Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jesteście zadowoleni z tego forum..?


Artur

Jestem...  

616 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jestem...

    • ...zadowolony/a z forum
      606
    • ...niezadowolony/a z forum
      157


Rekomendowane odpowiedzi

piotrek_d04, Musisz sobie zdawać sprawę z tego,że to forum ma tylko charakter informacyjny. Możemy się tu dzielić swoimi odczuciami, delikatnie doradzać i wspierać. Ale prawda jest taka,że specjalistami w dziedzinie psychologii nie jesteśmy i z problemami dotyczącymi naszych zaburzeń, powinniśmy się udać do psychiatry/psychoterapeuty/neurologa/ sexuologa etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to forum to super sprawa. Dopiero niedawno zacząłem korzystać. Konwersacje z innymi forumowiczami o podobnych problemach są naprawdę pomocne. Można podzielić się własnym doświadczeniem. Oczywiście jestem zdania, że forum to nie miejsce do stawiania diagnozy, jednak przydatne i cenne są pewne sugestie użytkowników w danej sprawie - by pewne problemy można było zwalczać samemu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie tutaj czuję się obco, ale mam nadzieję, że mnie przyjmiecie :P

założyłam już dawno w sumie tu konto, ale rzadko tu bywałam, teraz mam silna potrzebę zrozumienia tego co się ze mną dzieje i jak tak czytam to forum ,to jakoś odnajduję siebie tutaj... na pewno teraz będę tu często zagladać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia, wsparcie polega nie tylko na głaskaniu i mówieniu, że wszystko będzie dobrze, z pewnością będzie....

ale polega też na pomocy w zrozumieniu problemu, co niestety bywa bolesne.

Cóż, żegnamy.

Zawsze możesz tu wejść, może masz goszy dzień.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pieprze to forum, moderatorzy to czyste chamstwo i brak poszanowanie drugiej osoby, wiek tej moderacji? przypuszczam, że około 20 lat, czyli gówniarzeria. Ale nie ma się co dziwić, że forum prowadzą idioci, dobiera ich sobie tomasz nowak, jemu widocznie, jako właścicielowi, tak pasuje. Nie daleko pada jabłko od jabłoni, może sobie tylko wyobrazić kim jest tenże nowak, nawet nie trzeba czytać jego postów w internecie, co ja jednak w akcie nudy zrobiłem...i nie byłem zaskoczony. To chory człowiek, założył forum, które go przerosło. Taki portal powinni prowadzić ludzie zdrowi, tak samo, jak w szpitalu psychiatrycznym, chorych nie leczą tzw idioci, ale lekarze i osoby zdrowe.

Tak więc wypisuję się z tego forum. Są inne, sensowne i takie, gdzie nie obraża się ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×