Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?ANKIETA.


linka

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.  

199 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.

    • 5.Bardzo źle.
      27
    • 1.Bardzo dobrze
      64
    • 2.Dobrze.
      51
    • 3.Srednio.
      41
    • 4.Źle.
      16


Rekomendowane odpowiedzi

ladywind, :*

 

chory, wiesz...jak ja jestem zazdrosna o kogoś lub o coś to potrafię to powiedzieć i się przyznać. Kiedyś tak nie było.

Mam nadzieję, że i Ty nauczysz się mówić o swoich słabościach. Bo przecież każdy je ma, nie?

No, a teraz czas zapomnieć o powyższej sytuacji i wyciągnąć z niej wnioski.

Napisz jak przegryziesz temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę odeprzeć ciągłe ataki rzekomej prowokacji z mojej strony, nigdy to nie było moim zamysłem! o rangę moda chciałem się ubiegać ale jak dowiedziałem się że mam tyrać za free to po co mi to, koniec kwestii. Sprawa pana MS to odrębny wątek, ale jak widzę solidarność dalej jest a wolności i sprawiedliwości próżno szukać. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chory, Wiesz, ja na początku mojej przygody z forum, też byłam oburzona komentarzami niektórych moderatorów, które często były nie na miejscu.

Ale później dowiedziałam się, że to również osoby zaburzone (przeżyłam przy tym niezły szok, bo kompletnie się nie spodziewałam).

Teraz nie zwracam już na to uwagi. Przyzwyczaiłam się.

A z racji ich różnych zaburzeń, też ich to trochę usprawiedliwia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ala1983, i tu jest paradoks, osoby chore sprawują pieczę nad chorymi. Ale niech będzie. Jak się dowiem że admin Shadow też jest chory, to się zapadnę pod ziemię. Wg mnie głównie zdrowi, czy raczej specjaliści powinni być zarządem, sporo mi wyjaśniłaś. Co do tej sprawy, nie chcę jej ciągnąć, nic jak widzimy z tego nie wynikło, robią swoje. W pewnym momencie komuś odwali i mnie zbanują z byle powodu, więc chcę uciąć tą dyskusję. I jak normalny użytkownik ma się tu swobodnie udzielać, mija się to z celem jeśli ma drżeć o konto czy ban na IP to jest poważna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, została poruszona ważna kwestia. Twoim zdaniem w Administracji i ModTeamie powinny zasiadać wyłącznie osoby zdrowe, posiadające specjalistyczne wykształcenie, a sam zamierzałeś się ubiegać o rangę moderatora jako osoba chora na schizofrenię, nerwicę/depresję? Jak to jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, na wpół zdrowy na wpół chory ;) ale ja bym takiej plamy jak ty MS nigdy nie dał z obrażaniem innych, ponoć nie tylko ja jeden o tym wiem. A napisałem że "Wg mnie głównie zdrowi, czy raczej specjaliści powinni być zarządem". Tak bym to widział. Wracając do żółtych papierów, ciekawe kto wam to wydał, pokaż skany to uwierzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, jak nabruździła komuś to mają ją gdzieś, chyba proste. A druga sprawa, ogólnie jedni drugich olewają, nie tak, czy mieszkam na innej planecie?! To forum to życie nie utopia, że będzie cacy. Czasami trzeba nazwać rzeczy po imieniu.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moderatorzy nie mają uprawnień do zdejmowania ostrzeżeń. Ostrzeżenie wygasa samoczynnie po upływie 2 miesięcy od momentu jego przyznania. Jeżeli chcesz się go pozbyć szybciej to musisz napisać Prywatną Wiadomość-PW do któregoś z Administratorów - shadow_no albo Amon_Rah (abcZdrowie nie zajmuje się sprawami związanymi z funkcjonowanie forum, reszta adminów jest na emeryturze) z prośbą o zdjęcie ostrzeżenia. Mogę się w ramach wyjątku przychylić do tej prośby i poprosić admina o zdjęcie ostrzeżenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mad_Scientist, dzięki ale nie trzeba ;) poczekam. Wiesz ja rozkręcam się na forum i nie chcę żeby ktoś mnie tłamsił, stąd takie moje zachowanie, a ty jak widzę też coś ci wtedy odbiło, teraz co innego. Ode mnie PEACE! mam nadzieję że będzie ok od teraz, nie chcę się kłócić o swoje tylko prowadzić otwarty dialog. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i to mi się podoba chory. Jakby przeprosiłeś ;)

Co do kwestii żółtych papierów...i zarządzania forum przez osoby "chore"....Nie jestem tu od oceniania, ale powiem tylko tyle...każdy z nas przechodził/przechodzi w życiu pewnego rodzaju trudności. I każdy z nas świetnie sobie z nimi radzi, możesz mi wierzyć na słowo. Nikt z nas nie siedzi z założonymi rękami i nie czeka aż samoistnie wyzdrowieje. Każdy działa/działał w tym kierunku.

Poza tym osoby niezdiagnozowane to wg Ciebie osoby zdrowe? To nie tak.

No, ale nie chcę rozwijać tematu z uwagi na jego obszerność. To nie ten wątek.

 

A tak poza tym dobrze, że ogarnąłeś się :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Jak Wam się nie podoba, to idźcie na jakieś konkurencyjne forum. Przecież takich nie brakuje.

Nie rozumiem, po co się tu męczycie... :?"

 

dokładnie takich słów użyłem podczas rozmowy z psychiatrą tłumacząc chęci samobójcze, po co się męczyć :) co za głupol że tego nie rozumiał, muszę mu dać linka do tego forum

 

w necie jako całodobowy klient, twórca/mod portali siedzę od x lat

 

ale nie pamiętam poprzedniej takiej sytuacji abym wszedł na jakiś portal i tak się zirytował po 5 minutach/5 postach

 

żal.ru

 

po jakiego grzyba przenosicie każdy mój temat post w inne miejsce? na tle innych portali to jak wyróżniać się w wariatkowie

 

dla bufona z hecą że ma moda i musi pilnować porządku - 35 tys użytkowników to żaden argument, żaden sukces i żaden chaos

 

oczywiście ocena najgorsza z możliwych bo moderowanie oceniam na zero zarówno jak rady merytoryczne której od moda jeszcze nie dostałem wcale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drugi fakultet widzę, dajesz mi diagnozę i wskazujesz brak, nie doceniałem tutejszych userów, zrobię notatki aby przekazać psychiatrze

 

ps. gdybać to sobie możesz, a raczej marzyć że ktoś Cię odwiedza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×