Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?ANKIETA.


linka

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.  

199 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.

    • 5.Bardzo źle.
      27
    • 1.Bardzo dobrze
      64
    • 2.Dobrze.
      51
    • 3.Srednio.
      41
    • 4.Źle.
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Niktita, Nikt nie jest , więc udzielajcie, jak już napisałam mam za sobą za duzo takich akcji i nie mam zamiaru się więcej dać w coś takiego wciągać. My jesteśmy tutaj od utrzymania porządku na forum, w takich kwestiach nie mamy ani więcej praw ani obowiązków jak reszta użytkowników forum, .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, to tylko i wyłącznie Twój wybór. Robisz to z własnej nieprzymuszonej woli. Nikt Cię do tego nie zmusza. Bierzesz na siebie zarówno odpowiedzialność jak i konsekwencje. Tylko i wyłącznie Ty sama jesteś za to odpowiedzialna i tylko do siebie możesz mieć bądź nie mieć pretensji.

 

Może poprostu trzeba by zmienić Moderatorstwo na ludzi bardziej kompetentnych, w porę umiejących zareagować w takich sytuacjach, aby nie doszło do samobójstwa. Uwazam, że taką funkcję powinny sprawować osoby

zdrowe
, a nie z
problemami psychicznymi
, które po udostepnieniu IP policji popadają w coraz to większe doły czy biorą środki uspokajające.

 

Kasiątko robi to z własnego dobrego serca, tak uważam. Nie zauważayłam by robiła to po to, aby zwrócić na siebie uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, pamiętam jaka byłaś zdecydowana obrabiając mi na samym początku mojego pobytu na forum tyłek i przez pomyłkę wysyłając wiadomość do innego Usera mnie, przez co o wszystkim się dowiedziałam i będąc w dole, próbowałam sobie coś zrobić. Ciekawe, gdzie wtedy było Twoje racjonalne reagowanie. Może teraz próbujesz robić z siebie wielką bojowniczkę o cudze życie, ja pamiętam to inaczej. Dobrze wiemy, że jak wszyscy jesteś tylko człowiekiem i nie masz prawa oceniać postępowania innych zwłaszcza, że sama nie zawsze byłaś w porządku.
:shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind, to , że Ty tak nie uważasz , nie znaczy , że tak nie jest , ;)

Piszcie petycję o wymianę administracji , może znajdziecie zdrowych , lepszych , którzy będą lepiej się wywiązywać ze swoich obowiązków, do których nie należy ratowanie samobójców .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłosiłem dwa fakty. Waszej znieczulicy i CHAMSTWA, które aż wypływa z was. Jak może moderator takie treści pisać? Jeśli wszyscy tutaj jesteście charytatywni i tacy biedni, to ciekawe gdzie te grube tysiące z reklam idą? Nie widzę, aby to forum się rozwijało, a serwer kosztuje grosze. Wiem, bo troszkę siedzę w tym temacie. Jaka zatem jest prawda? Pieniążki się ulatniają, grube pieniążki, bo macie zarejestrowanych 45401 użytkowników, zaś wypozycjonowani w google jesteście na 3 miejscu po wpisaniu depresja, nerwica, itp. Odczuwam abominację do was i możecie mnie zbanować, bo tylko tyle potraficie! DOBRANOC!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdrowe

, a nie z

Cytuj:

problemami psychicznymi

no i kto im bedzie placil za sprzatanie burdelu? czlowiek nie zaznajomiony z tematyka raczej nie chcialby tu siedziec za darmo dla zabawy.

poza tym, juz widze, jak userzy jechaliby po cichu na "zdrowych", bo przeciez "co oni maga wiedziec", o depresji/nerwicy/anyway, skoro sa zdrowi :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwoli ścisłości i hajsu z reklam z tego co wiem to forum jest pod "sztandarem"

http://portal.abczdrowie.pl/

 

którym to zaś właścicielem jest...

http://nextwebmedia.pl/

Innymi słowy,właściciele witryn,nie administracja zbierają reklamowe żniwo i całe pieniądzory,Nie wiem jak z head adminem,ale moderacja złamanego grosza za swoją działalność nie dostaje....

O reszcie dyskusji się nie wypowiadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdrowe

, a nie z

Cytuj:

problemami psychicznymi

no i kto im bedzie placil za sprzatanie burdelu? czlowiek nie zaznajomiony z tematyka raczej nie chcialby tu siedziec za darmo dla zabawy.

poza tym, juz widze, jak userzy jechaliby po cichu na "zdrowych", bo przeciez "co oni maga wiedziec", o depresji/nerwicy/anyway, skoro sa zdrowi :roll:

przepraszam, napisałam prawie to samo , zanim zobaczyłam Twojego posta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz, moje zdanie jest takie, ze gdyby niosaca_radosc byla zwyklym, szarym userem i napisala cos takiego co opisal Niktita, to z pewnoscia zostalaby za to zlinczowana, a ze jest modem to sie ja broni. Juz niejednokrotnie zaobserwowalem takie zjawisko, na innych forach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, pozwolę sobie stanąc teraz w obronie Nefertari. Te zdanie powinnaś jej na PW napisać, a nie publicznie, że ktoś napisał, że was wykończy.

 

Ludzie! Troche więcej dyskrecji i szacunku do tego, że ktoś zaufał drugiej osobie i postanowił się zwierzyć z kłopotów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydawalo mi sie , ze pisanie postow o samobojstwie jest regulaminowo zabronione na forum a uzytkownik karany banem. Ale nie jestem pewna czy na tym forum byl taki punkt w regulaminie

 

Podobnie jak nie można offtopować w wątkach do tego nie przeznaczonych, pisać wulgaryzmów, obrażać innych użytkowników, a jakoś spotykam się z tym na forum codziennie. Ja tam za banowaniem bez żadnego wyjaśnienia nie jestem, można napisać posta że za następne groźby w stylu "zabije się" wątek zostanie zbanowany, jak ktoś potrzebuje się wygadać to po pierwszym pytaniu co jest grane wygada się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nefertari, mówiłam Ci abyś przez jakiś czas dała mi spokój, a Ty dalej swoje. Wyglądało to mniej więcej dać palec a tu ręki nie ma.

Cieszę się, że w reszcie możemy to sobie wyjaśnić szkoda tylko że tym tonem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, ze zarówno moderatorzy jak i zwykli userzy nie są odpowiednio wykwalifikowani by zajmować się takimi przypadkami. Takie akcje na prawdę kosztują, dużo zdrowia, nerwów i potem się to "odchorowuje" , wiem bo miałam kiedyś takie zdarzenie, nie żałuję, że wtedy postanowiłam pomóc ale wiem ile mnie to wszystko kosztowało zdrowia.

Inna sprawa jeśli chodzi o bana dla tego chłopaka a może wystarczyło z nim pogadać zamiast od razu banować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niktita, reklamy wstawia abcZdrowie, z którym Ekipa nie ma nic wspólnego.

 

Tak, ale nie uwierzę w to, że nie odpalacie sobie doli za to. Ty oczywiście będziesz się zastrzegać, co, ja? Nigdy w życiu! Ja nie mam z tego ani grosza!Popadłeś w jakąś paranoję! Macie powiązania z abcZdrowie, ktokolwiek to jest i skoro macie status administracji i moderacji, to MUSICIE mieć z tego jakieś profity. W te wasze bajeczki na pewno nie uwierzę.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nefertari, takich szczegółów to już nie pamiętam. Pamiętam,że Nopi do mnie pisał coś w stylu "ratuj" i to nie raz a kiedy to było dokładnie to nie pamiętam, w sumie to ze 3 lata temu było więc szczegółów już nie pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×