Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Nuda, nuda i jeszcze raz nuda.

Gdybym wiedziała, że tak będzie wyglądała moja praca, to nigdy bym się nie zgodziła tu pracować. Ale nie wiedziałam i teraz muszę tu siedzieć.

A urlopik będę miała w piątek. Robię sobie wolne bo muszę iść z małą do lekarza. I ani myślę pojawiać się w pracy. Tylko szkoda, że tutaj też się nie pojawię. No cóż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem, jestem :D:D Witam Was serdecznie!!

Dopiero teraz mogłam wejść na forum, bo rano w tę i z powrotem kręcił się szef - chyba też mu się nudzi ;);) ......

Ja dzis całkiem dobrze, wczoraj też nieźle, chociaż dzis rano znów mi się przez moment ciężko oddychało, ale zajęłam się czyms innym niż myśleniem o tym i przeszło BEZ TABLETKI :P:P

Wy to macie fajnie - Lusi się trafił 4-dniwy tydzień pracy, Tobie Kecajku też, tylko ja biedna siedzę potulnie w pracy i w tę sobotę :( a mam akurat imieniny :D w sobotę i wolałabym być w domu. ZERO TARYFY ULGOWEJ!!!

Lusi - zgadzam się z Kecajkiem: fajnie, że pokazałaś córeczce, kto rządzi.Dało efekty - prawda? ;)

Miło, jak dziecko maszeruje do przedszkola uśmiechnięte i nie grymasi. świetny pomysł z tym zdjęciem!!!

Kecajku - jak tam nowy lek???Fajnie, że błoga nuda dopada Cię dzis w domu i że możesz sobie troszkę odpocząć :D

U mnie pogoda tez pod psem, ale co tam!! Nie poddaję się i prę do przodu jak czołg :P:P

ściskam bardzo mocno!!!! :*

 

[ Dodano: Sro Lis 22, 2006 10:41 am ]

SPROSTOWANIE - LUSI!!!!Przywracasz mi wiarę w człowieka :D:D:D:D

Przepraszam, że niesłusznie Cię podejrzewałam o skrócenie tygodnia pracy do 4 dni!!!!! Solidarnie w sobotę jestes w pracy :P:P

FAJNIE - POGADAMY SOBIE!!!!

Gusia - dużo, dużo zdrówka!!!!! :lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A juz myślałem że Kasieńka też na urlopie :D

 

Ja dziś wyjątkowo od rana wesoło-Fajnie sie czuje,byle nie zapeszyc może to że mam yen urlopik a muszę jechać do Poznania ale co tam jak musze to musze :D

To u Kasi szykuje się impreza - dziewczyny jedziemy na imieniny :D:D

Życzenia dla Kasieńki prześle w sobote

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no witam Moi Drodzy, ja na szczęscie od dwóch dni mam sie całkiem dobrze. Tak w ogóle to zauważyłam, że gdy przychodzi weekend moje samopoczucie się pogarsza (głupie nie? normalny czowiek czeka wolnego aby odpocząć), miewam wtedy bóle głowy, jakies zawirowania w głowie i inne takie a jak wracam do pracy to mi przechodzi (nie zawsze ale jakoś sie trzymam). Słyszłam coś kiedyś o weekendowych bólach głowy - są wtedy gdy organizm nakręcony codziennością, więc i w ciągłym napięciu nie umie sobie poradzić z "nic nie robieniem", nie umie się rozluźnić i reaguje bólem. I ja to chyba mam, bo odpoczywać to ja nie umiem, ciągle musze coś robić, chociaż najchętniej to przebyczyłambym się na kanapie cały Boży dzień...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LUSI ZłOTKO - z Gdańska do Lodzi nie jest znowu tak daleko... :D Jakbym Was zobaczyła to mniej więcej wyglądałabym tak: :shock: , a następnie tak: :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

KECAJKU - z tym zwożeniem niezły pomysł, jakiś autobus i heja do przodu.Tylko, kurczę, teraz juz powinieneś być w trasie.RUSZAJ!!! :P:P

POZDRAWIAM GORąCO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Oj kochani ja jestem na urlopie :D i dziś nie będę zwoził gości na imieniny--ale może jutro ????? zaczne :D

Dąbóweczko cóż to się dzieje weż się w garść a na wekend zaplanuj coś fajnego i będzie dobrze może jakiś wypad do marketu lub na Andrzejki ,bo to ostatnia sobota i mały post Wychulaj się wykrzycz na Andrzejkach a napewno ulży :D:D

 

[ Dodano: Sro Lis 22, 2006 11:44 am ]

To dziewczyny Pa Pa dużo mocy i siły :D:D:D

Idę się doprowadzić do porządku i pędze do Poznania :roll:

 

Pozdrawiam :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pędź Kecajku do Poznania - tylko ostroznie1!Wróć nam tutaj na Forum w jednym kawałku!! ;)

LUSI NAJDROżSZA - napewno Ty masz bliżej do mnie, niż ja do Ciebie :lol::lol:;) Pomyśl pozatym jak to by była podróż dla Twojej córeczki ;)

Masz większy samochód, więc jakby nikt inny juz nie chciał do mnie przyjechac na imieniny to możesz po drodze z przystanków np. PKS zabierać podróżowiczów i tym samym zwróciłyby Ci się koszty za paliwo, bo oczywiście od podróżnych pobierałabyś stosowne opłaty :D:D

Ja mam tylko 5-osobowe auto, za dużo ludzi by nie nawłaziło, tak więc jak widzisz więcej argumentów, żebyś to jednak TY mnie odwiedziła leży po mojej stronie :P:P No i tym razem to ja mam imieniny - a to też ważny argument!! :P:P

Dabróweczko - też o tym słyszałam tzn. o tych weekendowych bólach głowy i mnie się też to zdarzało i zdarza. Paranoja, prawda??? Tutaj czekasz z utęsknieniem na weekend i codziennie rano psioczysz, że musisz wstać do pracy, a jak przychodzi weekend to nie odpoczywasz, tylko się męczysz z bólem głowy.

Radzę sobie z tym jak mogę - planuję co będę robiła w weekend, chociaż czasami jestem tak słaba, że nie mam siły nic robić (nerwiczka, rozumiesz....). Chyba, że budzę się już w sobotę rano z bólem głowy to wiem, że przekichane, chociaż też próbuję robić zaplanowane rzeczy..Czasami pomaga!!! :P:P:P

ściskam mocno :*[/i]

 

[ Dodano: Sro Lis 22, 2006 12:29 pm ]

P.S. LUSI - Ja ostatnio byłam nad morzem 3 lata temu, właśnie w Gdańsku, bo płynęłam "Scandinavią" do Nynashamn do Szwecji :D:D

A kiedy kochaniutka byłaś w centrum naszego pięknego kraju????? :P:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Lusi bardzo za kawkę - jest przepyszna.....hhhmmmm :smile:

Ci ludzie po prostu intuicyjnie wyczuwają Twoją pozytywna energię i niepohamowaną chęć do pracy i do Ciebie lgną :D

Z jednej strony to nawet całkiem nieźle - przynajmniej tak bardzo się nie nudzisz i nie wpatrujesz we wskazówki zegarka jak zahipnotyzowana, czyli jak ja :P:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek ze wskazówkami mam w domu - nie mogę nosić, mam alergię kontaktową. Także nawet jakbym chciała się zahipnotyzować to nie mam jak.

Jeśli zaraz ktoś do mnie nie przyjdzie to moja pozytywna energia się wyrwie i będzie trzaskać po pyskach. A ja się znowu zacznę nudzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×