Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Ellwe 05 paź 2014, 22:06
kadziocha, masz racje. Najlepiej wszystko zalatwiac i sprawdzac na biezaco.
moja hipohondria nauczyla mnie, ze lepiej pojsc do lekarza dlaswietego spokoju niz sie przejmowac. Teraz jest ze mna ok, pod tym wzgledem, ale jak mnie cos martwi to ide i mam spokoj.
I was looking for a breath of a life
A little touch of heavenly light
But all the choirs in my head sang, no oh oh oh

Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

przez kadziocha 05 paź 2014, 22:27
Ja poszłam i spokoju nie mam :( wręcz przeciwnie... I juz sama nie woem czy moje objawy sa nerwicowe czy to poważna choroba :/

przez Ellwe 05 paź 2014, 22:36
Ja mialam mnostwo objawow ktore minely mi razem z hipohondria i lekami. Przez kilka miesiecy mialam spokoj z tym ze ostatnio mam duzo stresu i wracam mi depresja a z nia stany lekowe i duzo objawow mi zaczyna wracac. Z tym ze w tej chwili wiem, czym sa spowodowane. Mam identycznie jak jakies pol roku temu. Tzn. Dusznosci, gule w gardle w ogole uczucoe jakby mnoe ktos dusil, jestem slaba, wypadaja mi wlosy, co chwile czuke jjakies klucia i bole, wymiotuje, bolo mnie brzuch, mam biegunki, czeste bole glowy, kicham, mam zatkany nos i obkawy alergii. Lamie mnie w kosciach i czuke jakby mnie lapal jakis wirus, na dodatek kluje mnie w macicy i bola mnoe jajniki. Mozecie wierzyc lub nie ale nie mialam tego wszustkiego kiedy moj stan psychiczny byl teoretycznie lepszy...
Oczywoscie zawsze warto sprawdzic czy nie kest to jakas choroba. Chcialam tylko napisac wam jak u mnie onjawiala sie nerwica. Tak naprawde moze powodowac objawy prawie kazdej choroby.
I was looking for a breath of a life
A little touch of heavenly light
But all the choirs in my head sang, no oh oh oh

Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kadziocha 05 paź 2014, 22:40
To u mnie to wyglada podobnie! I tez miałam spokoj 1,5 roku az, żyłam normalnie i znow :/ sprawdzam co chwila temperature, boli mnie brzuch nudnosci ech duzo by wymieniać :/ ale nie poddam sie! Wtedy to pokonałam sama bez leków wiec teraz tez dam rade. I wy tez!:)

przez angie1989 06 paź 2014, 08:28
Nerwica i hipochondia mogą dać każdy objaw uwierzcie wiem cos o tym. Przekonałam sie na własnej skórze. Mimo to nadal sie boje :( a teraz kiedy zmarła tak młoda aktorka Anna Przybylska dopiero sie boje :( masakra to moze spotkać każdego z nas. :( czemu nie ma na to lekarstwa?

przez sinister 07 paź 2014, 16:32
angie1989 wiem cos o tym ja sie jeszcze bardziej nakrecilem przez to na te gastroskopie i raka zoladka;/

przez ewela20 07 paź 2014, 22:04
Mam to samo chodzi mi o śmierć Anny Przybylskiej ! Maskra cały czas o tym myśle już brzuch mnie boli i nawet jeść nie mogę .I te myśli są okropne ! Dusi mnie i spac nie mogę :(

przez sinister 08 paź 2014, 14:05
Dziś na tapecie rak kości,boli mnie biodro... Jak miałem robione usg rok temu wysżło, że mam poczatkowe zmiany zwyrodnieniowe w stawie biodrowym lewym podejrzenie dyskopatii, w sumie to teraz sie martwie ze to moze rak...

przez angie1989 08 paź 2014, 14:12
ewela20, ja też myśle o tym i teraz sie boje ze tez tak wcześnie umrę...albomi jeszcze wcześniej przez to jakoś nie umie sie cieszyć....ona tez jakby przeczuwala ze moze wcześnie umrzeć....więc boje sie ze ja tez skoro ciagle myśle ze jestem na cos chora, przeczuwala ze umrę i ze tak sie w końcu stanie...
sinister, żaden rak kości wybij sobie to z głowy na pewno nie !!!!

przez perla86 08 paź 2014, 14:49
witam
Dawno nie pisałam w kwietniu urodziłam córeczke. Leżałam na podtrzymaniu ponad 2 miesiące ale szczęśliwie się to zakończyło. Wtedy nerwica chyba się uspokoiła.Po urodzeniu był jakiś czas spokoju. Ale teraz znów od jakiegoś czasu cuzję na plecach ciężar w brzuchu nieraz boli nie wiem czy to jelita czy coś jeszcze :( same problemy mam dużo stresu może to wina tego? czy coś gorszego chodzi mi po głowie. karmie mała piersią, więc nie myśle narazie o tabletkach depresyjnych. A do lekarza nie chce jakoś iśc omijam łukiem.

przez sinister 08 paź 2014, 15:44
Sam nie wiem , zobaczymy co mi pokaze gastroskopia we wtorek. Ale nadal momentami czuje sie ociezaly i wcale nie podczas stresowych sytuacji tylko nagle lub caly dzien, tak jakby mial ciezkie kosci...

-- 09 paź 2014, 09:39 --

Ehhh i ten rak kosci za mna chodzi to trzelanie kosci bol zuchwy i biodra:(

przez skafanderśmierci 10 paź 2014, 17:29
Przechodziłam przez to samo.
Strasznie bałam się raka płuc - z każdym dniem kłujące bóle w klatce piersiowej znacznie nasilały się.
Praktycznie nie widziałam dla siebie nadzieji.
Cała w nerwach poszłam na prześwietlenie i... w płucach czyściutko.
I po kilku dniach, kiedy wreszcie się uspokoiłam bóle całkowicie przeszły. :D

przez nieboszczyk 10 paź 2014, 20:08
skafanderśmierci napisał(a):Cała w nerwach poszłam na prześwietlenie i... w płucach czyściutko.
I po kilku dniach, kiedy wreszcie się uspokoiłam bóle całkowicie przeszły. :D

to powinnaś z radości zamówić sobie dużą pizzę i kupić litr goldwassera
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez Nautilus 11 paź 2014, 09:48
Mecze sie od malo lata, wogole wyrwanym z rzeczywistosci, pewnego czasu mialem tak silne napady paniki i mysli o chorobie ze dwa miesiace dzien w dzien myslalem ze umieram juz nie duzo brakowalo a bylbym sklonny wyskoczyc z okna przez te paranoje, kilka chwil wystarczylo serce przyspieszalo do tempa i mocy takiej gdzie szary zdrowy ludz by kajfnal zapewne... kiedys jak i czasem powracam : chlonniaki, mononukleoza(negatywny wynik), hiv(negatywny), kila, rzerzaczka, zawaly serca, trzustka rak przelyku, nosa, jelita, swierzby, robaki, HPV, tasiemiec, toksokaroza, toksoplamoza(zdiagnozowalem atak gondi ze kiedys mnie zaatakowaly), zgorzel'gangrena grzybice, dermatolog stwierdzila u mnie luszczyce, i wiele innych mega leki myslalem ze mi reka odpadnie a mialem tylko stluczona nabrala kolorow i temu tak myslalem, sil juz nie mam najgorsze ze to nie tylko na mnie oddzialywuje :|
Ostatnio edytowano 26 paź 2014, 12:35 przez *Wiola*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: dubel

Sortuj wg