Derealizacja. Depersonalizacja.

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez pocahontas3005 07 wrz 2012, 12:44
sarna...także wtedy bardzo płakałam...Zobacz jakie to popierdo***!!!
albo też ,że skocze z mostu ,lub powiesze się ech... :(((

przez agulka24211 07 wrz 2012, 12:45
caly czas jak mam napady to mysle ze to juz koniec ze to zawał ale puzniej po ataku mysle sobie jeszcze zyje i to napewno nie serce ale rozmawiałam z moja znajoma pielegniarka ktora mowiła mi zebym brała lek PROMOLAN powiedziała ze jest bardzo dobry i chyba zaczne go zazywac tylko znowu sie boje ze mam chore serce i ze sie nie obudze po tym leku :((

przez pocahontas3005 07 wrz 2012, 12:59
Saanna napisał(a):
pocahontas3005 napisał(a):Agulka,wez ten lek...Objawy miną...Teraz się tylko okaleczasz bardziej.
Sarna,mi lęki przechodzą(zapewne zasługa leków)ale depersonalizacja pogłębia się...Czuje ją niezmiennie 24h od prawie 3 tyg.Może zbyt często myślimy o wspomnieniach (przypominamy sobie je)i dlatego nie czujemy co dzieje się teraz???Próbuje logicznie podejśc do tego wszystkiego,ale brak racjonalnej odpowiedzi.Ja tylko marzę o tym,aby czuć się jak miesiąc temu...Uwielbiałam wtedy być sama ze sobą(sprzątać,gotować obiad,oglądać tv)Teraz każdy dzień przebiega na zasadzie "żyje sobie ktoś i robi wszystko jakby miał zakodowane polecenia"Ciekawi mnie w jaki sposób odzyskam siebie... :(

mam identycznie, z tymze u mnie dd trwa 8 m-cy!!!! jakoś nie wierze w poprawe. niby fiz lepiej, nie ma moze napiecia, ale w glowie jest nie tak. mysle o smierci. z tego co wiem, to juz wczesniej mialam dd, ale nei az tak i nie tak dlugo

Tanatofobie(lęk przed śmiercią) miałam w ostatnim ataku dd....Patrząc na starszych ludzi było mi ich żal,że umrą...dUŻO MYŚLAŁAM O PRZEMIJANIUI ŚMIERCI...PASKUDCTWO :(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez sarna87 07 wrz 2012, 14:18
to ze wyskocze,skrece na sasiedni pas i sie zderze z innym autem- tez mialam.Jest to poj..ane:///skad to sie w bani bierze???Tanatofobie to ja mam od smierci ojca,teraz troche lzejsza ale mialam z tym masakre.Ataki paniczne,szpital brr:(((teraz bardziej niz smierci boje sie zycia z tym gownem i z wlasnymi myslami:>

przez Saanna 07 wrz 2012, 14:26
sarna, ja mam, mialam lęki przed smiercią od dziecka i tez boje sie zycia obecnie bardziej w takim stanie :(

-- 07 wrz 2012, 13:29 --

poza tym smierc smiercia, ja mysle by skonczyc ze sobą. ja juz mam dosyc, ciagle tez czuje sie chyba za cos winna, coklwiek nie zrobie. bylam na oddziale dziennym, ale tam zaw szystko czulamw ine, za to co powiedzialam,z a to, ze nie powiedzialam. Jaka jestem wsrod innych, ze manipuluje, uzywam szantazu emocjonalnego- to mi zarzucono i faktycznie jedna rzecz mogla byc tak odebrana, choc nie to mialam na mysli. kiedys to faktycznie tak robilam, ale pozniej w trakcie terapii stweirdzillam , ze to straszne chamstwo i rozumiem, ze ludzie mogli byc wsciekli. ja juz sama nie wiem.

przez pocahontas3005 07 wrz 2012, 15:24
sarna87 napisał(a):to ze wyskocze,skrece na sasiedni pas i sie zderze z innym autem- tez mialam.Jest to poj..ane:///skad to sie w bani bierze???Tanatofobie to ja mam od smierci ojca,teraz troche lzejsza ale mialam z tym masakre.Ataki paniczne,szpital brr:(((teraz bardziej niz smierci boje sie zycia z tym gownem i z wlasnymi myslami:>

Ja też obecnie bardziej boje się mojego stanu,niżeli myśli o śmierci :(
No cóż Nasze ózgi są nieobliczalne...

przez sarna87 07 wrz 2012, 18:36
Saanna tez sie smierci boje od zawsze,po odejsciu ojca to sie po prostu przerodzilo w paranoje.Ja juz tez momentami mam ochote skonczyc z tym ale nie zrobie tego,nie dam wygrac tej kur..ie jaka jest nerwica a tym jeba..ym myslom wypowiedzialam wojne:>nie wolno sie poddac,nie wolno..Pocahontas to prawda,nasze mozgi zyja wlasnym zyciem a dla mnie najwieksza kara jest przebywanie samej ze soba!

przez pocahontas3005 07 wrz 2012, 21:21
Jak samopoczucie dziewczyny???U mnie bez zmian :/

przez agulka24211 07 wrz 2012, 21:34
pocahontas3005 napisał(a):Jak samopoczucie dziewczyny???U mnie bez zmian :/

pocahontas3005 dzisiaj jest dzien do bani piecze klatka piersiowa jakiej kłucia mam w okolicy serca bardzo sie boje ale jakos sobie radze wykupilam sobie dzisiaj lek PRAMOLAN wezme na noc mam nadzieje ze nic mi sie po nim nie stanie bo moje leki sa coraz bardziej mocniejsze siedzi mi to w głowie a jak pocahontas u ciebie jak samopoczucie??

przez pocahontas3005 07 wrz 2012, 22:01
Niezbyt ciekawie :( Agulka,Przekonasz sie jak bardzo Ci te leki pomogą...Gwarantuje Ci,ze poczujesz ulgę.Wreszcie sie zdecydowałas na taki krok :)

przez sarna87 08 wrz 2012, 07:35
Ja mialam wieczor i noc do bani.Stany lekowe przez natretne mysli:///psychiatra powiedzial ze zmieni mi jeden lek na cos bardziej skutecznego.Mam nadzieje ze zadziala..bo od tuch mysli normalnie sie dusze i jest mi niedobrze:(nerwica wiedziala gdzie zaatakowac...

przez agulka24211 08 wrz 2012, 07:41
sarna87 napisał(a):Ja mialam wieczor i noc do bani.Stany lekowe przez natretne mysli:///psychiatra powiedzial ze zmieni mi jeden lek na cos bardziej skutecznego.Mam nadzieje ze zadziala..bo od tuch mysli normalnie sie dusze i jest mi niedobrze:(nerwica wiedziala gdzie zaatakowac...

sarna87 tez masz lęki mozesz cos wiecej mi powiedziec o swojej nerwicy jakie ty masz objawy i jak sobie z nimi radzisz??

przez Madzialenka 08 wrz 2012, 08:47
Dziewczyny od dwóch miesięcy mam prawie codziennie ból głowy.Czy to może być od ciąży i niskiego ciśnienia?Boję się, że mam coś w głowie.Dwa lata temu miałam tomograf i wszystko wyszło ok. Nie wiem co robić :why:

przez sarna87 08 wrz 2012, 11:00
Agulka ja zawsze bylam typem nerwicowca.Od czerwca mam zdiagnozowana nerwice lekowa.Dopadla mnie jak juz pisalam po smierci ojca.Na poczatku mialam objawy:kolatania serca,bole za mostkiem,bole glowy,zimne i gorace poty,niepokoj,skoki cisnienia itp W lipcu dostalam ataku panicznego gdzie zabrano mnie do szpitala bo moje tetno wynosilo prawie 200 przy cisnieniu 120/80.Mysleli ze to cos z sercem.Objawy mialamasakryczne-dretwialy mi konczyny,krecilo sie w glowie,totalna derealizacja,potworny niepokoj,serce myslalam ze mi wyskoczy tak mi nawalalo.Tracilam swiadomosc.I co??Zbadali mnie wzdluz i wszerz.Serce mam jak dzwon!tarczyca,morfologia super.Nie moglqm uwierzyc ze to przez nerwy!!!ale widzisz co potrafia zrobic.Takze uwietz mi ze NIC Ci NIE JEST.Sa to potworne doznania,rozumiem Cie doskonale.Po prostu staraj sie to zlewac,mow sobie ze to TYLKO glupia nerwica chce zebys myslala ze jestes obloznie chora,oddycjaj przepona,staraj sie czyms zajac a to bedzie mijalo.Madzialenka z cala pewnoscia moze to byc od cisnienia plus Twoja nerwica jeszcze to nakreca:)

Sortuj wg