Skocz do zawartości
Nerwica.com

[CZĘSTOCHOWA]


Rekomendowane odpowiedzi

Mam u niej wizytę. I nie mogłam o niej nic znaleźć, zastanawiałam się czy to jakaś pomyłka. W ogóle to przez stres. Ech...Dzięki bardzo.

 

[Dodane po edycji:]

 

Pewnie dopiero potem jakoś zostanę sklasyfikowana dalej.

Ale jakiś krok do przodu zrobiłam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzwoniłem dziś do Centrum zdrowia psychicznego Euromedica, niestety termin najwczesniej na drugą połowę listopada. Czy znacie jakieś inne poradnie, które mają podpisaną umowęz NFZ ?

Wiem, że był podobny temat jednak nic nie znalazłem konkretnego prócz Euromedicia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba Egomedica ;) Rzeczywiście strasznie długo czeka się na wizytę tam. Ja czekałam chyba 4 miesiące.

 

W większości przychodni lekarskich znajdziesz poradnię zdrowia psychicznego.

Ale jeżeli chodzi o przychodnie zajmujące się tylko i wyłącznie zdrowiem psychicznym to na ul. Wiolinowej znajduje się taka przychodnia. Niestety nie wiem jak długo trzeba czekać tam na wizytę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Egomedica* dokładnie, jakiś dziś niewyspany jestem. Ok dzięki poczytam o tej poradni na Wolinowej.

 

[Dodane po edycji:]

 

Bo z tego co widzę jest jeszcze poradnia na ul. Sobieskiego 7a, i ul. Bony 1/3.

Leczył się ktoś może w tych przychodniach ?

 

[Dodane po edycji:]

 

No nic wizyta w Egomedice 16 listopada, "lepszy ryc niż nic". Póki co Valused.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałam o Niej dobre opinie, ale osobiście znam ją tylko z terapii w egomedice. Jak ktoś skorzysta, napiszcie co sądzicie.

 

 

GABINET PSYCHIATRYCZNO PSYCHOTERAPEUTYCZNY Monika Wiktor Specjalista Psychiatra i Psychoterapeuta z certyfikatem SP PTP

42-205 Częstochowa

Aleja Najświętszej Maryi Panny 53/6

Czynne : po rejestracji telefonicznej (0606)425-765.

e-mail: m.w44@wp.pl

Prywatny gabinet psychiatryczny z możliwością psychoterapii. Czynny pon. od 17.00 do 19.00 lub po rejestracji telefonicznej (0606)425-765.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca na temat. Może akurat Dr. Wiktor jest dobra. Ale a propos ośrodka Egomedica.

Byłam u innej pani doktor, właśnie w Egomedice. Mogę podsumować to tak: MOJA NOGA TAM WIĘCEJ NIE POSTANIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że nie powinnam się zrażać od razu do tej placówki. Ale jest tam jedna pani doktor (nazwiska nie będę wymieniać) zachowująca się dość nieprofesjonalnie. Zignorowała mój dość poważny stan - myśli samobójcze, okaleczanie się itd. Jeżeli dalej bym tam chodziła to już bym do Was nie pisała. Na szczęcie zmieniłam ośrodek i lekarza, jestem bardzo zadowolona.

 

A o tępej pani psycholog nawet nie będę się rozpisywać.

 

Tak więc ośrodek ten i lekarzy tam pracujących omijam szerokim łukiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja tez korzystalam z terapii na Orkana. jest ok. ale leczenie zaburzen wymaga czasu i na to sie trzeba nastawic, no i oczywicie ZAANGAZOWANIA OSOBISTEGO ,bez tego to mydlenie sobie oczu.

Korzystalam tez z terapii na ul. Sobieskiego 84, indywidualnie, u pani Kulej, kobieta jest rewelacyjna, ciepla, mila, profesjonalna, do tego bardzo atrakcyjna ale to juz nie ma znaczenia w terapii.

Najbardziej jednak w kazdym leczeniu skutkuje wlasna praca i cierpliwosc do siebie. Powodzenia

 

[Dodane po edycji:]

 

jeszcze slowko; ja tez odczulam brak zainteresowania moim problemem bedac na terapii,czulam sie tak fatalnie, ze blagalam o tabletki, nie moglam spac, czulam strach 24 godz na dobe, mialam powazny problem.Nie otrzymalam pigulki i bylam wsciekla,chcialam uciec z terapii, bo co to za przychodnia gdzie nie daja lekarstw jak ktos potrzebuje.

dzis wiem, ze to dzialanie bylo sluszne, poniewaz z powodu braku leku bylam zmuszona sobie sama poradzic i moglam sobie w ten sposob uswiadomic, ze dam rade a takze to ze to ja sama wytwarzam ten strach wiec i sama moge go zlikwidowac.

dlatego COMA nie wiem jak jest w twoim przypadku ale wiem po sobie, ze nie zawsze to co mi sie wydawalo prawdziwe takie bylo. Mysli samobojcze sa wyrazem nienawisci do siebie i sa tworzone w twojej glowie czyli: przez ciebie i nad tym sie zastanow : co powoduje, ze chcesz siebie niszczyc.

poznalam wielu ludzi na terapii,ktorzy ciagle zmieniali przychodnie i lekarzy ,lub przerywali terapie wieszajac wszystkie psy na terapeutach, bo bali sie zmierzyc ze swoim problemem, sama tez dlugo mydlilam sobie oczy i wiem, ze czasem trzeba czasu zeby wszystko zobaczyc tak jak jest.

Moze masz racje, ze trafilas na malo profesjonalna osobe (w kazdym zawodzie to sie moze zdazyc)ale przemysl sobie , jesli chcesz, to co tu napisalam pozdrawiam

 

[Dodane po edycji:]

 

polecam ksiazki Luis L. Hay , sa wspaniale dodaja otuchy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilnie poszukuje informacji gdzie w Czestochowie leczy sie dzieci z mutyzmem wybiorczym. Przychodnia na ul. Legionow odpada poniewaz jestem z poza Czestochowy i tam mojego dziecka nie przyma. Corka ma 12 lat i nie odzywa sie do obcych. chodzila do psychologa w zeslym roku ale z tego powodu, ze sie nie odzywala na terapii, pani zasugerowala, ze zabieramy czas innym pacjentom. Probowalam w innych miejscach ale albo corka tam zle sie czula, albo finanse mi ne pozwolily na kontynuowanie leczenia. Niestety nawet odnioslam wrazenie, ze to za trudny temat dla specjalistow w naszym miescie. Jestem troche wystraszona, ze nie pomoge mojemu dziecku na czas.Sama jej tlumacze rozne rzeczy ale wiem, ze to za malo.

Poszukuje kogos kto zetknal sie z ta choroba w praktyce i potrafi moje dziecko poprowadzic. prosze o kontakt na: beaton@vp.pl lub odpowiedz tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

 

Mam pytanie, nie radze już sobie ze sobą, chciałbym iść po raz pierwszy do dobrego psychologa prywatnie indywidualnie. Choć i tak wydaje mi się, że będzie mi się ciężko otworzyć.

 

Czy ktoś był tutaj http://www.budzialowska.com.pl/ ?

Jeśli macie coś odpowiedniego będę wdzięczny. Byle by mi pomógł.

 

 

 

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×