Skocz do zawartości
Nerwica.com

GaTka poza kontrolOM


Gość LitrMaślanki

Rekomendowane odpowiedzi

jak korci to pisz ...w zasadzie to było by super ,gdyby dieta mogła rozwiązać problem zaburzenia czy choroby .

Monika1974, Często młotki wmawiają sobie chorobę ..bo jest modna w szkole :mrgreen:

A później jest moda na cudowne poprawy i są efekty :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest że do tematu " Bóg" wchodzą ludzie którzy albo w Boga nie wierzą, do czego oczywiście mają prawo, to jeszcze robią złośliwości osobom które się z wiarom utożsamiają?, Jak sie im zwraca uwagę to wyzywają od brakujących ogniw i prostaków?

Wypowiadajcie swoje zdanie ale bez złośliwosci, ja tam mocno wierzący nie jestem, ale nawet jak bym był ateistom to nie wysmiewał bym sie z ludzi którym być moze wiara pomaga, i nie sugerował bym że są mitomanami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panna_Modliszka, Tylko ze ja nie gardzę homoseksualizmem ale uważam go za zaburzenie, i nie obrażałem na tym forum żadnego homoseksualisty dopóki któryś z nich nie był w stosunku do mnie złośliwy. Moja złośliwość nie była związana z tym że te osoby były homoseksualne bo pojechałem tak że osobom które są heteroseksualne i atakowały mnie w temacie o homoseksualiźmie. A wiara jest dla kogoś jak rodzina. Tak więc nie śmiejemy się z czyichś ojców, matek, tak nie wyśmiewajmy czyjejś religijności czy pobożności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

harpagan83, skończ jęczeć i miej na uwadze to, że ktoś może mieć inne zdanie od Ciebie i w inny sposób je wyrażać... przeczytaj swoje wcześniejsze wypowiedzi w tamtym wątku i odpowiedz sobie na pytanie, czy tylko jedna osoba była złośliwa :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. Panna_Modliszka, Tylko że ja nie wyśmiewam czyichś zboczeń, dewiacji i chorób, pisałem że według mnie i źródeł z których czerpałem w tym temacie informacje wynika ze jest to zaburzenie, i warto sie leczyć, tak jak z depresji nerwicy, pedofilii, czy innych przypadłości, a jak ktoś chce to niech sobie robi co uważa za normę proste. A religia to nie zaburzenie to pewna filozofia życia, jeśli pod wpływem religii nikomu nie robimy krzywdy to jest ok. :mrgreen:

 

[Dodane po edycji:]

 

harpagan83, a nie leczysz się pod kątem tych sklonnosci?

 

 

Każdy z nas sie tutaj z czegoś leczy, co nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panna_Modliszka, ja się wcale nie zapętlam, Żaden naukowiec, psycholog, czy psychiatra nie powiedział ze religia to choroba bądź zaburzenie psychiczne, za to nie jeden psycholog stwierdził ze skłonności homoseksualne sa zaburzeniem :mrgreen:, To tak jak by stwierdzić że Komunizm, Nazizm, czy Kapitalizm, albo Ateizm, lub Nacjonalizm był chorobom psychiczną ( Powyższe terminy pomieszałem celowo). :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech sobie wierzą w boga. Dopóki nie bedzie wplatanych w rozmowe jakiś bzdetow o jezusie, to mi taka wiara nie przeszkadza. Podobnie jak z homo - dopóki nie paradują w latexach na ulicy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostawcie go w spokoju ..bo nie mogę się już śmiać :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

Stary film z Himilsbachem i Maklakiewiczem ".... ludzie ,ludzie ..czego mnie gonicie ...nie goncie mnie ...bo ja już nie mam siły ..."

Bracia góralki goniący Himilsbacha :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panna_Modliszka, Moje słowa w temacie " Homoseksualizm" nie sa bez pokrycia, jak juz wcześniej wspomniałem, oprócz tego że sam też mam takie zaburzenia, to wiele czytałem na ten temat. Więc myślę że wiem o czym mówię, poznałem też paru homoseksualnych ludzi i stwierdzam że lekko odchodzą od normy jeśli chodzi o zachowanie ( Nie mówię tu o sam popęd płciowy). Prawie każda osoba z homoseksualną czy biskesualną orientacja ma zaburzenia psychiczne, i zdecydowanie więszkość tych osób przynajmniej raz w życiu korzystało z pomocy psychologicznej a także psychiatrcznei

;) A to ze na pierwszy rzut oka tego nie widać nie znaczy ze w środku tacy ludzie mają rozwaloną psychikę i sferę emocjonalną.

 

[Dodane po edycji:]

 

Panna_Modliszka, i wcale nie uważam sie za wielka mądrość wypowiadałem tylko swoje zdanie, i wielokrotnie podawałęm źródła z których czerpałęm informację ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panna_Modliszka, w wielu tematach Ty też w mojej ocenie pitolisz bzdury.

Ja jestem w wielu kwestiach przekonany o swoich racjach, więc ich bronię róznymi argumentami.

A Ty myślisz że jak powesz mi coś z ukrytym przsłąniem to jesteś super mądra i inteligentna ;)

Bura, dodawaj sobie i odejmuj co chcesz i kogo chcesz, po co mi to piszesz?

Grozisz mi? 8), Robisz mi to dla tego że jestem czarny? :why::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dzielimy ludzi na czarnych i białych ...tylko na mądrych i głupich ...bo podział na rasy ,kolory itd to przestępstwo .

 

[Dodane po edycji:]

 

[videoyoutube=-iX7QTNtdPw&feature=related][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×