Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez platek rozy 06 mar 2014, 11:30
nerwa, mam cukier 6, 11 a norma do 5, 50 i teraz bede krzywa cukrowa robila
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

przez księżniczka 06 mar 2014, 11:33
nerwa , mnie to NIE swedzi xD
aga ja mam duzo wyczuwalnych na nodze takich dziwnych "grzebieniowatych struktur " xD
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez nerwa 06 mar 2014, 12:05
platek rozy, a to ciekawe kurde co wyjdzie :-/ ehh z tym cukrem, nie lubie tez tych problemow!

księżniczka, to Ty sie ciesz, ze cie nie swedzi :P
Tak wyglada moje: http://static.pokazywarka.pl/i/2749408/ ... 1394100326

-- 06 mar 2014, 11:07 --

na nodze tez mam podobne tylko małe
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez księżniczka 06 mar 2014, 12:20
Jooo poodbnem i w sordku sie takie suche czasem robi ??? moje b rzadko ale da sie dopatrzec takie suche ;D na tej PLAMIE :D
przejebane :D. Napewno grzyb :D Humus żydowski :D.
Obrazek

przez Kakunia 123 06 mar 2014, 12:28
Radzę omijać dziś Rozmowy w toku obejrzałam kawałek i ryczeć mi się chciało...Nastolatki chore na raka....potem przełączam...ubezpiecz się przed rakiem ...wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr;/
All we need is faith
Faith is all we nee
d

przez nerwa 06 mar 2014, 12:28
taak! suche jak cholera, szczegolnie wlasnie po kąpieli! Zanim nie nasmaruje czymkolowiek.
Kurna, zaraza jakas!!!! :D
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez myszka1984 06 mar 2014, 12:37
oco chodzi z tym promowaniem raka? wszędzie tylko TO, na fejsie, Onecie, w tv ...oszaleć idzie!!!!!!!!!!!!!

przez księżniczka 06 mar 2014, 12:57
Kakunia, ta reklama zrakiem rozpierdala :D baba wraca z raka z noga w gipsie :D huehue....
Myszka... bo to zaraz, i aspartamem nas troja, sola drogowa, wg statystyk w 2050 roku wzrosnie zahcorowalnosc na raka do 100% ;)
nerwa... ehh a u dermatologa tlyko 1 bylas ? te moje to maja taka dziwna obwodke dookola, twoje nie :D. takie jak twoje miala kumpela ale na claym ciele... usta cale rece.... ;/ nie wiem czy jej to zeszlo, cala podst, gim i LO napewno z tym chodzila
Obrazek

przez Ellwe 06 mar 2014, 13:00
myszka1984, myszka1984, Mnie też już to męczy. Niby chcą ludzi przestrzegać a faktycznie wyglada to tak jakby go promowali :evil: Gdziekolwiek spojrzysz to tego typu reklama, musiałam zablokować na fejsie, wszystkie strony pomocowe bo mnie szlag trafiał jak widziałam te wszystkie nowotwory szczególnie u dzieciaczków :-|Najgorsze jest to, że chciałabym wszystkim pomóc i dawać kasę a że mogę tylko niektórym to później źle się z tym czuję i mam dziwne jazdy, że zła karma do mnie wróci bo komuś nie pomogłam i taki sam los mnie spotka :why: A głupie instytucje finansowe żerują na naszym strachu i zgarniają od ludzi kasę:/

platek rozy, ta ciągła chęć jedzenia to od nerwicy moim zdaniem. Ja
w zeszłym roku strasznie schudłam z nerwów i wyglądałam strasznie jakbym się kurczyła w sobie, i zaczęły się jazdy, że to na pewno coś poważnego bo jak można tak schudnąć, no i zaczęłam się tuczyć, w głowie pojawiła mi się myśl tyję = jestem zdrowa. Już w sumie nie muszę się tuczyć, bo osiągnęłam wagę maksymalną jaką do tej pory miałam w życiu:) i czuję się super, ale żre nadal jak najęta. łapię się na tym, że jem śniadanie i myślę już o obiedzie, a 10 min po posiłku już mi się brzuch odzywa. Wpierdzielam jak opętana. Biorę sobie jedzenie do pracy i jedząc myślę o fast foodzie np. Nawet myślałam, że mam tasiemca, ale by go chyba zobaczyli na kolonoskopii, chociaż kurde może on w cieńkim żeruje??? :shock:

księżniczka, kochana ja tak też od czasu do czasu mam i te plamki pojawiają mi się nagle, z dupy że tak powiem :mrgreen: wydaje mi się, że to na tle alergicznym. Wiadomo, że alergia jest w pewnym sensie psychosomatyczna. Schodzi mi to po jakimś czasie co prawda. Ale mój mąż ma takie coś na klacie identiko jak ty. Wyskakuje mu raz na jakiś czas taka plamka, która się raz zmniejsza raz powiększa i znika czasem po tygodniu a czasem po miesiącu i nic z tym nie można zrobić jedynie kremami smaruje. Ma tak od wielu lat, raz jest a raz nie ma. To się chyba nazywa łupież różowy Gilberta. Chociaż możliwe, że to jakieś łagodne Atopowe zapalenie skóry.

Łupież różowy Giberta (łac. pityriasis rosea Gibert) – choroba skóry o łagodnym przebiegu, cechująca się zmianami rumieniowo-złuszczającymi w obrębie skóry tułowia i proksymalnych (dosiebnych) części kończyn. Zwykle ustępuje sama i nie wymaga leczenia.
I was looking for a breath of a life
A little touch of heavenly light
But all the choirs in my head sang, no oh oh oh

Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

przez Miro 06 mar 2014, 13:01
Nawet tu na forum była u góry reklama raka swojego czasu :shock:
Kliknij, full screen, full głośność, wyluzuj się --> http://vimeo.com/23333232

przez Ellwe 06 mar 2014, 13:04
Miro, O matko dobrze, że tu nie zaglądałam wtedy. Mi się główna forum pojawia od razu jak włączę googla i nagle taka niespodzianka by mi się pojawiała. Swoją drogą jak to creepy brzmi ,,reklama raka" :great:

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

przez księżniczka 06 mar 2014, 13:06
Dzieki ellwe z apocieszenie :D
Miro, jak kawka smakowala :D?
Obrazek

przez Ellwe 06 mar 2014, 13:15
Mi sie w ogóle wydaje że cała ta akcja z grzybem to jedna wielka reklama preparatów na ,,odgrzybianie". Owszem można mieć grzyba, który powoduje jakieś tam dolegliwości, bo chyba każda kobieta miała kiedyś grzybicę pochwy, ale żeby ten grzyb kogoś zabił i pożerał :shock: No nie bez przesady:)

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

przez platek rozy 06 mar 2014, 13:17
Ellwe, dzieki za odpowedz:) A nie przeszkadza Ci to ze tak jesz co chwile? bo mnie to wkurza i ostatnio stale becze z tego powodu. Przeciez nie mzoe tak byc zeby moje zycie sie w okol zarcia krecilo.

-- 06 mar 2014, 13:18 --

Nic mnie nie cieszy bo zjem i nawet nie mam z tego satysfakcji bo za chwile znow jestem glodna . Juz sobie wmawiam ze mi poszedl ten hormon leptyna i stale glod odczuwam .
:bezradny:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Sortuj wg