Nerwica a głowa,zawroty, ucisk i inne dolegliwości głowy

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Madzialenka 23 sie 2012, 14:17
Nie chcę Ci źle doradzać, ale może powinieneś zacząć brać lek, bo może to samo nie minąć.

przez bvb25 23 sie 2012, 14:23
wiem , juz do tego dojrzewam coraz bardziej, to jest tak, że psychiatra przepisał mi go ale psycholog stwierdziła, że nie jest aż tak źle i żebym próbował przeżyć to bez antydepresantów bo wtedy psychoterapia może być skuteczniejsza i mogę to zaleczyć na stałe
Wrażenie, że znane miejsca wydają się obce i przerażające, zamazany spowolniony wzrok,śnieg optyczny, nadwrażliwość na światło(zwłaszcza na sztuczne), otępienie...

Doraźnie xanax

przez Madzialenka 23 sie 2012, 14:42
Mi psychoterapia nic nie dała, nie byłam nawet w stanie na nią chodzić. Wiem, że bez leków nie dała bym rady. Moja pani doktor twierdzi, że na 100% mi przejdzie, ale przy każdym nawrocie boję się, że już tak mi zostanie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez KOLDRA 23 sie 2012, 14:57
JESTEM OD WCZORAJ LECZ CZYTAM TEN BLOG I ZOBACZCIE POWSTAŁ 2005 ROKU BYLI TAM JAKIŚ ZENE, ANIA ITP. NAS TAM NIE MA. ONI TERAZ SĄ ZDROWI I MAJA PRZERWĘ . NIE ZAJMUJĄ SIĘ SOBĄ. I JESTEM PEWNA
ŻE Z NAMI BĘDZIE TAK SAMO. TYLKO TRZEBA CZASU. MOŻEMY SOBIE POMAGAĆ RADZIĆ ALE KAŻDY Z NAS MA INNĄ PSYCHIKĘ I KAŻDY MUSI POZNAĆ SWÓJ ORGANIZM I WTEDY BĘDZIE UMIAŁ SAM SOBIE DORADZIĆ.
WYDAWAĆ WAM SIĘ MOŻE ŻE JESTEM TAKA "MĄDRA". I MYŚLICIE ,ZE JA JUŻ JĄ TZN. NERWICĘ OPANOWAŁAM. NIE . DOPADA MNIE I TO W NAJBARDZIEJ NIEOCZEKIWANYM MOMENCIE.
ANULA JESTEŚ OSŁABIONA PO CHOROBIE , A NERWICA BARDZO LUBI WTEDY NAS ATAKOWAĆ. POMYŚL JAK BYŚ MIAŁA COŚ W GŁOWIE. TO TO "coś" ATAKUJE BEZ OSTRZEŻENIA . ŚCIŚNIE I PO WSZYSTKIM . TO JEST TYLKO NERWICA I MUSISZ JĄ LECZYĆ. NAM SIĘ WYDAJE , ŻE LEKI NA NERWICĘ TO DZIAŁAJĄ JAK ANTYBIOTYK. BIORĘ I PIĘCIU DNIACH PRZECHODZI. NIE. Idąc do psychiatry pamiętaj" ty już wiesz, że masz nerwicę i wiesz ,że leki , które dostaniesz mnie wyleczą" .
Madzialenko ty brałaś leki , ale myślę, że za krótko . Nie możesz przerywać ( ja ci radzę ale ja też tak robię ).
Jak juz się dobrze czuję to mówię, co tam z lekami . Trzeba pożyć . Myślę, że sam fakt ,że tu jesteśmy i piszemy do siebie to wiemy , że to nerwica pa.

przez Madzialenka 23 sie 2012, 15:02
KOLDRA kochana napisz mi później proszę jakie leki brałaś :uklon:

przez KOLDRA 23 sie 2012, 21:29
Madzialenko napiszę Ci jakie brałam leki , ale uprzedzam nie sugeruj lekarzowi jakie ma ci dać leki. Na każdego inaczej działają. Proszę was zaufajcie lekarzowi. Jak już pisałam trzeb tak długo zmieniać leki aż pomogą i jak już trafisz to je bierz długo. Jak idziesz na imprezę i wiesz , że będzie alkohol to w tym dniu nie bierz , ale już w następnym nie zapomnij wziąć .
Ja wczoraj zarejestrowałam się do psychiatry, sprawdziłam kiedy byłam ostatnio to było jesień 2009 r. Wtedy dostałam takie leki : COAXIL, który po 2 tyg.( nie pomagał) lekarka była zdziwiona , mówiła , że on jest bardzo dobrze tolerowany , zmieniono mi na SYMFAXINER po ok 2 tyg. (nie pomogło) zmieniono mi na REXETIN - w dzień, a na noc LERIVON.
i te dwa leki brałam długo myślę że ok rok. ale widać , że za krótko. Tydzień temu mnie dorwało zawroty głowy , tak jak bym była pijana , lęk , poty , omdlenia . Pojechałam na pogotowie. Lekarz mówi , że może jestem uczulona na antybiotyk. Przerywam branie antybiotyki(ma zapalenia krtani). W ubiegły piątek dopada mnie w pracy. Docieram do przychodni . Mówię, że jest mi słabo i że boli mnie w klatce. Jak już pisałam ekg, cukier. Lekarz rodzinny widać , że się poznał. Dostaje zastrzyk na uspokojenie i tabletki do domu ATARAX. Powiedział proszę zgłosić się do psychiatry. Tabletki mam brać doraźnie do momentu aż nie dostanę odpowiednich leków. Dolegliwości mam cały czas. Dziwne ,że nie odczuwam je jak śpię. Tłumaczę sobie jak bym miała guz to bolał by mnie cały czas, a nie tylko jak muszę "używać "rozumu . Może to wydawać się śmieszne , ale zaczęłam z moją nerwica rozmawiać. Np. dziś w pracy dopada mnie , a ja mówię przestań nie dam ci się będę silniejsza , nie poddam się , nie zwalisz mnie z nóg. Zdarza się, ze wygram, ale nieraz ona jest silniejsza, ale pokonam ją i już.

przez Madzialenka 24 sie 2012, 09:11
Dzięki KOLDRA! Ja teraz biorę Zoloft, ale niewiele pomaga. Mam zapisany Anafranil, ale po przeczytaniu skutków ubocznych i opinii na forum boję się go brać.

przez bvb25 27 sie 2012, 12:04
Ja od wczoraj zaczałem zażywać tianesal(coaxil) w dawce 12,5mg 1-0-1 i nie zauważyłem żadnych skutków ubocznych, może trochę jestem bardziej nerwowy ale jest to do opanowania. Ogólnie to czytałem, że nerwice neurosteniczną leczy się psychoterapią, wypoczynkiem, fizykoterapią, a czasmi tylko lekami
Wrażenie, że znane miejsca wydają się obce i przerażające, zamazany spowolniony wzrok,śnieg optyczny, nadwrażliwość na światło(zwłaszcza na sztuczne), otępienie...

Doraźnie xanax

przez Madzialenka 28 sie 2012, 10:35
bvb25 jak samopoczucie?

przez bvb25 28 sie 2012, 11:33
bez różnicy, w ogóle nie odczułem że zażywam tianesal no ale to jest dopiero 3 dzień więc dopiero początek. Dokupiłem sobie również żeń-szeń bo to też podobno dobry jest na nerwice. Aktualnie zażywam podwójny magnez, potas, vigor, tianesal, żeń-szeń + melisa rano wieczór. A Ty jak tam Madzialenka?

Doraźnie xanax

przez Madzialenka 28 sie 2012, 13:28
U mnie niestety bez zmian. Mam chwilowe przebłyski, ale ogólnie jest źle. Zastanawiam się czy powodem tego nie jest ciąża.

przez bvb25 28 sie 2012, 13:33
na dzień dzisiejszy jakie masz dolegliwości?

Doraźnie xanax

przez Madzialenka 28 sie 2012, 14:05
otępienie, zawroty głowy,poczucie nierealności, bóle głowy

przez ladywind 28 sie 2012, 14:55
Madzialenka, byłaś z tym u psychiatry??to moze byc nerwica
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Sortuj wg