Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

żeby nie było tylko tak po prostu stwierdziłam fakt

 

Ajajaj89 ,

Taheli ,przez niedokładne czytanie Twojego postu pomyliły się fakty ze snem. To jest według mnie najgorsze :niezrozumienie tekstu ,albo opaczne jego zrozumienie ,,,a potem ewentualne pretensje i awantury.Nie lubię tego szczególnie.Fe.

 

Apropo Twojego snu ,super filmik . Ja też takie lubię ,są w nich jakieś namiastki niespełnionych w rzeczywistym świecie tęsknot ,pragnień ,pożądań.Super!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wiecie o tym, że ludzie czują się też samotni w związkach? Nieszczęśliwi? To nie jest tak, że jak kogoś się poznaje i jest związek, to jest gwarancja szczęścia i radośći. To wszystko zależy na kogo się trafi i czy sami ludzie dadzą od siebie wiele, by to szczęśćie było. Samo to, że ludzie mają odmienne charaktery, nie mają wspólnego języka już jest powodem do rozstania. Wielu ludzi szuka tylko zapomnienia na chwilę w niepewnym związku, ale to nie trwa długo. Żeby spotkać na swojej drodze osobę podobną do nas, która ma wiele wspólnego z nami, to jest prawdziwa sztuka, a tak dzieje się bardzo rzadko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bonus, własnie tak jest. Bycie w związku nie gwarantuje szczęścia, ani też zrozumienia. Znalezienie tego "kogoś", by nie czuć się samotnym, mieć wsparcie, lojalność i serdeczność na co dzień, nie jest proste. Ja wierzę, że przypadki rządzą światem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bonus, Nigdy nie masz pewności. Ale chyba warto się przekonać ? Każda lekcja w życiu czegoś nas uczy. Do mnie powoli dociera, że obrażanie się na wszystkich, bo ktoś kiedyś zawiódł nie jest poprawnym rozwiązaniem. Dlaczego przyszłość ma pokutować za przeszłość ? Zaczyna mi brakować bratniej duszy, bardzo ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w życiu przypadków jest niewiele, a jeśli są to zawsze one są spowodowane działaniem samych ludzi, bo nic nie dzieje się bez przyczyny. Każda decyzja człowieka, każde działanie może spowodować przypadek. Ale tutaj się zgodzę, że przypadki mogą rządzić życiem, bo tak się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bonus, Nigdy nie masz pewności. Ale chyba warto się przekonać ? Każda lekcja w życiu czegoś nas uczy. Do mnie powoli dociera, że obrażanie się na wszystkich, bo ktoś kiedyś zawiódł nie jest poprawnym rozwiązaniem. Dlaczego przyszłość ma pokutować za przeszłość ?

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Transfuse, ja rozumiem, każdy poszukuje szczęścia - to normalne.

Mam za sobą związek małżeński toksyczny, a od ponad 10 lat mam wspaniałego Męża, z którym znajduję wszystko, co w życiu ważne, najważniejsze. Recepty na udany związek nie ma, wiadomo. Jednak miłość, poprzedzona przyjaźnią, jest wartością największą. Seks to sprawa istotna dla wszystkich, no może prawie wszystkich. Wiadomo, z wiekiem to się zmienia, a przyjaźń pokonuje najcięższe próby, miłość sprawia, że świat postrzegamy piękniejszym.

Moim zdaniem, związki oparte jedynie na udanym, wspaniałym seksie, nie przetrwają próby czasu - tyle moich ogólnych refleksji i wskazówek dla cierpiących z powodu samotności.

Rozglądajmy się dookoła siebie, bo czasem szczęście jest blisko, naprawdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw,

Moim zdaniem, związki oparte jedynie na udanym, wspaniałym seksie, nie przetrwają próby czasu

Zgadzam się, miniona relacja była oparta na bliskości fizycznej, było cudownie. Ale co z tego, jeśli nie umieliśmy rozmawiać ze sobą? To rodziło frustrację i było bardzo toksycznie.

 

Wypada mi wysłuchać rady doświadczonej życiowo Kobiety. Dziękuję :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Transfuse, ja rozumiem, każdy poszukuje szczęścia - to normalne.

Recepty na udany związek nie ma, wiadomo. Jednak miłość, poprzedzona przyjaźnią, jest wartością największą. Seks to sprawa istotna dla wszystkich, no może prawie wszystkich. Wiadomo, z wiekiem to się zmienia, a przyjaźń pokonuje najcięższe próby, miłość sprawia, że świat postrzegamy piękniejszym.

Moim zdaniem, związki oparte jedynie na udanym, wspaniałym seksie, nie przetrwają próby czasu - tyle moich ogólnych refleksji i wskazówek dla cierpiących z powodu samotności.

Rozglądajmy się dookoła siebie, bo czasem szczęście jest blisko, naprawdę.

pieknie to ujełaś i nie potrafiłabym tego bardziej opisać:) Z tym seksem też się zgadzam z Tobą w 100%, jeśli taki oparty jest tylko na tym, to będzie związek nieco drętwy i płytki.

I próby czasu napewno nie przetrwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×