Derealizacja. Depersonalizacja.

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez nazwaużytkownika 15 sie 2012, 17:09
sandra napisał(a):hehe fajnie o tym piszesz ja na 13 jestem umowiona z kolezanka mam do niej isc i juz sie boje ze u niej cos mi odbije a jak bede wychodzila to bede bala sie drogi do domu ze zapomne jak mam wrocic do domu albo spanikuje na srodku ulicy

ja czasami się bałem takich godzin jak ta przez Ciebie wymieniona. Wolałem bezpieczniejsze liczby.

przez sandra 16 sie 2012, 23:49
ja sie nie boje godzin boje sie tego ze np w danym momencie czuje sie w miare i chce wyjsc a zachwile sie zaczyna jazda boje sie itp dzisiaj mialam straszna awanture z moim piotrkiem okropnosc wpadlam w taka furie ze az sama sie siebie wystraszylam i zaraz mysli juz nie potrafie sie kontrolowac a moze to juz pcozatek najgorszego i kogos zabije eh ale zreszta pytalam 2 osoby dzisiaj czy powod dla ktorego wpadlam w ta furie jest na tyle wystarczajacy zeby sie tak wkurzyc moja siostra powiedziala ze sama by tak zrobila i kolezanka tez niewiem czy macie ochote czytac szczegoly tego co dzisiaj zaszlo wiec nie pisze jesli ktos bedzie chcial wiedziec cos wiecej to napisze :) prosze boga tylko zeby mnie uwolnil chociaz w 50% tego wszystkiego bo ja juz calkowicie jestem bezuczuciowa chyba wszystko mam gdzies tak jak by mnie to ni eobchodzilo jestem tak tym wszystkim przemeczona ze mam czasem ochote zeby wszyscy dali mi swiety spokuj poprostu jeden dzien taki zeby polezec i miec w dup wszystko

-- 18 sie 2012, 23:14 --

halo haloo czy tutaj ktos jeszcze pisze??
wypijmy dziś butelkę za (sukces ?) albo dwie
więc zabierz mnie na drinka, pocieszyć muszę się
i chociaż nie pomoże, a jednak kto to wie
zapomnę o tym stresie, myślałam, że mnie zje

przez Saanna 21 sie 2012, 12:13
ja mam depersonalizacje non stop, przwyczajam sie :(. to nie jest normalne zycie. nie mam potrzeb, cos mnie ciągnie w dół. mam jakies dziwne napiecia głowy, albo ja o czym mysle

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Madzialenka 22 sie 2012, 09:56
Ja miałam już pare dni lepszych,ale znów wszystko wróciło ze zdwojoną siłą. Czy to już nigdy się nie skończy? :(

przez ladywind 22 sie 2012, 10:49
Ja też miałam spokój od derealizacji i depersonalizacji ale wróciło ok 3 tygodni temu i bardzo mnie to męczy, również w silnym natężeniu.
Znowu pojawiły się silne stany lękowe.

Mam pytanie zwłaszcza do dziewczyn, czy komuś wychodzą bardzo włosy przez nerwice ?
Bo mnie od jakiegoś czasu strasznie zaczeły wychodzić i bardzo mnie to niepokoi:(

-- 22 sie 2012, 09:51 --

Saanna, czym się objawia u Ciebie to napięcie głowy? bo u mnie to jest takie zmienne, od szczypania po takie rozdzierające bóle jakby mi ktoś skóre na głowie rozciągał, czasem takie szczypanie. Nie wiem czy jest możliwe że od tego zaczęły mi bardziej wychodzić włosy.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Madzialenka 22 sie 2012, 14:29
ladywind po jakim czasie Ci się wróciło i jakie leki na to brałaś lub bierzesz?

przez Saanna 22 sie 2012, 15:13
hmmm, to jest cos takiego jakby ktos mi gwózdz wbijał, czy cos. mnie ból głowy jakoś przestał mi uprzykrzac zycie - jeszcze 2 dni temu tak, ale jak sie jakos dziwnie napielam, to poczułam smutek i troche mi zelzalo. :/. ale dalej czuje jakbym miala dekiel na głowie- tzn, niby cos tam chce siw ydostac, jakas ja, ale nie daje rady, bo jakas bariera jest.
A włosy to mi wyłażą na potęge. znajdziesz moje fotki na forum witam to zobaczysz jakie mialam włosy, teraz mam polowe tego :( . jakbym bylo po jakiejś chemii.

-- 22 sie 2012, 14:48 --

"smutek" taki na głowe- nie taki normalny

przez ladywind 22 sie 2012, 17:11
Madzialenka, wrociło mi to przed wyjazdem na wesele, tzn naisliło się bardzo, teraz biore Fevarin w dawce 100mg wczesniej brałam połowke, i może po zwiekszeniu dawki tak mi sie stało. Naprawde straszne jest to uczucie. Boje sie samej siebie przez to.

Saanna, mnie tez tak włosy wychodzą bardzo, a ten ból to chyba mamy podobny, mnie od czasu do czasu zmienia sie naislenie tego kłócia, rozrywania
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Saanna 22 sie 2012, 17:49
ja czasem mam wrazenie, ze mi gowa pęknie- jakby emocje nie mialy nnej drogi ucieczki. mam ochotę się rozplakac, a nie moge, a jak placze, to zadnej ulgi :( ja juz mam dosyć tego :( i do tego taki oddech, jakby ktos mnie gonił.

przez Madzialenka 23 sie 2012, 19:12
Czy ktoś z Was brał Anafranil?

przez czipsik 23 sie 2012, 21:22
prawie sie poplakalam przegladajac ten temat.... teraz juz wiem, ze nie jestem nienormalna, albo ze nie jestem jakas dziwina hopochondryczka....szkoda tylko, ze wczesniej Was nei znalazlam...

przez Madzialenka 24 sie 2012, 12:42
Tym razem już chyba z tego nie wyjdę :( Leki nic nie pomagają. Pomocyyyyyyyyyyyy!

przez ladywind 24 sie 2012, 13:49
Madzialenka, brałam anafranil, ale tylko pogorszył mój stan psychiczny

przez Madzialenka 24 sie 2012, 13:53
No to mnie teraz załamałaś :( A jaki lek Ci pomagał?

Sortuj wg