Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

przez mel89 04 gru 2010, 16:32
joakar4
A skąd wiesz, że ze mną wszystko ok?? Znaczy gdyby to była białaczka to co by mi teraz było? jakie są objawy? ..już przeczytałam.. osłabienie, gorączka, ból gardła, zapalenie, utrata masy ciała.. :why: :why: :why: :why:
nie nie nie... nie nie nie, coorva, dlaczego dlaczego :why:

przez joakar4 04 gru 2010, 16:43
nie masz białaczki, nie martw się :D od tego czasu już byś bez chemii nie żyła - objawy białaczki gdzieś czytałam pojawiają się nagle i wtedy morfologia jest zła. Przypomina to podobno chorobę tropikalną. Nic Ci nie jest :D
Teraz mi się skojarzyło, że moja wizja białaczki zaczęła się od tego nieszczęsnego Nergala, o którym wyczytałam u dentysty. I dodałam do tego swoje wybroczyny i jazda na maksa :cry:
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta...

przez kitty341 04 gru 2010, 17:00
ooo ja też kiedyś miałam "fazę" na wybroczyny... to było straszne!!!! szukałam wszędzie, zobczyłam u cioci i się bałam że ona ma białaczkę, tragedia!=(
nie martw się, Ty nie masz białaczki!!! joakar4 ma rację już byś nie zyła po takim czasie!=))))
"Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie".
Chcę czasem ulec niebu gwiaździstemu!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez joakar4 04 gru 2010, 17:18
u mnie się od tych wybroczyn wszystko zaczęło :why: i pamiętam, że jak zrobiłam morfologię (bez rozmazu!) to lekarz mi powiedział, że nie mam mowy o białaczce. I tej myśli się trzymam :lol:

[Dodane po edycji:]

tak sobie przeglądam to forum i widzę, że są pewne choroby, które każdy hipochondryk "przejdzie":
*białaczka
*nowotwór węzłów
*guz mózgu
*zawał, udar itp.
Dwa ostatnie jeszcze przede mną :lol:

przez mel89 04 gru 2010, 18:03
Dziewczyny, nie możemy tutaj pisać o tych chorobach, może lepiej pisać o dobrych rzeczach, bo ja od momentu przyjścia na forum to już trzy inne raki znalazłam ;) więc pliiiis, musi być dobrze.

przez joakar4 04 gru 2010, 18:21
zgadzam się z mel89, bo ja znowu wlazłam na ziarnice.pl i tam takie straszne rzeczy piszą, że lekarz, że wszystko ok a choroba swoje. To komu cholera wierzyć jak nie lekarzom?! Dalej mnie ta klatka boli. Musze jakoś te strony zablokować bo oszaleję :why:

przez mel89 04 gru 2010, 19:31
.. no i super Misio :D i od razu lepiej.

[Dodane po edycji:]

http://www.youtube.com/watch?v=Jt8-LQpf ... laynext=12

:D już nie wiem co wstawiać

przez joakar4 04 gru 2010, 20:14
pomyślałam, że przyda się koniczynka na szczęście :smile:

jakie ta Kukulska miała kiedyś dziwne fryzury.

Ja obejrzałam sobie mój serial i kurcze chciałabym czasami być wampirem :mrgreen:

ja znalazłam coś takiego
http://www.youtube.com/watch?v=t3wDt6RJxak

przez mel89 04 gru 2010, 20:48
Hyyyy.. jest już nowy odcinek? No w końcu :D Ja pamiętniki wampirów zaczęłam oglądać niedawno, chyba przez depresję i zajęłam się głównie oglądaniem seriali :?
Mój mężczyzna wymacał mnie dzisiaj po brzuchu i wysyłał pozytywną energię.. no i zaczęłam się śmiać, może to oznaka że działa..? już nie wiem w co wierzyć, takich głupi rzeczy się łapię.. ehh

No ale zbieramy się na koncert samokhin bandu, chyba nie lubię, ale lepsze to niż siedzenie w domu..

http://www.youtube.com/watch?v=FjrU-OkodKA :D

udanego wieczoru!!

przez joakar4 04 gru 2010, 20:55
na pewno działa:)
jest już nowy odcinek - faaajny :D
ja nie lubię Stefana, a Ty?
udanej zabawy :D

przez Honorata 04 gru 2010, 23:40
Dziewczyny! ja ostatnio też podejrzewałam u siebie wybroczyny i akurat połączyłam to z zakażeniem HIV. ale okazało się, że to uczulenie.

a guzkami się nie przejmujcie... moja mama ma akurat niezłośliwe i okazuje się, ze istnieje jakaś laserowa sztuczka magiczka i znikają!

Dziś byłam na shoppingu (nienawidzę zakupów) z moim przyjacielem. Kupiliśmy mnóstwo bielizny i innych pierdół. a potem siedzieliśmy i jedliśmy, a dwa stoliki dalej siedziało kilkoro obcokrajowców i sobie wszyscy gdzieś poszli a na stole zostawili damską torebkę. Ja oczywiście od razu pomyślałam, ze to bomba, ale postanowiłam nie rozbawiać swego przyjaciela swoimi podejrzeniami. Natomiast on chwilę później palnął: jak myślisz, mają tam bombę?

i było po wszystkim, ja nie mogłam jeść, wkręciło mi się to w głowę, zgarnęłam go i sobie czym prędzej poszliśmy. Oczywiście żadnej bomby nie było.

Czasami czuję się jak idiotka... a najgorsze jest to, że nad tym nie panuję... ale mam nowy gorset ;P :great:
dopóki demon smutku śpi, niech żyją młode żądze, dopóki życie w nas się tli....

http://www.gifsoup.com/view/309384/pug- ... reen-o.gif

przez joakar4 04 gru 2010, 23:52
ha ha też bym sobie coś o bombie pomyślała :lol:
ja niestety mam wybroczyny, ale nie ma wg lekarza odbicia to w morfologii i to wina słabych naczynek - bo mam też pajączki itp. Ale moje pojawiają się i znikają, tak więc da się z tym żyć.
Nie jesteś żadną idiotką, przestań. :smile: Tutaj rzadko kto panuje nad swoimi fobiami, ja np nad swoim lękiem nie panuje wcale :(
Gratuluje udanych zakupów ;)

przez mel89 05 gru 2010, 03:17
Heloł :) Właśnie wróciłam. Było fajnie, dużo znajomych, piłam soczki, paliłam papierochy, eh. Pan przy barze mnie podrywał (mam niską samoocenę więc to mnie ucieszyło, oczywiście nic z tego, bom zajęta ;) ). Dostaliśmy zaproszenie na sylwestra - trzeba się przebrać. Więc mam o czym myśleć :) Pogadałam chwilę z kumpelą o wizycie poniedziałkowej u psychiatry, sprawy szyjkowe poszły na drugi tor.. Dalej się boję, ale czytam sobie te Wasze komentarze że na pewno nic mi nie jest, słucham swojego Mena, słucham głosu rozsądku i mam nadzieję, ze przetrwam. poza tym jak jechaliśmy do miasta to minął nas tramwaj który jechał do dzielnicy(?) ZDROWIE :) Ja durna jestem to w znaki wierzę i uznałam to za dobrą monetę..

Cóż.. a teraz pamiętniki wampirów i spać :D Joakar4 na początku Stefan wydawał mi się ok, taki chodzący ideał, aż może zbyt idealny, ale na tym etapie wydaje mi się ciotowaty ;) ogólnie im dłużej oglądam serial tym bardziej durnowaty mi się wydaje :oops: Zwłaszcza jak mój facet co chwilę komentuje w stylu: "Oooo, ja też muszę odnaleźć mój kamień księżycowy!", ale nic to ;) Jak już zaczęłam to pewnie skończę :)

Honorata Chyba udany wieczór miałaś :) To dobrze, NIC tak nie pomaga jak zajęcie się czymś, zakupy, jedzonko, rozmowa! Z tą bombą.. ja pewnie też bym tak pomyślała.. Dzisiaj chwilę ześwirowałam jak do pustego wagonu weszło 4 bezdomnych.. że może nas zaatakują z nożem i będą chcieli kasy, ale mój facet powiedział, że przez kurtkę to ciężko się nożem przebić ;D

A teraz znikam, mam nadzieję, że śpicie spokojnie i śnicie na różowo :)

przez joakar4 05 gru 2010, 12:54
Hej, wstałam i postanowiłam zerknąć co u Was słychać.
Ja byłam wczoraj na seansie filmowych u koleżanki.
Mel89 fajnie, że się dobrze bawiłaś. Dobrze wiedzieć, że przez kurtkę ciężko przebić nóż bo ja też się boję nocnym autobusem i tramwajem jeździć :lol:
Cieszę się, że nam wierzysz, ze jesteś zdrowa. U mnie w domu znowu się śmieją, że idę kolejną morfologię robić. I do tego usłyszałam w telewizji, że jeśli ktoś nie jest pewny swojej grupy krwi to należy potwierdzić, bo przetoczenie złej grupy grozi śmiercią. A ja nie wiem czy mam rh+ czy -. Więc może od razu poproszę o ustalenie. :o
Ale mam realny problem w końcu - znowu wrasta mi paznokieć. Tak mnie boli noga, że wczoraj pyralginum brałam. Ja to mam szczęście w wakacje wrastał mi na drugiej nodze i dopiero 2 listopada miałam zabieg - bo musiałam się na żółtaczkę zaszczepić. Dwa tygodnie miałam wyjęte z życia, bo chirurg codziennie kazał mi się pokazywać. Wszystko się ładnie zagoiło i ZNOWU TO SAMO. WHY :why: :why: :why:

Ja pamiętniki wampirów oglądam tylko dla Damona :D

Sortuj wg