Skocz do zawartości
Nerwica.com

GaTka poza kontrolOM


Gość LitrMaślanki

Rekomendowane odpowiedzi

Pogoda jest straszna...

 

Ale...Asi na pewno odpowiada :D

 

no niekoniecznie Iza... :roll::( nie odpowiada, łeb mi pęka, kolosalna migrena - bo to nie jest stabilna pochmurna wilgotna pogoda tylko już deszcz, już przebija się słońce, coś wisi w powietrzu... A ja wtedy umieram. :pirate: Jutro ma być cały czas deszcz podobno i pochmurnie, wtedy mam nadzieję odżyję. :mrgreen:

 

-- 10 mar 2011, 11:03 --

 

czeka mnie znowu wydatek, muszę zrobić sobie okulary przeciwsłoneczne korekcyjne. :? jak jest słońce to nie mogę go znieść przy tej boreliozie, przez podrażnienie nerwów, a w zwykłych przeciwsłonecznych prawie nic nie widzę, strach kusić los i na ulicę wyjść. :pirate: chociaż może...? :twisted:

no więc muszę mieć przeciwsłoneczne korekcyjne, bo fotochromy przy mojej wadzie też odpadają, ech. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT był w dyskusji ,która ja zamknąłem dając Ci prawo ostatniego słowa .

A mimo to za jakiś czas znów do mnie w temacie pisałaś .

Nie ot? na pewno?

 

A teraz do rzeczy .

Chłopak ma złożony problem .

Który nie opiera się tylko na orientacji .

 

- wychowany w katolickiej praktykującej ( jak sądze) rodzinie

-sam wierzący

-dostrzega u siebie cień homoseksualizmu ( ale nie jest pewien,bo chyba nie próbował)

taki cień potrafi dać 100 innych problemów nie tylko homoseksualizm ,on tego nie wie

bo niby skąd ma wiedzieć . Zero terapii zero kontaktu z seksuologiem .

Pozostaje core wiary i rodziny i własne podejrzenia doprowadzające do

próby samobójczej .

 

Wychodzi ze szpitala i na forum pogadac . No bo w domu jeszcze się nie da .Tam czuć presje

zagłaskuje się go . A tu bach filmy na temat homoseksualizmu .

 

Powtarzam z całym przekonaniem ; On prawdopodobnie nie wie jakiej jest orientacja i problem może być gdzie indziej .

 

reasumując ;

katolik

z głęboko wierzącej rodziny

nie wie co się z nim dziej

i podejrzewa homoseksualizm

1-wierzący mężczyzna .zauważając coś takiego we własnych oczach staje się nie mężczyzna ;uwarunkowanie religijne

 

Wiec zamiast mu dawać filmy mówiące o tym ze da się z homoseksualizmem żyć i być szczęśliwemu .

Skup się na tym ,żeby przekonać go do wizyty u seksuologa i terapii . Żeby dowiedział się kim jest .

A nie podkładaj gotowe rozwiązania .Bo on bardzo chętnie przyjmie gotowca ,poprzez którego będzie mógł się obwiniać .

 

Czy komuś kto napisze " sam wychowuje dwoje dzieci ,zarabiam 2000 zł ,nie miałem ubezpieczonego domu .

wybuchł pożar straciliśmy wszystko ,mieszkamy w szopie ..."

Dasz link do film "jak zbudować dom dla rodziny na zgliszczach " czy napiszesz nie poddawaj się pros o pomoc wszędzie gdzie się da?

 

Ja podejrzewam ,że Twoje zacietrzewienie powstało na skutek tego że ,ktoś śmiał Cie skrytykować ,ale mogę się mylić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×