Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem lepiej zeby byla mozliwosc powtarzania tematow poniewaz nowi uzytkownicy forum beda mieli wieksze rozeznanie w tematach ktore skoro sie powtarzaja tzn ze czesto sa problemem wielu z nas-czy zgadzacie sie ze mna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum ma pomagac w odnaleznieniu informacji, a nie utrodniac to. Zauwaz dodatkowo, ze nikt nie ma anielskiej cierpliwosci i nie bedzie odpowiadal w ten sam sposob po raz 30. W ten sposob 1 temat ma duzo razy wiecej odpowiedzi niz temat zalozony po raz X. Odpowiedzi w nim sa analizowane przez wielu uzytkownikow, przez co informacja jest bardziej wiarygodna. Nikt nie czyta wszystkich tematow wiec jesli liczba takichsamych tematow wzrasta, proporcjonalnie maleje: estetyka forum, szybkosc znajdowana problemow, ilosc odpowiedzi na powtorzony temat, wartosc informacji, latwosc odbioru, a co za tym idzie ilosc uzytkownikow a ostatecznie popularnosc forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z lekami sprawa jest oczywista, jednak co do indywidualnych problemów, nie mogę się zgodzić z szanowną administracją, choć jestem świadom, że do niczego jej nie przekonam, najwyżej zostanę stąd wyrzucony.

 

Im bardziej rygorystyczne zasady, tym trudniej o przyjazną atmosferę na forum. Jakkolwiek, uzasadnione jest zamykanie tematu gdy pada pytanie typu "czy macie duszności?", to stwierdzenia, że "to już było; nikt nie będzie odpowiadał po raz 30..." itp. sprzyjają przekonaniu o technicznej naturze problemów ludzi którzy nam się z nich zwierzają, podczas, gdy jest ona naprawdę złożona. Mamy do czynienia z prawdziwymi ludźmi, o czym szanowna administracja zdaje się czasem zapominać.

Cóż, kwestia wrażliwości.

 

[ Dodano: Pią Cze 23, 2006 1:54 pm ]

BTW: Myślę, że przyklejając wątek z tematami np. o objawach nerwicy możnaby zaszczędzić trochę wysiłku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiego zachowania ? Hmmm, ja tylko odpowiedziałem na pytanie.

Nie ma możliwości zmiany nicka, powodów jest kilka, najważniejsze:

-Jeżeli osoba z powiedzmy ~500 postami zmieniła nicka, mogło by to wprowadzić w błąd wielu Użytkowników. (tak jak by w szkole ktoś sobie zmienił imie)

-Admini mają dziennie wiele zgłoszeń i problemów do rozwiązania (w związku z działaniem forum), więc zmienianie nicków Userom było by tylko stratą czasu.

 

Pozdrawiam Serdecznie,

Admin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×