Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Kakunia 123 09 cze 2014, 21:23
A czemu ziarnica >? masz objawy ? bo ja mam około 14 węzłów różnej wielkości ..niektóre twarde jak guzy..ale lekarze olewają ...oprócz tego bóle kości, ropa w gardle bóle w klatce piersiowej , drgania mięśni i jakieś gówno na paznokciu co w necie piszą że czerniak ....mam tysiące raków!!!!!!!!!!!!
All we need is faith
Faith is all we nee
d

przez nervuska81 09 cze 2014, 21:25
no a ja juz sie naczytalam :( o rakach jajnikow, torbielach, miesniakach itp. Czy takie choroby sa wykrywalne przy zwyklym badaniu ginekologicznym?

-- 09 cze 2014, 21:27 --

Kakunia, dobrze napisane, "mam tysiace raków!!!", ja czuję sie podobnie, jak bym miala tysiace rakow, masakra.

przez netusia_20 09 cze 2014, 21:40
A czemu ziarnica >? masz objawy ?

powiększone węzły na szyi, które nie dają mi spokoju, poczytaj moje wypowiedzi :) jak się nakręcam bardzo to nocne poty i tak dalej :) mam kilka objawów somatycznych, które są uważane przez dwóch lekarzy (mojego brata i Panią rodzinną) jako te, które powoduje nerwica :)
"Życie to wędrówka... ciesz się każdym krokiem..."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez marta80 09 cze 2014, 21:53
netusia20 ja zawsze bylam blisko Boga....i teraz tez w modlitwie znajduje ukojnie....(:poplacze sobie wyzale sie...i troche lzej na sercu,,,,

przez Kakunia 123 09 cze 2014, 22:04
też mam na szyii węzły i niestety także w dole nadobojczykowym w marcu wyskoczył twardy i bolesny powiększa się kiedy więcej ropy mi spływa;/ i oczywiście w pachwinie mam 4 z jednej strony! Niby miałam zapalenie jajnika o którym nie wiedziałam znaczy bolało itp...ale węzły nie znikają mało które maleją też od 2 msc zdarza mi się pocić w nocy noi ciągły kaszel i kłucie w klatce i już widzę jak mam tam powiększone węzły . Teraz jeszcze w końcu znalazłam to co mam na paznokciu Melanonychia!!!!! Może być to czerniak ja przysięgam że oczadzieje pewnego pięknego dnia! Dokałdnie takie pionowe prążki na razie widoczne jako szare ale kto wie co dalej będzie ;/

Co do węzłów to ja już nie mam siły , tutaj w Anglii ich nawet się nie dotyka bo po co !!!! A szkoda gadać;/
All we need is faith
Faith is all we nee
d

przez nervuska81 09 cze 2014, 22:23
Kakunia, jak ci się objawiało zapalenie jajnika?

przez Kakunia 123 09 cze 2014, 22:27
Hm w sumie dowiedziałam się po fakcie w styczniu było tak że czułam jak boli mnie pęcherz...za chwilę bóle stawały się nie do wytrzymania i właśnie usadowił się z lewej strony ;/ cierpiałam 4 dni już myslałam że do lekarza pojadę ..... promieniowało do nogi , nerki i kręgosłupa ...brałam ketonale i furaginę i przeszło ..w kwietniu byłam w PL i tam na USG lekarka stwierdziła że mam jajnik z lewej strony pozapalny i pytała się czy mnie nie bolało jakiś czas temu. No i chyba to było to ...ale o ile pamiętam te węzły w pachwinie miałam jeszcze przed tymi bólami dwa są jak guzki ...
All we need is faith
Faith is all we nee
d

przez nervuska81 09 cze 2014, 22:41
eee to ja chyba tego nie mam, wiec pewnie cos innego mnie dopadlo, znowu sie zacznie latanie po ginekologach a juz myslalam ze z ginem mam spokoj i schorzeniami tego typu, a tu masz, jak nie urok to sraczka :(

przez Kakunia 123 09 cze 2014, 22:47
Mi by się przydało iść do dermatologa , ginekologa, kardiochirurga, neurologa, chirurga, reumatologa , laryngologa , radiologa, onkologa ...pewnie jeszcze do kogoś ale wypadło mi z głowy mnie boli wszystko dosłownie ....nawet potrafią mnie wszystkie ścięgna czy też żyły na szyii boleć to dopiero masakra..jak mam owulacje to mam takie kłucia w pupie i szyjce ż eumieram 5 dni i tak zawsze, serce nawala, duszności mam tysiąc węzłów jeszcze jakieś gówn* na paznokciu co może wskazywać czerniaka ,...ja się zastrzelę ...
All we need is faith
Faith is all we nee
d

przez nervuska81 09 cze 2014, 22:53
wspolczuje Kakunia... tez mi sie wszystko sypie, caly organizm, a zaczelo sie od tarczycy i tak sie po kolei wszystko posypalo. lista lekarzy do odwiedzenia dosc okazała, ja mam podobna.
ale czerniak to nie objawia sie bolesnymi swedzacymi pieprzykami? jedna zmiana na paznokciu to chyba za malo zeby podejrzewac czerniaka, mialabys tez inne jakies objawy skórne, tak mi sie wydaje, ale nie znam sie, akurat raki sków skóry jeszcze nie przerabialam, i mam nadzieje ze nie bede musiala.

przez Kakunia 123 09 cze 2014, 22:56
ja tez się tym nie przejmowałam aż dziś zobaczyłam dokałdnie takie same zmiany na paznokciu jakie mają ludzie na zdj ... identyczne ....i już mam dość czuję się słabo w tym momencie ;/ i wszystko standardowo boli już pewnie mam przerzuty dlatego ....jeszcze te węzły tyle wyczuwalnych usg mam 31 lipca nie wiem czy dotrzymam nerwowo ...
All we need is faith
Faith is all we nee
d

przez Kaja1981 09 cze 2014, 22:58
Kakunia-ja o.k.dwa lata temu z taką pionową kreską to prawie na sygnale do lekarza jechałam taka byłam wystraszona,ze to czerniak...Mina pani doktor -bezcenna,pokazała mi,że też takie ma i są to jakieś pęknięte naczynka czy coś...Moja teściowa ma takich pełno,nie martw się jest o.k.
Jest taka cierpienia granica,
Za którą się uśmiech pogodny zaczyna,
I mija tak człowiek, i już zapomina,
O co miał walczyć i po co..........

przez Kakunia 123 09 cze 2014, 23:05
Na razie kupię odżywkę i zobaczę co będzie jeśli jednak będzie to ciemniało nie mam wyjścia i do dermatologa biegiem ... ja mam coś takiego ale widze że już druga kreska też jest http://www.doctorslounge.com/dermatolog ... 42718.html coś podobnego miałaś?
All we need is faith
Faith is all we nee
d

przez braksił22 10 cze 2014, 00:39
Heh co do ziarnicy to też to przerabiałem. Mam duży, miękki guzek pod pachą, który nie boli, ale czasami mnie rwie pod tą pachą. Poszedłem do lekarki, zbadała, rzekła - no powiększony węzeł chłonny ... i co? I nic, kompletnie! Ani na usg, ani nic.
Co do zmian na paznokciach. Sam mam jedną, dziwną zmianę. Nie udało mi się znaleźć niczego podobnego w google (może dobrze?:D).
Tak jakby mi pękł paznokieć od środka. Powierzchnia jest gładka, ale widać pod paznokciem szczelinę przebiegającą pionowo. Dziwna sprawa, bo zrobiło się to z dnia na dzień. :)
Tak jak Ty w tej chwili, kminisz nad swoim losem. Boisz się walczyć ze mną swoim wewnętrznym głosem. Padasz pod ciosem, paranoje Tobie niose, jak śmierć mam kosę w Twojej głowie sobie chodzę.

Sortuj wg