Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

lola111 vel r.. skargi na moderatorów przyjmuje administrator. On też jest autorem regulaminu i właścicielem forum. Rejestrując się na forum jednocześnie akceptujesz regulamin. Od Ciebie zależy czy tu jesteś czy też nie.

 

Forum nie moze być traktowane jako wyrocznia. Rady udzielane tu nie są poradami specjalistycznymi. Nie ma tu lekarzy i psychologów. Każdy użytkownik musi byc tego świadomy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi to pisać, ale niestety myślę że moderatorzy tego forum, nie mają przygotowania psychologicznego.

 

No cóż,masz rację...

 

Niestety, osoby z depresją które chcą się wygadać i zakładają nowy temat, który nie daj Boże już się pojawił na tym forum , nie mogą liczyć na pogadanie , na odpowiedź od innych, bo jego tem (ze względu że się powtórzył) zostanie i tak usunięty.

 

Odsyłam niżej.Jest tam obszerna dyskusja na ten temat.Zostanie wprowadzona opcja scalania tematów,ale póki co musimy być źli i podli.

 

 

Pewnie i tak mój temat będzie skasowany, ale mam czyste sumienie że wreszcie to powiedziałem.

 

Zapewne.Wszak autorytarna władza ucisza wszelkie głosy krytyczne.Nie mówiąc już o autorach głosów,czyż nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Przykro mi to pisać, ale niestety myślę że moderatorzy tego forum, nie mają przygotowania psychologicznego.

Pozostawie to bez komentarza.

 

Niestety, osoby z depresją które chcą się wygadać i zakładają nowy temat, który nie daj Boże już się pojawił na tym forum , nie mogą liczyć na pogadanie , na odpowiedź od innych, bo jego tem (ze względu że się powtórzył) zostanie i tak usunięty.

Jeżeli chcieli byśmy zastosować się do rad zawartych w Twoim poście, musieli byśmy zacząć od zmiany tytułu forum. Napewno forum psychologicznym by ono nie było.

 

Przypominam moderatorom, że jest to forum o depresji, piszą tu osoby który mają słabszą psychikę i odsyłanie ich z kwitkiem, kasowanie ich tematów może nieść za sobą konsekwencje.

Za to my - funkcyjni - jesteśmy maszynamii, które wytrzymają wszystko... My też jesteśmy ludźmi. Na dodatek ludźmi z natręctwami,

mnie denerwuje np. bajzel na forum. A wiele osób o tym nie myśli i dubluje tematy

 

Zmieńcie reguły forum żeby nie mieć dusz na sumieniu, odrzuconych , może przez ostatnie dla nich źródło nadzieji.

To był cios poniżej pasa.

Pamiętaj, że my nie zapewniamy niczego. Ten kto tu pisze, robi to dobrowolnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam małą refleksję, że posty typu "mam w szafce wystarczający zapas tabletek, i jeśli mi nie pomożecie, to ze sobą skończę" - były chyba takie dwa- może w ogóle powinny być kasowane i przekazywane specjalistom? W końcu ktoś się zachowuje jak terrorysta. Sam na jeden taki wątek napisałem, i teraz myślę czasem czy to miało sens, bo sprawa była pewnie poważna....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tu się przykleję żeby nie zakładać już nowego tematu,ale mam taki problem-odpowiadam na dany post w danym temacie.Wychodzę z forum.W tym czasie ludzie piszą pod moim postem.Gdy ponownie wchodzę na forum(np.na drugi dzień)nie wyświetla już mi się ten temat jako nieprzeczytany,tym sposobem nie mam bladego pojęcia,że ktoś coś napisał pod moją wypowiedzią,dopiero przypadkiem to zauważyłam.Co z tym zrobić?Tym sposobem nie odpowiedziałam kilku osobom i pewnie głupio to wyszło.Proszę o odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy masz włączoną obsługę cookies.

 

Zawsze możesz użyć linku ze strony głównej 'Zobacz moje posty'.

 

Forum pod tym względem działa w 100% prawidłowo. Jeżeli jest jakiś błąd - przyczyna leży w oprogramowaniu Twojego komputera.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też skorzystam z tego tematu i spytam o coś.

Mam internet radiowy i mały problem z wchodzeniem na tę stronę. Nie znam sie na tym i nie wiem z czego to wynika. Ale jak chcę sobie tu wejśc to musze zaznaczyć w opcjach "ręczna konfiguracja serwerów proxy". Przy opcji "bezpośrednie połączenie z internetem" nie działa. Nie było by to kłopotliwe, ale mój brat ma włączonego Ogame cały dzień i jak się zmienia IP to mu się wylogowywuje, a to jego komp więc....mam trudności :).

słyszałam że takie problemy są często z winy dostawcy internetu?? i nie wiem czy mam obsztorcować brata-dostawcę internetu zarazem? Cięzko sie z nim dogadać, bo wiecznie zajęty .musze mieć jakieś argumenty w dyskusji więc pytam tutaj co może byc przyczyną. ja jestem zielona w temacie. jakby ktoś zanlazł czas żeby mi pomóc to będę wdzięczna. pozdrawiam.

 

[ Dodano: Czw Gru 21, 2006 1:30 pm ]

A tak w ogóle to forum jest świetne. Dzięki za nie bardzo.

I to nie jest podlizywanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, osoby z depresją które chcą się wygadać i zakładają nowy temat, który nie daj Boże już się pojawił na tym forum , nie mogą liczyć na pogadanie , na odpowiedź od innych, bo jego tem (ze względu że się powtórzył) zostanie i tak usunięty.

 

Przykro mi to pisać lolo111 ale niestety muszę się z Tobą zgodzić. Pisałem już o tym dawniej ale cóż począć skoro nie jedna osoba ma to głęboko w d...

 

PS. Od razu napiszę (by nie było jakiś skojarzeń), że o zamykaniu postów pisałem przed/w czasie i po mojej krótkiej karierze moderatora. A jeszcze w czasie moderowania pisałem o tym na Skype do DA. Ale cóż bez rezultatu, nie warto sobie tym głowę zawracać, jest tyle innych forów ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maiev, niestety nie jestem w stanie Ci pomóc.

Wg. mnie wina leży po stronie dostawcy.

 

 

nie warto sobie tym głowę zawracać, jest tyle innych forów ...

Nic na siłe.

Jeżeli komuś nie podoba się sposób prowadzenia forum - do widzenia. Nikogo nie zatrzymujemy na siłe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedną z dostępnych opcji komunikowania się na forum są wiadomości pw. Każdy z nas posiada taką opcję.

Problem w tym,ze nie wszyscy z niej korzystają.

W skrzynkach niektórych użytkowników zalegają wiadomości,które nigdy nie zostały przeczytane.

Moderatorzy przesuwając, doklejając,kasując (jednym słowem moderując) forum, informują własciciela postu dlaczego i gdzie został on np.przeniesiony. Wykorzystują do tego własnie pw.

Użytkownik nie sprawdzając swojej skrzynki, nie ma bladego pojęcia co stało się z jego tematem.. :lol:

W związku z tym najczęściej zakłada nowy temat o identycznej lub zbliżonej treści...

:roll:

 

Prośba - czytajcie pw.. :idea:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×