PYTANIE !!

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

PYTANIE !!

przez anonimowy9 27 sty 2012, 14:56
Ja tak miałem gdy doktorka mi powiedziała że mam guza mózgu, leżałem dwa tygodnie i sobie wmawiałem ze mnie głowa boli, czułem jakby ten guz faktycznie był, okazało się ze to były objawy depresji, każdy ma inaczej ale nie ma się czym martwić głowa do góry też miałem w dzieciństwie takie urojenia że musiałem coś zrobić 4 razy np. pytać o kolacje, bo ta informacja do mnie nie docierała i obyło sie bez lekarzy, dałem rade sobie z tym. Grunt to o tym nie myśleć i nie robić nic wbrew sobie.

Mojej przyjaciółce umarła babcia i też słyszała jej głosy, w snach widziała jej twarz, czasem wydawało jej się ze do niej mówi.

Ja też czasem słysze głosy, w nocy jakieś szmery, skrzypienia, czasem na oczach pojawia mi się dziwna czarna kropka ale to tylko wyobraźnia pamiętaj o tym, nie bój się to mija. Dasz rade trzymam kciuki.

PYTANIE !!

przez Filip120 27 sty 2012, 18:11
Dzięki.tylko kurde za dużo sie naczytalem.bo jak już sie robi lepiej to wkretka że chorzy psychicznie nie maja krytycyzmu...

-- 28 sty 2012, 12:25 --

Jezu.jest lajt.a ja sie wkrecam z tym krytycyzmem...

-- 28 sty 2012, 14:01 --

Dzis nie odczuwam leku.tylko straszne poczucie snu na jawie,troche dziwna rzeczywistosc.to normalne ?

-- 29 sty 2012, 21:09 --

czuje sie ccały czas dziwnieczasami np nie czuje swojego ciała ,wzrok sie wyteża przez co czuje się jak w snie i przez to panikuje czy to jest normalnie strasznie sie tego boję i jeszcze wkręcam sobie rozne głupie rzeczy...!! Czy to jest normalne.albo ze to co robiłem przed chwila pamietam jakby za mgłą...

Sortuj wg