Nerwica a głowa,zawroty, ucisk i inne dolegliwości głowy

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez cameeelie 29 lip 2016, 12:24
Mili89 napisał(a):cameeelie, wiem co czujesz, bo gdy tylko pojawily sie te objawy u mnie to balam sie panicznie. Uspokoilo mnie, ze jest (niestety) eiele osob z takim problemem. Ja na rezonans czekalam miesiac w uk na fundusz i niedawno mialam wyniki, ze wszystko jest ok. A objawy mam 1.5 roku . jak chcesz byc spokojniejsza to pewnie pojdz :)

Mam wizyte u neurologa we wtorek, mam nadzieje, ze ta wizyta mnie jakos uspokoi, ale boje sie tez, ze da mi skierowanie na jakies badanie glowy, a ja nie bede miala pieniedzy, zeby za nie zaplacic, naprawde nie wiem ile takie cos kosztuje, ale pewnie duzo:(

przez Mili89 29 lip 2016, 15:38
cameeelie, to pojdz panstwowo - troche poczekasz, ale w koncu zrobisz i sie uspokoisz. rezonans to koszt ok 350-500 zl prywatnie...
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez cameeelie 29 lip 2016, 18:34
Mili89 napisał(a):cameeelie, to pojdz panstwowo - troche poczekasz, ale w koncu zrobisz i sie uspokoisz. rezonans to koszt ok 350-500 zl prywatnie...

zobacze co powie mi neurolog we wtorek, nawet jezeli powie, ze nie widzi nic niepokojącego to chyba i tak sie zdecyduje na rezonans czy tk. A orientujesz sie ile trzeba czekać na takie badanie w nfz?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mili89 01 sie 2016, 02:41
Nie wiem kochana bo ja mieszkam w Anglii i tu czekalam miesiac. Pewnie w Polsce podobnie. Ale lepiej sobie poczekac i zrobic i wiedziec co tam sie dzieje. Niz ciagle sie donyslac wymyslac i zamartwiac.
Daj znac co u neurologa:*

przez cameeelie 03 sie 2016, 18:55
Mili89 napisał(a):Nie wiem kochana bo ja mieszkam w Anglii i tu czekalam miesiac. Pewnie w Polsce podobnie. Ale lepiej sobie poczekac i zrobic i wiedziec co tam sie dzieje. Niz ciagle sie donyslac wymyslac i zamartwiac.
Daj znac co u neurologa:*

Tak jak myślałam, pani neurolog powiedziała, że nie widzi nic niepokojącego i, że to pewnie ze stresu. Powiedziała jeszcze, że psychiatra musi koniecznie zmienić mi leki, a i przepisała mi tylko vicebrol 3x1. I tak się nie uspokoiłam i ciągle żyje w stresie, cały czas czuje lęk nawet nie wiem przed czym i chyba to wszystko rzeczywiscie wskazuje na powrót nerwicy:(

przez Mili89 04 sie 2016, 02:30
cameeelie, jesli to pochodzenia neurologicznego np przez slabsze krazenie krwi w mozgu to ten lek Ci pomoze.
pojdz do psychiatry, opowiedz o swoich objawach itp napewno Ci pomoze ! nie ma sensu sie z tym dlugo meczyc ...

przez peppasalt 16 sie 2016, 21:46
Cześć. Mam nadzieje, że dobrze trafiłem i jeżeli piszę w złym temacie to wybaczcie:) Od pół roku mam nonstop zawroty głowy - od rana do wieczora. Psychiatra powiedział, że to nerwica. Zamierzam poddać się terapii. W międzyczasie biorę 3 razy dziennie Coaxil oraz od dwóch tygodni 2 razy dziennie Pregabalin (75). Zacząłem znowu uprawiać sport. Pytanie mam odnośnie tych zawrotów. Czy jest jeszcze jakiś sposób aby je wyeliminować lub chociaż zmniejszyć? Pozdrawiam ;)

przez agusiaww 17 sie 2016, 19:47
peppasalt, ile czasu bierzesz coaxil? Byles badany przez neurologa?
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez peppasalt 17 sie 2016, 20:17
agusiaww napisał(a):peppasalt, ile czasu bierzesz coaxil? Byles badany przez neurologa?

Kilka miesięcy. Tak byłem badany i wszystko jest ok.

przez Madzialenka 22 wrz 2016, 19:42
Witam!Po czterech latach znów się źle czuję.Moje objawy to silne zawroty głowy,otępienie,chodzę jak lunatyk i ciągle boli mnie głowa.Zazywam Asentre najpierw 50,potem 100. Czy możliwe jest żeby przy braniu tabletek nerwica wróciła?

przez Mili89 29 wrz 2016, 11:30
Madzialenka, ile czasu ja bierzesz ?
jesli dlugo to byc moze trzeba zmienic lek ...
a robilas morfologie ? moze jakas anemia albo niedobor magnezu ?

przez OLX88 01 paź 2016, 15:17
Powitać!
Świeży jestem :)
U mnie zawroty głowy maja postać, chodzenia po czymś co się zapada, i dretwienia głowy. Jak sobie z tym radzicie? :) Oczywiście szereg badan MR i TK już był :D

przez finlandia 19 paź 2016, 14:31
Hej,ponownie, bo juz kiedys tu bylam...i nadal mam problemy dotyczace zawrotow glowy.Mineło juz 6 lat odkąd mi dokuczaja i nadal nie moge uwierzyc ze to nerwica czy inne zaburzenia osobowosciowe....czytam wasze posty,a w sumie nie wiem czy ja sie znalazlam w odpowiednim watku.Wy przynajmniej wiecie ze macie nerwice,uwierzyliscie w nia z takich a nie innych wzgledow a mi tak ciezko w to uwierzyc,poniewaz juz od prawie roku chodze na terapiie indyw.i w sumie nie widze poprawy,sa momenty ze tlumacze sobie to w ten sposob ze moje objawy pochodza od nerwicy ale to tylko chwila bo zaraz potem zadaje sobie to samo pytanie co to jest???jeszcze raz powroce do moich objawow:na pierwszym miejscu wstretne zawroty glowy przez ktore nie moge normalnie funkcjonowac,wychodzic z domu,do sklepow,kosciola itd,,,potem jest ogolne zmeczenie i sennosc,budze sie rano niby powinnam byc wypoczeta a ja mam ochote isc dalej spac zaraz po wybudzeniu,kompletnie nie mam sily i od rano towarzyszy mi to dziwne uczucie w glowie,takie niby zawroty,kolysanie i trzyma do wieczora a nawet w nocy czasem zasnac przez to nie moge.
-czeste pocene sie glownie w miejscach typu sklep,szkola,przedszkole,urzedy,zaraz mam cala bluzke mokra,jest to bardzo uciazliwe.
-bole glowy,zachwiania rownowagi,strach ze sie wywroce,
-bol kregoslupa przewlekly,boli non stop juz sie do tego ze tak powiem przyzwyczailam....
czasem wystepuje takie mrowienie i w nogach i rekach,nogi miekkie jak z waty i ogolne oslabienie
-czesto mnie szczypia oczy jak mam te zawroty i sa takie bardziej szkliste i wrazliwe.....
co jeszcze moge powiedziec.....jestem przebadana wszystkie badania obrazowe typu rezonanse i tomografie,wszystko ok!
badania tarczycy ok,laryngolog,okulista,hormony ok,,,nie wiem co jeszcze duzo tego bylo,bolerioza ,odkleszczoe badania, jedynie tezyczka mi wyszal ale neurolog powiedzial ze to moze byc spowodowane nerwica i nic z tym nie rbie,jem magnez i tyle.LEKARZE POSTAWILI MI WLASNIE DIAGNOZE NERWICA!!!!!!!!!! A ja do konca w to nie wierze......czemu?poniewaz codziennie mecze sie z moimi objawami ktore nie pozwalaja mi funkcjonowac i zwalenie wszystkiego na nerwice w tym przypadku jest zbyt banalne i proste i dla mnie niezrozumiale.Uwierze nie wiem keidy,moze jak bezposrednio spotkam na swojej drodze osobe co tez boryka sie na codzien z takimi dolegliwosciami....ciagle mysle ze to jakas choroba nieodkryta no bo co moze tak codziennie dokuczac,skoro zle sie czuje,to musi byc jakas przyczyna????chetnie z kim pokonwersuje na ww temat,pozdrawiam

przez RafalXX 21 paź 2016, 22:09
finlandia napisał(a):Hej,ponownie, bo juz kiedys tu bylam...i nadal mam problemy dotyczace zawrotow glowy.Mineło juz 6 lat odkąd mi dokuczaja i nadal nie moge uwierzyc ze to nerwica czy inne zaburzenia osobowosciowe....czytam wasze posty,a w sumie nie wiem czy ja sie znalazlam w odpowiednim watku.Wy przynajmniej wiecie ze macie nerwice,uwierzyliscie w nia z takich a nie innych wzgledow a mi tak ciezko w to uwierzyc,poniewaz juz od prawie roku chodze na terapiie indyw.i w sumie nie widze poprawy,sa momenty ze tlumacze sobie to w ten sposob ze moje objawy pochodza od nerwicy ale to tylko chwila bo zaraz potem zadaje sobie to samo pytanie co to jest???jeszcze raz powroce do moich objawow:na pierwszym miejscu wstretne zawroty glowy przez ktore nie moge normalnie funkcjonowac,wychodzic z domu,do sklepow,kosciola itd,,,potem jest ogolne zmeczenie i sennosc,budze sie rano niby powinnam byc wypoczeta a ja mam ochote isc dalej spac zaraz po wybudzeniu,kompletnie nie mam sily i od rano towarzyszy mi to dziwne uczucie w glowie,takie niby zawroty,kolysanie i trzyma do wieczora a nawet w nocy czasem zasnac przez to nie moge.
-czeste pocene sie glownie w miejscach typu sklep,szkola,przedszkole,urzedy,zaraz mam cala bluzke mokra,jest to bardzo uciazliwe.
-bole glowy,zachwiania rownowagi,strach ze sie wywroce,
-bol kregoslupa przewlekly,boli non stop juz sie do tego ze tak powiem przyzwyczailam....
czasem wystepuje takie mrowienie i w nogach i rekach,nogi miekkie jak z waty i ogolne oslabienie
-czesto mnie szczypia oczy jak mam te zawroty i sa takie bardziej szkliste i wrazliwe.....
co jeszcze moge powiedziec.....jestem przebadana wszystkie badania obrazowe typu rezonanse i tomografie,wszystko ok!
badania tarczycy ok,laryngolog,okulista,hormony ok,,,nie wiem co jeszcze duzo tego bylo,bolerioza ,odkleszczoe badania, jedynie tezyczka mi wyszal ale neurolog powiedzial ze to moze byc spowodowane nerwica i nic z tym nie rbie,jem magnez i tyle.LEKARZE POSTAWILI MI WLASNIE DIAGNOZE NERWICA!!!!!!!!!! A ja do konca w to nie wierze......czemu?poniewaz codziennie mecze sie z moimi objawami ktore nie pozwalaja mi funkcjonowac i zwalenie wszystkiego na nerwice w tym przypadku jest zbyt banalne i proste i dla mnie niezrozumiale.Uwierze nie wiem keidy,moze jak bezposrednio spotkam na swojej drodze osobe co tez boryka sie na codzien z takimi dolegliwosciami....ciagle mysle ze to jakas choroba nieodkryta no bo co moze tak codziennie dokuczac,skoro zle sie czuje,to musi byc jakas przyczyna????chetnie z kim pokonwersuje na ww temat,pozdrawiam

Blednik mialas badany?

Sortuj wg