Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

przez Filomatka 24 sie 2008, 19:41
Mam nadzieję że dostaniesz od moda. Przeginasz. Powinnaś dostać bana.

przez Filomatka 24 sie 2008, 19:46
Osoba tak narcystyczna nie ma pojęcia o czymkolwiek. Cenisz życie tak? Bo jedziesz po ludziach i się dowartościowujesz, to zwykła podłość, więc ci jest dobrze. Pewnie jesteś rozpieszczoną gówniarą z bogatego domu, która sobie robi prywatnie studia psychologiczne bo się akurat jej nudziło, ma ledwo tróje i przychodzi się dowartościować na forum. Żal mi ciebie.

przez ESTER 24 sie 2008, 19:46
"Wkrzuyles ja zrobiles woje poczulas sie leprza zalatalas kompleksy to teraz daj juz spokoj i nie pisz ani o niej ani do niej.starczy tego,to zamienia sie w czat"

Już poczytałam swoje posty i nie znalazłam tam zadnych obrażliwych słów !
Poprostu kilka słów prawdy które najwyrażniej zabolały co po niektórych !

Dobra niech będzie , ze poczułam sie lepsza, załatałam kompleksy :roll:
ESTER

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ESTER 24 sie 2008, 19:58
Nie Filomatko zdenerwowałam sie jak przeczytałam jak Ty nie cenisz zycia.
Szczególnie rozwaliło mnie to jak w pewnym swoim poście napisałaś , ze boisz się zrobic badanie i kiedyś nawet próbowałas popełnic samobójstwo gdy czekałas na jakies tam wyniki.A ja właśnie teraz czekam na wynik biopsji.Ma być w przyszłym tyg.Wiesz co to znaczy?Odchodzę od zmysłów bo nie wiem czy usłyszę , że jest dobrze czy może wyrok? I nawet do głowy mi nie przyjdzie żeby się zabijać z tego powodu.To dla tego tak zareagowałam. Porostu poniosły mnie emocje.Od kilku dni żyje w takim napięciu. Wiesz jak to jeżdzi po psychice? Ja nie jestem rozpieszczoną gówniarą z bogatego domu.Teraz Ty nie wiedząc nic o mnie wydajesz takie osądy i wyciągasz błędne wnioski.Nikt tutaj nie jest lepszy czy gorszy.Wszyscy jedziemy na tym samym wózku dlatego jesteśmy tu na tym forum bo gdyby życie było dla nas łaskawe to nie mielibyśmy tych wszystkich lęków i innych zaburzeń. Nie powinnaś tak ludzi oceniać bo nie wiesz kto naprawdę siedzi na kompie po drugiej stronie.Naprawdę mi przykro z powodu tego co mi napisałaś :cry:
ESTER

przez namiestnik 24 sie 2008, 20:40
ESTER napisał(a):Popieram ją wogóle bo prawdą jest , ze Filomatka jakby tak porządnie od życia dostała po du...pie to by jej przeszły te wszystkie fobie i inne duperele.

Gdyby dostawanie w dupę pomagało tak wszystkim to by nikt nie miał problemów. Nie znasz przypadków, że ktoś tak dostał w d.., że już całkiem się załamał?

Pamietaj, że jeżeli komuś to nawet pomogło (Tobie np.) to nie znaczy, że pomoże komuś innemu. Jak wzięłaś aspirynę na przeziębienie to nie polecaj jej każdemu na wszystko zabraniając wszelkiej innej terapii bo Tobie na pewną sprawę kiedyś pomogło.

ESTER - niesamowicie dużo pewności w Twoich sądach. Uważaj - bo możesz w ten sposób zaszkodzić. Gdyby Filomatka nie pisała, że ciężko przeżywała czekanie na wynik (aż nie mogę wytknąć - Twoim zdaniem jakiś - jasne - nie Twój to nieważny?) to by Cię nie rozwaliło?
A ja wiesz nie sądzę by Filomatka to pisała dla zabawy. Pisze bo ma z Tym problem. Ty natomiast masz chyba problem z tym, że Filomatka nie jest taka jak Ty byś sobie życzyła. Pamiętaj - że każdy z nas jest inny. Ja też jakiś czas temu czekałem na badanie wycinka. I jakoś jestem w stanie zrozumieć, że dla kogoś innego to jest dużo dużo większy problem. Tak samo jak ja mam swoje problemy w innych dziedzinach a dla kogoś innego to może być (i często jest) niezrozumiały mały pikuś.

MAM PROPOZYCJĘ! SKOŃCZCIE SOBIE DOKOPYWAĆ. A JAK JUŻ MUSICIE TO PROPONUJE ZAŁOŻYĆ OSOBNY DO TEGO WĄTEK! Tam możnaby prowadzić fundamentalne dyskusje nie przeszkadzając tu osobom które opisują swoje problemy chcąc być wysłuchanymi i oczekując pomocy. Oki?

przez gavril princip 24 sie 2008, 20:43
strasznie sie podniecasz ester.Do ciebie sie dozywam wyniolsym tonie bo inaczje nie idzie gadac z gowniarstwem twojego pokroju.Trudniej o bardzije adektwane slowo, mieszanka iron isarkazmy ,bezmyslnych tekstow,po prostu brudzisz to miejsc,eczpiasz sie,wszystko byle dopiec. zzera cie cynizm,dalej udajesz ofiare .najpierw jedzies zp oinnych poznije sama pokorniejszesz,dyskredytowanie zwiazku z zaburzneiami osohbowsci.kpiny.Ostatnie podrygi rozpaczy ester,zalosne.tylko wspolczuc.
gavril princip

przez ESTER 24 sie 2008, 21:14
Wiesz co Gavril poprostu nie mam słów.Znowu mnie obrażasz.Naprawdę a myślałam , że można z Tobą podyskutować, ale myliłam się. Jednak jesteś zwykłym chamem. :roll: I kto tu jest cyniczny.Nie udaje ofiary.Ja napisałam prawdę.Szczerze się przyznałam do błędu i przeprosiłam.Jest mi przykro z tego powodu , że uważasz , że brudzę to miejsce :cry:
ESTER

przez Filomatka 24 sie 2008, 21:16
Nie zgrywaj ofiary bo naprawdę mdło to czytać. To jak nazwałaś teraz Gavrila to nie obrażanie tak? Nie brnij, naprawdę to aż przykre.

przez Filomatka 24 sie 2008, 21:23
Naprawdę nie chcę od ciebie przeprosin, są bez sensu, za chwile ze zdwojoną siłą mnie obrażasz.
Traktujesz mnie jak psychopatkę, z którą nawet nie warto rozmawiać. Potem próbujesz wywołać we mnie poczucie winy, naprawdę stosujesz ciosy poniżej pasa. Przy tym wklejasz te cholerne wesołe emoty i pewnie szczerzysz sobie zęby, że inni mają gorzej niż ty, bo ty "dorosłaś" "przeszły ci myśli samobójcze". Nie cierpię takich hipokrytów.

przez ESTER 24 sie 2008, 21:25
"Ja też jakiś czas temu czekałem na badanie wycinka. I jakoś jestem w stanie zrozumieć, że dla kogoś innego to jest dużo dużo większy problem. Tak samo jak ja mam swoje problemy w innych dziedzinach a dla kogoś innego to może być (i często jest) niezrozumiały mały pikuś."

namiestnik myśle , ze gdybyś teraz był na moim miejscu to nie byłby dla Ciebie mały pikuś.Ja teraz czekam na wynik badania od którego zależy moje życie i to dosłownie.Ten wynik ma wykluczyć albo potwierdzić raka.Nie wiem czy mnie rozumiesz ,czy Ty też to przeżywałeś,ale chyba nie bo to jest problem ogromny dla każdego człowieka, to jest poprostu naturalne, dla nikogo to nie byłaby błahostka , nawet dla Ciebie.Uwierz mi.
ESTER

przez kajmanka 24 sie 2008, 21:36
gavril princip napisał(a):To ze nie masz pojecia o czym mowie a logikia dla ciebie nawet wpsychologi nie istnieje to nie znaczy ze ja nadinterpretuje.Poczytaj troche,nie tylk oforum ale tez ksiazek,sa pewne fundamenty po ktorych nie da sie nieokreslic typ uzaburzenia w tym osobosci.Zreszta starczy tego ,dyletanctwo sie panoszy.

Ester ma racje, zwykly burak z Ciebie.. ale nie sprowokujesz mnie, nie bede sie znizala do Twojego poziomu. Niczego doczytac nie musze, uczylam sie przez 5 lat i mam pojecie o czym pisze.

najwyzsza pora zakonczyć temat, bo watek dotyczy czegos innego.
Kasia

przez ESTER 24 sie 2008, 21:42
Filomatko , ale powiedz sama czy Gavril mnie nie obraził? Czy czytałaś co on w tych swoich ostatnich postach pisze o mnie i do mnie? Uważasz , że on nie zasługuje na takie określenie którego użyłam?.Przecież to widać , że on nie ma szacunku wogóle do kobiet.

Wcale nie traktuję Cię jak psychopatkę , nie jesteś nią w żadnym wypadku ani nawet psychotyczką bo tak nazywa się ludzi chorych na schizofrenie a ty jej nie masz więc po co miałabym to robić, naprawde pomyśl.Nie zależało mi na tym żebyś poczuła się winna tylko chciałam Ci uświadomić , ze sie mylisz co do mojej osoby.Owszem przeszły mi myśli samobójcze , ale jak będe miała złe wyniki badań to się zabije no bo co mi innego zostanie , ja nie mam siły walczyć z czymś takim.Moja przyjaciółka zmarła na raka.patrzyłam na to jak ona walczyła z tym, jak się męczyła i dlatego myśle , że to bez sensu taka walka bo i tak prowadzi do śmierci więc chyba lepiej wcześniej się zabić.Boję się bardzo.......... :(
ESTER

przez kajmanka 24 sie 2008, 21:46
Ester, przesyłam pozytywne myśli, mam nadzieje, ze wyniki beda dobre! kiedy w ogole maja byc?
Kasia

przez gavril princip 24 sie 2008, 21:47
Nie uzalaj sie nad soba ,to nic nie da hmm..apomnialem czegos jeszcze ,aha . gdybys dostala do zycia porzadnie w dupoe moze bys sie nie martwila takimi pierdolami.I jak ? zmotywowalem ?twoja metoda ester. Poczula sie dotknioeta przez slowo gowniarstwo i gowniarz ? Ale co ja poradze z e takie teskty wyzje wymienone sa gowniarskie ?To moja wina ze tak' gownarsko' sie rozpisalas?
gavril princip

Sortuj wg