Skocz do zawartości
Nerwica.com

Olejki zapachowe i kadzidła - czy używacie?


pakamera

Rekomendowane odpowiedzi

Czy korzystacie z tych dóbr materialnych? Chcę sobie zamówić olejki zapachowe i kadzidła przez internet ale nie wiem jakie zapachy warto kupić, bo nie znam zapachu np. ylang ylang czy piżma...

 

Interesują mnie tylko kwiatowe zapachy, owocowych niet :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie przez takie głupie tematy to forum traci... czasami sobie myślę że wejdę sobie w offtop np. i jakiś ciekawy temat się pojawi gdzie będzie można z chęcią pogadać... a wchodzi się, a tu takie gówno... możecie gadać, nie podoba się nie pisz - a właśnie napisałem to w końcu bo jest okazja :twisted: wydawało mi się że na forum psychologicznym powinno być dużo ciekawych tematów nie związanych z psychologią nawet, a jak widzę coś takiego to aż mnie coś bierze :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał dostęp fizyczny do tych rzeczy to bym się nie pytał a, że nie mam to się pytam jaki zapach warto kupić, bo nie wiem czy dany zapach jest słodki czy mdlący itd :!:

 

a wchodzi się, a tu takie gówno...
No właśnie. Wchodzę zobaczyć odpowiedź na temat a tu takie gówno :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w supermarkecie są tylko oklepane zapachy lub zapachy owocowe za, ktorymi nie przepadam. Interesują mnie tylko nadzwyczajne zapachy jak piżmo, opium, magnolia, paczuli itd. a takich u mnie w supermarkecie nie ma.

W sklepie ezoterycznym są same drogie olejki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem....to jest twój problem? Wymagający założenia tematu na forum? Wejdź sobie na Allegro i zamów........ :roll:

Jakby olejki kosztowały 1zł to bym się nie pytał tylko brał odrazu wszystkie by wypróbować. 3 olejki będą mnie kosztować prawie 50zł z przesyłką i kominkiem :x

 

Jakbym załorzył ten temat na innym forum to nie byłoby takich głupkowatych gadek tylko by powiedzieli jaki jest zapach. Tylko na tym forum zawsze są jakieś problemy :roll:

 

Nietypowe pytania są dla was głupie i takie osobie trzeba dopiec - fajne macie podejście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja kocham zapach piżma i co z tego?

może Tobie się nie będzie podobał i będzie halo, że Ci źle na forum poradzili.

Dokładnie . To tak jakbym zapytała jakie ciastko mam sobie kupić. :twisted:

 

Mam wrażenie ,że autor się trochę nudzi i wyszukuje na siłę tematów,.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym załorzył ten temat na innym forum to nie byłoby takich głupkowatych gadek tylko by powiedzieli jaki jest zapach. Tylko na tym forum zawsze są jakieś problemy :roll:

Więc po co tu wszedłeś i po co piszesz? To specyficzne forum dla z grubsza określonych odbiorców. Trzeba było napisać na Forumowisku albo na Samosi, a nie teraz jęczeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzisz jaki jest opis działo offtopic?

 

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.

W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

 

Na innych jednotematycznych forach też ludzie zadają pytania nie związane z tematyką forum i nikt ich za to nie gani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pakamera, no ale nie dziw się, że tutaj po tobie pojechano... jak powiedziała antracytowa, to specyficzne forum i wątpię czy znajdziesz tu wielu specjalistów od kadzidełek....pomijając fakt, że temat jest dość dziwny - skąd ktokolwiek ma wiedzieć jakie zapachy ci odpowiadają?? Jak sam nie powąchasz to się nie dowiesz...to chyba logiczne ...nie wiem na jaką odpowiedź liczysz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pakamera, A mnie się nie podobają zapachowe pałeczki, obojętnie jakiego by nie były zapachu. Wszystkie przypominają mi zapach zesikanych, niewypłukanych pieluch , suszących się na kaloryferze. Fujjjjjjjj. :evil:

 

Co do olejków-zapachy orientalne preferuję.

Zamów na necie.Trudno, najwyżej nie będą Tobie odpowiadały. Przekonasz się na własnej skórze,że w takich sprawach pytać nas, forumowiczów nie było warto.

Każdy ma swój zmysł węchu i preferuje inne zapachy.

A o gustach się nie rozmawia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ja pytałem ''jaki zapach może mi się podobać?'' Najpopularniejsza firma z kadzidłami posiada 100 zapachów. Mówicie, że mam sam to sprawdzić, czyli mam zamówić 100 zapachów za 200zł + koszty przesyłki? To dopiero byłoby głupie.

 

Akurat większość ich kadzideł zamiast podanej nazwy zapachu są nazwane czyimiś imionami lub określeniami typu 'night queen' więc chyba logiczne, że pytam jaki zapach one mogą mieć i jaki typ zapachu to jest, bo nie chcę wyrzucać pieniędzy w błoto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skąd do jasnej cholery mamy wiedzieć co ci się będzie podobać?????????????????
Z kim ja piszę? Przecież nie pytam JAKI ZAPACH BĘDZIE MI SIĘ PODOBAĆ :evil: tylko JAKI MA ZAPACH czy słodki czy gówniany itd !

 

I ile razy mam powtarzać, że u mnie w sklepach jest tylko KILKA ZAPACHÓW a pozostałe 90 można dostać przez internet :!: Te co były w sklepie to wąchałem.

 

Poza tym na kadzidłach ze swoją nazwą nie ma podanego zapachu obok a tym bardziej składu.

 

 

PS.

Jakby pytanie dotyczyło perfum to pewnie byście nic nie gadały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny, każdemu się podoba coś innego.......to że dla mnie coś pachnie słodko nie znaczy że dla kogoś innego będzie to zapach nie do zniesienia....:

- jakie zapachy lubisz? Korzenne? Morskie? kwiatowe?

-Jakich perfum używasz?

Odpowiedz na te pytania.

 

 

Poza tym, swoją drogą, jak nie powąchasz to się nie przekonasz - to chyba normalne? U ciebie w sklepach jest kilka zapachów= mieszkasz w maleńkim mieście-> więc jedź do większego miasta, znajdź sklep orientalny i tam poszukaj ......

To tak jakbyś się pytał jak pachnie Opium........ no mocny słodki, korzenny - a tyle to wyczytasz na opakowaniu czy opisie :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×