Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Alice in wonderland 03 gru 2014, 11:22
Nefretis, fajne noworoczne postanowienie! Ja spróbuję. A co do alergii, a na co masz tą alergię? Ja robiłam płatne testy na podstawowe alergey pokarmowe i zapłaciłam chyba 270zł !!!!masakra. tam było mleko, jakies zboza, orzechy, cos tam jeszcze, kilka rzeczy...i wyszlo ze nie ma. Chyba ze to na cos innego ale skad mam wiedziec na co? zeby zbadac kazdy alergen to by chyba trzeba 2tys wydac. jak Ty robilas te badania?Nie przeszkadza Ci ten glut?
Moje objawy: Ucisk w szyji, napięcia mięśni szyi, flegma w gardle

przez nefretis 03 gru 2014, 11:34
sinister napisał(a):nefretisjesteśmy z Tobą, wszystko będzie ok, po gastro możesz być zmęczona bardzo od stresu, ja tak miałem, ale wszystko będzie ok. :) P.S. Sorry, za ten napad miałem chwilowy napad paniki, w sumie się już uspokajam. :zonk:

spoko, rozumiemy. Właśnie pewnie bede wymeczona

Alice, ja robiłam FoodDetective u dietetyka, zresztą mam Hashimoto a w tej chorobie alergie są murowane
ale na temat więc zapłaciłąm 400zł, no niestety - ale nie żałuję bo wyszła mi baardzo silna na migdały, nabiał i gluten.
Nie spodziewałam się wcale. Nic nie działo się po spozyciu tych rzeczy. Taka alergie można po prostu nabyć w każdym wieku.
chodzi o to, ze to bardzo powoli niszczy organizm, osłabia go i powoduje mnóstwo dziwnych objawów, nawet neurologiczne. Ten test można tez kupić w sieci i zrobić go w domu. To jedyny medyczny test na rynku.
Gluta mam w sumie zawsze, przeszkadza, oczywiście. Zobacyzmy jeszcze moze to refluks ale mam uczucie, ze to spływa gdzieś z góry., nie da się przełnkąć o odkaszlnieciu nie ma mowy. Piję ciepłe herbaty i tyle. Nie wychładzaj organizmu, poczytaj o tym co wychładza i zaśluzowuje, np. cytrusy, nabiał (jogurty, mleko itp), zimne surówki ... zacznij jesc wszystko na ciepło. I rozgrzewające rzeczy, kasza jaglana (odśluzowuje ja jem bardzo czesto na sniadanie), gryczana, zupy, warzywa gotowane itp
Ostatnio edytowano 03 gru 2014, 11:36 przez nefretis, łącznie edytowano 1 raz

przez Stokrotk@ 03 gru 2014, 11:36
malenstwo31 napisał(a):sinister, zalezy od raka tak jak juz pisałam moja mama miała morfologie ksiązkowa a miała raka piersi. co innego jest w przypadku raka narządów węwnetrznych wtedy morfologia jest zła

-- 03 gru 2014, 08:46 --

Stokrotk@, ja też przechodziłam akcje CZERNIAK. wyciełam pieprza a wierz mi po konsultacji z dermatologiem tak mnie nastraszyła kobieta,że byłam pewna ,że to na bank czerniak. dopiero onkolog mnie uspokoił.

Maleństwo, to znaczy?

Poszlabym do dermatologa, ale boje sie robienia wycinku przed swietami, a czerniak chyba mie rozwija sie szybko, prawda?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez angie1989 03 gru 2014, 12:05
nefretis, modlilam sie za Ciebie i wiem ze bedzie dobrze czekam na wieści :*

przez nefretis 03 gru 2014, 12:09
Angie, Kochana jesteś, dziękuję Ci. Rozumiesz co przeżywam, to co Ty wczoraj o 14:00 ;)

przez malenstwo31 03 gru 2014, 12:24
nefretis, jetsem z Toba myslami. będzie dobrze :*

przez nefretis 03 gru 2014, 12:36
jeju Kochani odliczam czas i idę jak na ścięcie, w tym momencie nie wiem co ja powiem temu lekarzowi, czy sie rozpłaczę czy co. Ratunku :zonk:
Dzieki, ze jesescie ze mna myslami.

przez Alice in wonderland 03 gru 2014, 12:59
Nefretis, gorące rzeczy powodują ze tego jest jeszcze wiecej, fakt, jest rozrzedzone ale skleja mnie rownie silnie. Testu za 400zł napewno nie zrobię bo rodzina by mnie już wymeldowała z domu, dosyc badan....

Wysiadam sluchajcie. Kryzys mam.
Moje objawy: Ucisk w szyji, napięcia mięśni szyi, flegma w gardle

przez bmm 03 gru 2014, 13:34
Nefretis powodzenia i bardzo dobrze wiem co czujesz, znam ten strach.
A ja zaś cały czas dzisiaj myślę o tym mięsaku. Już mam dość.
bmm

przez malenstwo31 03 gru 2014, 14:10
nefretis, czekam na wieści:)

przez nefretis 03 gru 2014, 14:32
Moi Kochani Towarzysze Niedoli :D
Wszystko Idealnie - badanie krótkie (panowałam nad sobą, posliniłam się, bekłam sobie;) i silne odruchy wymiotne). Do konca miałam nadzieje, ze jak powiem, ze to nerwica, to mi nie zrobi.
Wiecie co...przełyk, żoładek i dwunastnica piękne, zero zmian, nawet minimalnych!!!
Ale co mi powiedział lekarz, jesli mam kolopoty z jelitem i bólami z prawej to moge sobie walnać kolokne. On podejrzewa IBS, mówi, ze z prawej zbierają się gazy i tyle. Teraz mój żoładek niech sobie kłuje - nie boje sie tego:)

Dziękuję wam wszystkim za dobre fluidy. Tu wyszło dobrze i juz myslę o kolonoskopii. Najpierw jutro psychiatra! I zobaczymy.

Alice, pewnie nie masz tego co ja;) może masz po prostu przewlekłe zatoki. One lubią uaktywniać sie jesienią, zimą...
Bmm proszę Cie ale jakie są objawy tego miesaka, miesak to powazny rak, to nie jest tak O sobie...
Malenstwo, Angie nawet nie wiecie jak sie cieszę.

przez malenstwo31 03 gru 2014, 14:52
nefretis, nie myśl o kolonoskopii. Idz jutro do psychiatry i zobaczysz ,że szkoda czasu na kolonoskopie. Jak nie jestes obciążona, czyli nikt z rodziny nie chorował przed 40 to zapomnij o badaniu:)
jestes zdrowa i tego się trzymaj. Kup sobie ColonC. jest niedobre w smaku ale skuteczne na jelitka:)

przez nefretis 03 gru 2014, 15:00
malenstwo31 nie jestem obciązona genetycznie
Zaraz zerknę na co dokąłdnie jest ten Colon (czy nie nasili mi biegunek)
Jutro psychiatra, czas sie za siebie wziąć bo badaniom nie bedzie konca

przez sinister 03 gru 2014, 15:15
nefretiscieszę się, że wszystko jest ok, już teraz może być tylko lepiej. Mnie się zachciało gorącej kąpieli, zaraz po gotuję obiad więc kolejny kontakt z gorącem i czuję, się jak zdechlak, ehh mam nadzieję, że to ta tarczyca i tyle.

Sortuj wg