Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez nerwa 01 kwi 2014, 12:18
az sie boje isc do pracy... bo w domu i tak mam nieogarniecie, a boje sie ze jak tam pojde, to bedzie wiecej bodzcow i jeszcze gorzej bede sie czula, a bede daleko od domu :( (i teraz agorafobia sie klania znowu... eh)
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez evvelinka 01 kwi 2014, 12:24
nerwa napisał(a):evvelinka, a z tym kwadratem to nie jest po prostu tak, ze patrzysz w ekran i jak sporzysz w bok to widzisz powidok tego ekrany ? czyli taki kwadrat?
Mnie osobiscie, te oczy doprowadzaja do szalu!!! az mi sie nie chce wychodzic na dwor bo wtedy jest jeszcze gorzej...

Nie wiem, może i tak. Ale jak długo nie mrugam oczami i tak patrzę to robi się totalnie czarny, a jak mrugnę znika po czym przy dłuższym patrzeniu bez mrugania znowu się robi tylko np. jaśniejszy i tak aż już się nie pojawia. Zwykle mam to po patrzeniu w tv albo laptopa, ale.. jak kiedyś oglądałam film to tak jakby połowa ekranu była jaśniejsza, a połowa ciemniejsza i oddzielone były kreską. Z kolei jak coś czytam na ekranie kompa.. jakieś białe litery na ciemnym tle to zaczynam już na ekranie widzieć poprzeczne paski, nie muszę wzroku na ścianę przenosić. Ostatnio w nocy jak tak patrzyłam z głową na boku w ekran kompa i coś czytałam utworzył mi się taki z 2cm grubości długi na cały ekran pręt. Ale jak mówię badanie okulistyczne nic mi nie wykryło na razie.

nerwa ja to od wczoraj nie wychodzę. Czekam na rezonans. Nie cierpię nigdzie chodzić, bo kurcze tylko jak leżę nic mi nie dolega.. tylko rano po nocy jest ok i mam dobry nastrój, ale już kilka godzin po wstaniu robi mi się gorzej, a nie daj boże gdzieś wyjść.. wtedy jestem nie do życia przez resztę dnia.. ból głowy, kręgosłupa, nóg, a w trakcie to cholerne bujanie, uczucie, że się przewrócę i drętwienie nóg, tyłka, dołu pleców. Co za życie upierdliwe.
Ostatnio edytowano 01 kwi 2014, 12:28 przez evvelinka, łącznie edytowano 1 raz

przez nerwa 01 kwi 2014, 12:27
a to faktycznie dziwne te objawy, takie niespotykane - ale wszystko mozliwe. Mnie to okulistka zapytala, czy ja nie mam jakichs neurologicznych chorob, bo jak z oczami wszystko ok, to moze sie brac z mozgu. A ja jej na to, ze stwierdzonych nie mam, ale tak to nie wiem... i oczywiscie sie zastanawiam czy jednak nie mam :(
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez evvelinka 01 kwi 2014, 12:30
Mi kiedyś fizjoterapeuta zasugerował zmiany naczyniowe w mózgu w związku z tymi objawami ze strony oczu. Powiedział też, że mogą być tak małe, że nie wyjdą w badaniach. Jakby co mam skierowanie na mr głowy to sobie pójdę za jakieś 2-3 miesiące choćby żeby uniknąć takiego zastanawiania się jak wspominasz.

przez nerwa 01 kwi 2014, 12:32
nerwa ja to od wczoraj nie wychodzę. Czekam na rezonans. Nie cierpię nigdzie chodzić, bo kurcze tylko jak leżę nic mi nie dolega..

ja najbardziej lubie jak wiem, ze moge siedziec w domu, nic nie mam na glowie i leze na lozku. Chociaz tak naprawde najlpszy stan mam dopiero wieczorem, jak jest ogolnie ciemno juz. Wtedy mam wiecej energii, przechodzi mi sennosc i jakos lepiej sie czuje. A od rana - tragedia, nie mam fizycznie sily, ciagle to skolowanie, chodze gdzies tylko kiedy musze. Nie chce mi sie isc do pracy bo tam tak jasno jest w pokoju, ze jeszcze bardziej mi oczy dokuczaja. Po drugie, trzeba rozmawiac z ludzmi, a mi sie jakos nie chce :)

-- 01 kwi 2014, 11:33 --

evvelinka, a z drugiej strony wiesz co, no ja takie kołowanie i zawroty mialam juz nie raz, i ciagnelo sie ciagnelo a potem bylo tez lepiej. Nawet ostatnio pisalam, ze juz 3 lata temu mialam takie okresy - wtedy pamietam poszlam tez do laryngologa, zbadala blednik itp. i tez ok bylo. Wiec jak to tak przychodzi o odchodzi, to faktycznie moze byc ojbaw nerwicowy. Ale kurdeee no, jak zyc :why:

przez księżniczka 01 kwi 2014, 12:48
Noga coraz gorzej, a łokieć też się odzywa kostniakomiesak pełna gęba, utna nóżek i umre__
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez aga9115 01 kwi 2014, 13:05
księżniczka, u mnie rak skóry i mięsak na mięśniu - więc lajt.... Też niedługo pewnie umrę.

DO tego od wczoraj dół że szkoda gadać... Chyba pójdę na tortillę.

przez nerwa 01 kwi 2014, 13:10
u mnie guz mozgu albo ogolnie cos z mózgiem, niedokrwienie czy cos. No albo ta bolerka.

przez aga9115 01 kwi 2014, 13:11
Niedługo się będziemy umawiać na zbiorowe umieranie, jak tak dalej pójdzie....

Jaka dolina, ja pier***e :why: :why:

przez myszka1984 01 kwi 2014, 14:11
hej..:) niedawno pisałam wam ze spadłam ze schoda i bolała mnie strasznie noga, po tygodniu cierpienia poszlam do lekarza, okazało się ze mam złamanie kości sześcienniej stopy :( gips :( już 3ci tydzień.
Kazali mi wziasć 10 zastrzyków przeciezakrzepowych w brzuch, Clexane - sama sobie je wstrzykiwałam i przy ostatnim dosłownie, nie wiem czy go zle wkółam, czy powietrze się dostało czy co, bo zrobił mi się dość duzy sinian koło pępka, tam gdzie ostatnio wkółam, a jak ucisne to miejsce to wyczuwam znaczne zgrubienie, dość twarde, nie wiem co to :((( czy to zrost mi się zrobił? czy co? ratujcie, może ktoras z was miała taki przypadek ?

przez nerwa 01 kwi 2014, 14:12
Ja dojechalam do roboty, ale powiem Wam.. cala droge takie krecenie w srodku glowy dziwne :( Czasami to az mi sie niedobrze robilo. Normalnie jakbym byla pijana. Boje sie tego :(((
Bo tak naprawde - bole rozne moga byc od stresu bo napinamy wtedy miesnie itd. (wlacznie z bolami glowy), z sercem problemy tak samo - od adrenaliny. Ale takie kołowanie w glowie?! ja nie potrafie tego logicznie powiazac ze stresem w zaden sposob :((((( tnz. moze byc podczas ataku paniki, przez hiperwentylacje.. no ale nie dzien w dzien przeciez!

przez marta80 01 kwi 2014, 14:14
ratunku....od paru dni kreci mi sie glowie....i jest mi nie dobrze miewacie tak???mam wrazenie ze zaraz zemdleje....a tu dzieciak ze mna(((:

nie mam juz sil :why: :why: :why:

przez Kakunia 123 01 kwi 2014, 14:20
Mi się dziś odbija non stop ( znowu wróciło to a miałam trochę luzu od tego ) i oczywiście mięśnie sobie drgają jak diabli ( a też miałam prawie 2 tyg spokoju) > Ból łydek ( miałam miesiąc spokoju )...kur....a o kolana jak zwykle
All we need is faith
Faith is all we nee
d

przez księżniczka 01 kwi 2014, 14:23
Ja nie mam kolowanw glowie, ale noga napieprza ładnie.... Smutek
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

Sortuj wg