Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez nerwa 15 lut 2014, 12:28
neon, no fakt, przez to nawpier.... się pączków, nie moglam potem pol nocy spac, bo czulam sie tak najedzona. W sumie teraz w stalam i nadal nie jestem glodna :mrgreen: Ale na dzisiaj mam 4 do zjedzenia, bo kupilam 6 w paczce w promocji, ale do dzisiaj wazne tylko :))))) hehhe
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez księżniczka 15 lut 2014, 13:18
Ale jestem popierodlona :((. Napisalam posta powyzej ^ i poszłam jeszcze do TŻ się przytulić bo spał.... i zaczełam płakać, ze głowa mnie pika/boli, że wyjeżdżam dzisaj na 2 tyg to pewnie go juz nie zobacze bo wyladuje gdzieś z padaczką i guzem mózgu, ze zostało mi tak nie wiele a jestem taka młoda, ze tyle ludzi przecież umiera na raka, że tyle ludzi ma jakieś przewlekłe choroby, nie ma nogi, nie ma cycka, sa bezdomni itp węc dlaczego ja nie mam być chora jutro....
A nie umiem myśleć tym, że to ja przeszłam już kiedyś 7 zabiegów na stopy, bo mnie zarazili syfem na zabiegówce, że to ja mialam rozwalone zeby tak, że wydalam mase pieniedzy zeby jako tako cos tam w gębie mieć a ząbki myłam, że to ja mam rozwalony staw skroniowo żuchwowy tak, że mi kośc wywala z boku jak otwieram buzie i zbacza na lewa strone <rotfl> ze nosiłam aparat, który po kontuzji stawu na nic się nie przydał, bo mi się teraz ząbki nie stykają i szynka zlatuje z kanapki bo nie można odgryźć, ze płakałam przez to ze wypadną jak się nie stykają,.... jechalam do lekarza to zaproponowal mi operacje łamania żuchwy i szczeki w 2 miejscach za 40 tys. zeby to naprawic ( powiedzałam mu ze za 40 tys to se zycie bym na nowo ulozyla).
Ze mama mnie tylko wychowała, ze zostala sama jak miala zaledwie 26 lat z 2 malutkich dzieci... ja 4 latka a siostra 2 miesiące bo tato zmarł na serce.... a szedł na operacje bo mówił " ELUŚ będzie lepiej" a moze bez operacji by nie mogl uprawiac sporotow itp ale by zył.... moze limit pecha wyczerpalam, a moze nie... życie jest takie okrutne... mam nadzieje ze teraz to jestem w piekle, albo czyściu, bo dobre rzczy się też w tym syfie zdarzają, ale dzisaj ewidentnie nie chce mi się życ.
Przperaszam, za ten monolog, ale mi tak jakoś... smutno i źle.
No i mam 'RakaSraka" :(
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez marta80 15 lut 2014, 14:01
ksiezniczko...znam twoj bol bo miewam tez takie dni...potrafilam nie spac cala noc i dumac...jak to bedzie jak umre kto wychowa moje dziecko..plakalam do sis zeby sie nim zajela..zeby pomogla mojemu mezowi...jzu sie widzialam w chustce po chemii....
nic mi sie nie chcialo....bo po jak i tak umre(((:
rano ryczlam mezusiowi w rekach....juz mial dosc....dlatego cie rozumiem w 100%..

a powiedz masz dzieci??ile mas zlat jesli moge wiedziec?:)bierzesz jakies leki....antydeprestany...??
ja biore i sie troche uspokoilo odlkad zaczelam brac....nie mowie ze jest dobrze ale jest poprawa....

uwierz mi ze nie tylko ty masz takie mysli i takie akcje jesli cie to pocieszy....

a powiedz mialas akcje z wezlami chyba tak??bo cos pisalas..dobrze kojaze...i jak to sie stalo ze sie uspokoilas??robilas usg wezlow??bo ja jak debil,,,6mcy jzu temat ziarnicy i chlonniakow przerabiam i sie macammmmmmmmmmmmmm(((::

fajnie ze jestes:)))

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez księżniczka 15 lut 2014, 14:08
marta, mam 23 lata (rocznik 90ty ;)) . Dzieci nie mam.
Znalazłam sobie inną chorobę , a przedtem byłam na usg węzłów.
CHodzę do psychologa, już drugiego.... jedynie na nerwy to hydroksyzyna.
teraz popłakalam i głowa troche zelżała, ale ciągle jest i do tego ciągle mam dreszcze az robie takie (tsss brrr odruchowo i czuje jak mi po plecach lata....)
Obrazek

przez marta80 15 lut 2014, 14:23
oo to mloda jestes;)a kiedy to wszystko sie u ciebie zaczelo?i po usg welzow sie uspokilas??
bo ja nie!!!poniewaz jeden sie nie podobal pani ktora robila usg,,,,i mnie nastraszyla debilka...poszlam z tym do onkologa...on mowi ze ok...a schiza zostala(((:
ja mam dzis miekkie nogi((:slabosc....

przez księżniczka 15 lut 2014, 14:27
jak wyczułam te węzły i dostalam skierowanie na morfologie , ktora wyszla ok, a lekarz ze dalej nic z tym nie zrobi tylko przez jakis czas co 3 miechy badanie krwi, bo w III stadium rak będzie widziany we krwi ;). I wtedy poszło ;).
Ciekawe, czy ta moja glowa i te dreszcze to typowo nerwy czy jakas infekcja :((.
Jade do mamy to od wieczora przez tydzien w lozku leze i pierodle caly swiat :(
Obrazek

przez nerwa 15 lut 2014, 14:27
Wiecie co jest beznadziejne w tym wszystkim - ze my w sumie nie wiemy czy t o co nam dolega to prawda czy nie, takie rzycie na pograniczu rzeczywiscoci i urojen kurde. Bo zdrowy czlowiek, jak cos go boli to chociaz wie, ze cos mu dolega. A u nas to najpewniej cos wyimaginowanego, ale.... jaka mamy pewnosc, ze to nie prawdziwe? Zadna.... Wiec to jest dobijajace.

To tak jakby miec halucynacje i nie byc do konca pewnym czy osoba z ktora rozmawiamy to prawdziwy ktoś, czy moze wymyslny. Ehhh
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez AddictGirl21 15 lut 2014, 14:32
nerwa napisał(a):Wiecie co jest beznadziejne w tym wszystkim - ze my w sumie nie wiemy czy t o co nam dolega to prawda czy nie, takie rzycie na pograniczu rzeczywiscoci i urojen kurde. Bo zdrowy czlowiek, jak cos go boli to chociaz wie, ze cos mu dolega. A u nas to najpewniej cos wyimaginowanego, ale.... jaka mamy pewnosc, ze to nie prawdziwe? Zadna.... Wiec to jest dobijajace.

To tak jakby miec halucynacje i nie byc do konca pewnym czy osoba z ktora rozmawiamy to prawdziwy ktoś, czy moze wymyslny. Ehhh

Dokładnie tak...
...and I will pay for my sanity...<Efevelon 75mg, Perazin 200mg>

przez Miro 15 lut 2014, 14:40
Ja już mam na to wywalone, na znajdowanie kolejnych guzów. Czekam na objawy ogólnoustrojowe, bo w przeciwnym razie faktycznie zszedł bym na wyimaginowanego chłoniaka :?

t.j. nie dzieje się nic prócz "Niby" powiększonych węzłów? To nie ma raka i tego się trzymam
Kliknij, full screen, full głośność, wyluzuj się --> http://vimeo.com/23333232

przez księżniczka 15 lut 2014, 14:48
Ja myśle czy z ta głowa iśc do neurologa... ale duzy bol to nie jest... a po 2 , cały szczelsiwy z epieniazki dostanie wypisze mi skierowanie na rezonans te zprywany :D ? to pozdro... znowu z palcem w dupje :D
Obrazek

przez marta80 15 lut 2014, 15:10
ksiezniczka no idz,,da ci skierowanie,,,zrobisz i bedziesz spokojniejsza,,,,mnie 4miechy bolal leb non top....i ucho wiec 100% guz mozgu((:no bo co innego no co!!!!zrobilam tomograf..a pozniej rezonans jak psychol...bo stwierdzilam ze tomograf jest malo wiarygodny...ehhhhh szkoda gadac...

nerw dokladnie jak kogos cos boli to leczy sie pod jednym katem...wiec co mu jest itd...a my 10tys chorob....no masakaraaaaa.....kiedy to sie skonczy...

miro dobre podejscie i tego sie trzymaj...bo mnie swedzi skora...i twierdze ze to kolejny objaw ziarnicy.,,,a lekarz ze to nerwica albo po lekach....wykoncze sie((((:

przez księżniczka 15 lut 2014, 15:17
ale rezonans NIE NA NFZ... to..... :D ..... równie dobrze cycki bym mogla se zoperowac :D
Obrazek

przez Ellwe 15 lut 2014, 15:55
księżniczka, ja dostalam skierowanie na rezonans na nfz:) idz do neurologa i moze sie uspokoisz. Tylko troche trzeba czekac. Ja mam np. na lipiec a zapisalam sie.miesiac temu :great:
Tak w ogole dziewczny polecam wam dziurawiec. Poki co narazie nie ma zbyt duzego slonca wiec mozna pic:)) mi troche pomaga:)
I was looking for a breath of a life
A little touch of heavenly light
But all the choirs in my head sang, no oh oh oh

Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

przez myszka1984 15 lut 2014, 16:19
mnie dziś znowu boli pierś:( a to dopiero 13 dzień cylku... robiłam w październiku usg bo już mnie tak boli od tamtej wiosny i nic szczególnego nie wyszło ( nieliczne torbiele) . Czasami mam tak ze boli mnie kilka dni przed okresem, a teraz boli mnie już od połowy... i to w dodatku jedna piers, ból tylko przy dotylku w jednym miejscu od strony mostka :(((( nie wiem co robić... miałyście tak ?

Sortuj wg