Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Kiya i MalaMI25 : moja nowa praca będzie polegała na tym, że będę odpisywać na sms rozrywkowe, ezoteryczne i dietetyczne :D awans będzie polegał na przejściu na czaty ;) (jak np na mtv albo 4fun.tv podczas programów wyświetlają się na dole w pasku takie głupie sms "młoda Basia pozna przystojnego bruneta z pcimia dolnego" to ja będę odpisywać "cześć droga basiu, jestem staszek z pcimia dolnego. chętnie cię poznam" :) i muszę jak najdłużej smsować :<

boooszzzz, przyszło mi żyć w czasach w których z takim CV muszę zajmować się czymś takim :< ale może być dobry fun, i najważniejsze, że nie muszę odbierać telefonów ;)

zakłądam słuchawki na uszy, muzyka leci, a ja będę smsować z głupimi ludzki... ambitnie ;)

 

-- 01 lut 2012, 16:13 --

 

a radość dzisiaj sprawiła mi poprawka mojego tattoo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogliby tylko więcej płacić :D póki co jestem nastawiona pozytywnie, trochę podekscytowana, bo nie wiem czego się spodziewać, a zapowiada się niezły fun :D chociaż wszystko co się robi cały czas w pewnym momencie zaczyna nudzić, ale zobaczymy jak to będzie ;) ważne, że jakaś praca w końcu jest! i że nie musze odbierać telefonów, co jest najważniejsze! no i może dobra terapia dla mnie - w końcu wyjdę do ludzi, ale nie będę musiała z nimi normalnie rozmawiać, czy odbierać telefonów, spieszyć się, pędzić, lecieć tak jak było w każdej mojej poprzedniej pracy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×