Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Michał 1972

Użytkownik
 • Zawartość

  367
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Michał 1972

  Pod Trzeźwym Aniołem

  evil never dies, a ja polecam " Alkoholizm zobowiązuje" Wiele chorób stanowić może zrozumiałe usprawiedliwienie zachowań, które w innych warunkach byłyby nie tylko uciążliwe, ale nawet naganne. Z alkoholizmem jest inaczej. Alkoholizm nie usprawiedliwia, alkoholizm zobowiązuje. Jak to możliwe, że to książka nie tylko dla alkoholików? Podobnie jak wymiar uniwersalny mają pewne wartości, tak i powszechne wydają się określone problemy - alkoholicy nie mają na nie monopolu; nie tylko oni przecież nie radzą sobie z zaletami, z czekaniem, z cudzymi problemami, rozpoznaniem życiowych priorytetów... I wszyscy szukamy sposobu na dobre, satysfakcjonujące, pogodne i spełnione życie. Alkoholizm zobowiązuje - to wybór najnowszych tekstów na temat trzeźwego myślenia (nie tylko osób uzależnionych od alkoholu, alkoholików!), osobistej odpowiedzialności, potrzeby nieustannego doskonalenia się i rozwoju. Opatrzone przez autora komentarzami, uwagami i dygresjami, stanowią zaproszenie do wspólnych rozważań. Wiele z nich ma charakter i wymiar uniwersalny, mogą więc stanowić podpowiedź, propozycję także dla osób, które z alkoholem problemu nie miały i nie mają.
 2. Michał 1972

  ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)

  nie ma co kombinować, Xanax to dla mnie tabletka szczescia, biore od 0,5 do 1mg na dzien po 2-3 razy w tygodniu i nie czuję jakiegokolwiek uzależnienia . Czasami robię sobie tydzień czy dwa przerwy , żeby sprawdzić czy wszystko jest ok. Jak mnie przyciśnie i nie mam jak załatwić recepty to zastępuję go chloroprotixenem , tyle , że ten mnie tylko przymula. No ale to zupełnie inny lek i już nie taki zacny. Wszak xanax to chyba król benzo
 3. Michał 1972

  KLOMIPRAMINA (Anafranil)

  a ja sobie dałem definitywnie spokój z anafranilem, wyjątkowo mi nie podszedł . Miałem chyba więcej skutków ubocznych niż jest wyszczególnione na ulotce, najbardziej dotkliwe to ciągły ból głowy, zawroty głowy, ciągłe zmęczenie , suchość w ustach taka , że wypijałem w ciągu 8 godzin w pracy skrzynkę wody mineralnej no i najgorsze to drżenie rąk do tego stopnia , że miałem problem się podpisać.
 4. Michał 1972

  KLOMIPRAMINA (Anafranil)

  no to czuję się podwójnie wykastrowany
 5. Michał 1972

  KLOMIPRAMINA (Anafranil)

  no wlasnie zastanawialem sie co mnie kastruje, bylem pewien ze to chloroprothixen aha , no i polecił mi odstawić memotropil , żałuje , że tam pojechałem bo teraz to mam juz zupełny mentlik w głowie.
 6. Michał 1972

  KLOMIPRAMINA (Anafranil)

  dzisiaj byłem u innego lekarza i ten zaproponował mi zmianę porannego anafranilu 75sr na venlafaksynę 150er i wieczorną dawkę venli 150 zamienić na 75 , nie wiem co o tym myśleć . po anafranilu miałem skutki uboczne ale czułem, że zaczyna działać . do venli nie jestem taki przekonany
 7. Michał 1972

  KLOMIPRAMINA (Anafranil)

  biorę 7 dzień , łatwiej mi się rano wstaje , wzrostu motywacji nie zauważyłem , za to skutki uboczne zaczynają mnie przerastać . Drżenie rąk i to do tego stopnia, że mam problemy z podpisaniem się i nieznośna suchość w ustach , do południa wypiłem 3 litry wody no i z popołudniowych drzemek nici podobnie jak z jedzenia , dzisiaj cały dzień na dwóch bananach i bułce.
 8. Michał 1972

  Ostatnia litera

  jak , że nie ma słowa na ń , zaczynam od nowa agrafka
 9. Michał 1972

  Pod Trzeźwym Aniołem

  scarlett33, to teraz uważaj żebyś się nie "przesiadła" z alko na clona
 10. Michał 1972

  Ostatnia litera

  koń
 11. Michał 1972

  KLOMIPRAMINA (Anafranil)

  Marek 1977, 225mg może tak ale jak mam 75mg i to jeszcze SR , więc nie mam pojęcie czy mnie pobudzi . póki co biorę 5 dni i nie oczekuję cudów , tylko zastanawiam się czy nie mam za małej dawki.
 12. Michał 1972

  Pod Trzeźwym Aniołem

  nie piłem przez 2 lata , poczułem się na tyle mocny , że postanowiłem sprawdzić czy da radę wypić 3-4 piwka w sobotę i powiedzieć stop , i chuj z tego wyszło . Oczywiście na początku z dwa razy się udało ale później już popłynąłem . Nie będę Cie przekonywać , bo pewnie jak samemu nie spróbujesz to nie uwierzysz ale moim zdaniem tak się nie da, to tak nie działa . Teraz znowu nie piję od dwóch tygodni i tym razem nie będę już poddawał się żadnym próbom bo z góry znam ich efekt ( oczywiście w moim przypadku).
 13. Michał 1972

  KLOMIPRAMINA (Anafranil)

  w ubiegłym tygodniu lekarka zmieniła mi poranny Citabax 20 na Anafranil 75SR , podobno ma mi podnieść motywację . Wieczorem biorę Wenlę 150mg prócz tego rano Memotropil a w południe i wieczorem Chloroprothixen 15mg . Z tego co tutaj wyczytałem Anafranil większość z Was usypia więc czegoś tu nie rozumie
 14. Michał 1972

  Pod Trzeźwym Aniołem

  Nie piję już prawie dwa lata i szczerze mówiąc nawet nie przychodzi mi do głowy żeby się napić, wszystko wskazuje na to , że wkrótce rozwiodę się z żoną , bo jak twierdzi nie da się ze mną wytrzymać. Stany depresyjne to u mnie norma , ostatnio zaczęły pojawiać się znowu lęki. Nie wiem nie mam pojęcia czy to kiedykolwiek minie, wiem jedynie ,że gdybym zaczął teraz pić z całą pewnością by mi to nie pomogło. Problem w tym ,że przestaję już dla siebie widzieć ratunek. Byłem przekonany , że jak przestanę pić to wszystko minie, niestety , jak widać jedno z drugim ma niewiele wspólnego. Jeszcze czekam i żyję nadzieją ,od przyszłego tygodnia spróbuję terapii , później ... nie mam pojęcia :/
 15. Michał 1972

  SULPIRYD (Sulpiryd)

  CórkaNocy, Całkiem niedawno miałem mix podobny do Twojego , Wenla 150mg wieczorem , Citalopram 20mg i Chloroprtothixen 15mg rano Dzięki temu poruszałem się pół metra nad ziemią :) Niestety z tego szczęścia zgłupiałem i po 3 miesiącach odstawiłem wszystko na raz . Teraz wróciłem do Velaxinu ale w dawce 300mg i Chloroprothixen 15mg i niestety nie jest już tak jak było . Zero jakiejkolwiek motywacji , miałem jeszcze zapasy Modafinilu ale wszystko zużyłem , mam teraz okres w pracy który wymaga ode mnie aktywności PRZYNAJMNIEJ 12 godzin na dobę a tu DUPA. Potrzebuję czegoś co z całą pewnością zadziała . O wellbutrinie słyszałem wiele dobrego więc pogadam jutro z panią doktor . Dzięki.
×