Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Mili89 14 maja 2015, 22:03
angie1989, to przestan :* zacznij sie macac gdzie indziej albo kogos innego :lol: :lol:
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez Lonia1989 14 maja 2015, 22:13
no własnie spie róznie, ale juz próbowłam iw dlugich spodniach od pizam iw króciutkich koszulkach bez rekawków czy a ramiaczkach... nie wiem, na pewno nie poce sie znadmiaru ciała czy tluszczu bo waze 53 kg .... moze to ta kołdra juz nie wiem, moja córcia to sie poci tez co noc ale ona od kad sie urodziął to tak ma ze wloski mokre i ciagle musi odkryta spac
Angie1989 - Milii ma Racje weź sie za macanie kogo innego i czego innego najlepiej męza:P mnie juz macanie wezłow przeszło

przez angie1989 14 maja 2015, 22:22
Hahaha no trzeba było :-P ;-)
Mi nie przeszło wkrwcilam sobie to na maksa.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nefretis 14 maja 2015, 22:34
marta, na pewno są naturalne sposoby na tą przypadłość, szukałaś? Może to pasozyty a może musisz spróbowac innej jeszcze diety
czytałam, żę stłuszczenie jest odwracalne tylko trzeba znaleźć przyczynę. Jak tam Twoje hormony? jak tarczyca?

Mnie z kolei ostatnio pobolewa z prawej ale na dole. czasem jakby promieniuje do góry albo odwotnie, pobolewa na górze a promieniuje w dół aż do pachwiny. Przeraża mnie to. Boje się. mam jakieś wzdęcia tam:(( Fakt te bóle nie są nigdy silne lub utrudniające funkcjonowanie, raczej ćmiące lekkie:(

angie napisz jak to u Ciebie wyglądało. Bardzo się boje tego uczucia. Wpędza mnie w okropny nastrój. Odechciewa sie zyc, bo zaraz podejrzewam najgorsze,

przez marta80 14 maja 2015, 22:55
angie przestan macac wezly!!!pisalam juz...ze tez macalam swojego dzien i noc.....onkolog mnie zrypal porzadnie.....przestalam...tzn na poczatku bylo ciezko staralam sie przestac......i ktoregos dnia..macam i nie ma go...tj prawda ze macajac pobudzasz go...uwierz mi przerobilam to!!!!!!

nefretis..no jest odwracalne wiem..i tym sie pocieszam...proboje naturalnych sposobow.....ostropest jem juz 1.5roku...pije imbir z kurkuma to ekliksir na moja watrobe,,,hormony i tarczyca ok poki co,,,;)na pasozyty tez robilam i niby...ok....ehhh.....mloda dziewucha z taka watroba,,,no nic trza walczyc......never give up!!!!!

przez Krwiozercza_Mysz 15 maja 2015, 08:37
Witam dziewczyny proszę o odp

Od tygodnia dokucza mi nerwobol w okolicach lewej nerki/ krzyża . Czy miał ktoś coś takiego? Np kłuje mnie nerka 5 min i na cały dzień znika ten ból na drugi dzień znowu 5 min kłuje wieczorem np. Przygotowuje się do ślubu więc jestem kłębkiem nerwów myślicie że może to być od tego? Robić usg? Doradźcie!
Krwiozercza_Mysz

przez nerwa 15 maja 2015, 09:06
Krwiozercza_Mysz, mi sie wydaje, ze jak najbardziej moze byc od nerwow. Ja mam takle klucia z prawej strony.

Mi sie teraz z kolei rzucilo na glowe :-/
Juz od kilku dni (z 5 dni) czuje taki ucisk na czole. Nie jest to taki silny bol glowy, bardziej taki ćmiący. Niby wiem, ze od stresu moga byc takie uciski, ale nie wiem.. ten wydaje sie jakis inny.
Oprocz tego przez ostatnie dni mialam straszne otumanienie, tak jakbym nie mogla sie skoncentrowac na niczym. Nie wiem co to moze byc :-/ Troche podobne do derealizacji, ale wystepuje z tym bolem glowy wiec kolejna niepokojaca rzecz.
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez nerwa 15 maja 2015, 09:10
A dodatkowo jeszcze czuje na czole takie jakby cieplo - jakbym miala goraczke, ale nie mam. Czy taki efekt moze byc jakos od zatok?
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez Ardash 15 maja 2015, 11:47
Witam wszystkich :D

Krwiozercza_Mysz ja tez mialam takie bole swego czasu. Wkrecalam sobie rozne rzeczy a okazuje sie, ze w tym miejscu najczesciej "lokalizuje" sie stres i boli.
Duzo osob cierpiacych na nerwice narzeka na bole w tych miejscach.
Z twoim wycietym pieprzykiem jak mniemam wszystko ok :D

angie nic juz nie macaj!!

nerwa jak najbardziej taki bol glowy moze byc spowodowany stresem. A mialas juz wczesniej
problemy z zatokami? Moj tato swego czasu mial duze problemy z zatokami i przez to okropne bole
glowy.

U mnie srednio: raz lepiej, raz gorzej.
Pare dni temu zaczelam sobie nawet tego nieszczesnego chloniaka wkrecac, ale udalo mi sie przywolac sama siebie do porzadku ;) Wiec na razie na tapecie tylko znamiona...:( :(
Probuje psychicznie zebrac sie w sobie i pojsc do lekarza zeby je obejrzal, ale na sama mysl o tym ogarnia mnie przerazenie :? Nawet teraz jak o tym pisze zaczyna walic mi serce i bolec zoladek :(
Moze to zabrzmi absurdalnie, ale zazdroszcze tym z was, ktorzy biegaja po lekarzach, robia morfologie, usg. Ja ide do lekarza wtedy, kiedy moje objawy tak sie skumuluja, ze nie daje rady normalnie funkcjonowac: tzn. nie jem, nie spie, slaniam sie na nogach i mam napady ogromnego leku :(

przez Krwiozercza_Mysz 15 maja 2015, 12:04
Ardash TAK OK, ale słuchaj 3 tygodnie byłam wrakiem człowieka , zamęczyłam całą rodzinę, recepcję, lekarza w oczekiwaniu na wynik..

Ardash pojechałam na wieś odpocząć i zaczęło mnie kłuć znowu znamię na głowie a mam 2 ogromne ale lekarz dermatologa mówił że łagodne sprawdził dermatoskopem. Ja cie rozumiem bo tez zbierałam się rok aby iść do dermatologa. Nic nie planowałam , pewnego dnia na spontanie podjęłam decyzję że ide i będzie co będzie. I pomimo tego dostałam psychozy na punkcie pieprzyka na stopie zaczął on mnie kłuć palić coś strasznego, myślałam obsesyjnie o nim i jak usunęłam wszystko odeszło. Nadal analizuję znamiona ale wiesz co jestem tak bardzo tym wszystkim zmęczona że mi wszystko jedno już, wypruta jestem z wszystkiego..
Krwiozercza_Mysz

przez Krwiozercza_Mysz 15 maja 2015, 12:06
Nerwa to normalny objaw nerwicowy mnie nieraz sciska czoło i całą głowe mam wrazenie ze noszę garnek także nie martwiłabym się. Dziewczyny pytanie z innej beczki czy macie np szumy uszne? Ale nie takie 5 sekundowe ale dłuższe? Słyszałam że to tez moze byc od nerwicy..
Krwiozercza_Mysz

przez Krwiozercza_Mysz 15 maja 2015, 12:08
Dziewczyny jestem naprawdę z wami całym sercem wiem przez co przechodzicie i jak się czujecie. Nie raz mam taki dół, wszystkiego się odechciewa. Bo po co się cieszyć? skoro.. coś będzie mi dokuczało jakiś ból jakieś natręctwo.. Musimy się wspierać i co najważniejsze mieć zaplanowane dnie całe żeby nie zostawać same ze sobą i myślami bo wtedy bóle odchodzą
Krwiozercza_Mysz

przez malenstwo31 15 maja 2015, 12:35
nerwa napisał(a):Krwiozercza_Mysz, mi sie wydaje, ze jak najbardziej moze byc od nerwow. Ja mam takle klucia z prawej strony.

Mi sie teraz z kolei rzucilo na glowe :-/
Juz od kilku dni (z 5 dni) czuje taki ucisk na czole. Nie jest to taki silny bol glowy, bardziej taki ćmiący. Niby wiem, ze od stresu moga byc takie uciski, ale nie wiem.. ten wydaje sie jakis inny.
Oprocz tego przez ostatnie dni mialam straszne otumanienie, tak jakbym nie mogla sie skoncentrowac na niczym. Nie wiem co to moze byc :-/ Troche podobne do derealizacji, ale wystepuje z tym bolem glowy wiec kolejna niepokojaca rzecz.

witaj w klubie ja mam to samo!! łeb mnie boli tyle ,że z tyłu a ciśnienie ksiązkowe 120/72 albo 130/75, do tego jakby coś wewnetrznie mnie trzepało taki jakby ucisk w klatce piersiowej ale nie mam problemow z oddechem. Myslę ,że u mnie to wynik problemów w pracy do tego przyjaciółka ma chłoniaka i naczytałam się o tej chorbie.

przez malenstwo31 15 maja 2015, 12:38
Krwiozercza_Mysz napisał(a):Nerwa to normalny objaw nerwicowy mnie nieraz sciska czoło i całą głowe mam wrazenie ze noszę garnek także nie martwiłabym się. Dziewczyny pytanie z innej beczki czy macie np szumy uszne? Ale nie takie 5 sekundowe ale dłuższe? Słyszałam że to tez moze byc od nerwicy..

ja mam takie ciche jakby piszczenie w lewym uchu.

Sortuj wg