowala na zwykla grype tylko skad sie zarazila swinska dziwne to wszystko

przez mel89 04 sty 2011, 21:56
Tak sobie myślę, myślę.. i jestem na 99% że to chlamydia, ta bakteria. Bo ona prowadzi do powstania nadżerki, ona stoi za zapaleniem szyjki, pęcherza i czasem zapalenia zatok (w tym gardła i ucha też). Więc wszystko by się zgadzało.

przez perla86 04 sty 2011, 22:15
A ja mam dziwnie jak dotykam kregoslup to bardziej mam zapadanie w glowie takie dziwne uczucie :bezradny:

przez zetVi 04 sty 2011, 22:35
perla, Nie ma jednostki chorobowej, która polega na reakcji (zapadaniu) po dotknięciu kręgosłupa.. rozwiń to trochę, bo może źle rozumiem. :-) A sprawę z kupą - źle kojarzysz. Jasna zazwyczaj świadczy o problemie trzustkowym (dopiero na drugim miejscu jest wątroba) - tyle, że musiałaby być tłusta. ;)

olinelka, chodzi o "pakiety", dokładnie tak jak mówi joakar. Powiększone węzły różnie zlokalizowane wciąż kwalifikują się do pojedynczych. Tymczasem pakiety - to kilka węzłów zbitych razem - widocznych często gołym okiem, niebolesnych. Ale - i to trzeba podkreślić - samo zjawisko "pakietów" również nie oznacza, że węzły mają pochodzenie onkologiczne.

Mel, jeśli o mocz chodzi - internista wypisuje skierowanie na podstawową analizę moczu (przejrzystość, kolor, pH, ciężar, obecność cukru, leukocytów i tak dalej) - kupujesz w aptece kubeczek na mocz, i oddajesz poranny na czczo. Zanosisz w godzinach rannych do punktu. Wszystko. :-) Apropos języka - wiem o, co chodzi. Mam takie coś.

przez mel89 04 sty 2011, 22:46
zetVi, jestem zapisana w przychodni w miejscu stałego zamieszkania, a nie w miejscu gdzie studiuję i nie będę mogła tam pojechać, wolałabym to zrobić na miejscu, w łodzi. Chyba mogę pójść do publicznej przychodni tutaj na miejscu, tylko mnie przepiszą, nie? Mam też skierowanie do laryngologa - czy mogę do niego pójść i poprosić też o skierowanie na badania moczu ?

przez perla86 04 sty 2011, 22:50
zetvi dotkne na nodze nie wiem jakiejs kosci czy czegos to samo na plecach sama nie wiem dziwne uczucie nie zawsze ale jest ciezko mi to opisac

przez olinelka 05 sty 2011, 14:44
zetVi dziekuję , że czasem wpadasz i ratujesz nas od utraty zmysłów ze strachu! :mrgreen: Już sie dziś wezłem nie przejmuje ale za to znowu boli mnie to coś (chyba żołądek) jak lekko ucisne pod mostkiem, albo jak nabiore dużo powietrza :( .
Mel zrób sobie prywatnie to kosztuje około 10 złotych i będziesz miała z głowy. Jak leczenie idzie? Bo u mnie jak widzisz-raz jest super a raz coś mnie dopada, ale to podobno normalne. Rozgladam sie za terapią.Może coś znajdę. Masz jakieś skutki uboczne po tabsach?
Ewelinka znowu sie nakręcasz. W piątek będziesz u lekarza i on Cię na pewno uspokoi. Zobaczysz.

przez sunset 05 sty 2011, 15:02
zetVi, pisałaś tutaj o zawrotach głowy. Ja miewam je często. Czasami mam takie wrażenie, że to tak jakby w oczach mi się działo. Co prawda mam astygmatyzm (odziedziczony po tatusiu) i w lewym oku krótkowzroczność (-0,5). Potwierdzone u okulisty oczywiście. Aczkolwiek dręczy mnie jeszcze jedna rzecz. Dziwnie mi się patrzy, jasne kolory na ciemnym tle rozlewają mi się w takim sensie, że na przykład do góry widzę cień przedmiotów, czy też liter. Miałam też robione badanie dna oka i jest w normie. Wiesz, jak większość tutaj panikuję, praktycznie od samego początku boję się guza mózgu. Ale na przykład morfologię mam świetną. Także to chyba nie jest nic groźnego? Dodam jeszcze, że nigdy tak nie miałam (z tym widzeniem "podwójnym"), pojawiło się to po około 8 miesiącach od pierwszego ataku nerwicy. Czy to może być po prostu kolejny objaw tego badziewia?
sunset

Sortuj wg